Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

grałem dzisiaj na gamesnet i przez 2 godziny jakieś 7banów za aimbota, trzeba być kretynem aby używać tego ciach!a, przecie to lameriada jakich mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jaka aktualizacja PB była, bo dzisiaj też przez godzinę gry naoglądałem się komunikatów o banach...

 

Tak jest na forach z czitami, kolesie biorę te za free i jest niewykrywalny dla PB, nagle server robię resa, bo wyszła nowa ver. PB i ciach... lecą głowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda taki ban? na konto czy cd-key? Czy może tylko na serwer? w MW2 w pyte ludzi latało z cheatami bezkarnie - mam nadzieje, że PB jest/będzie skuteczniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaję mi się, że tylko na serva

 

Jeśli GUID ban to na cdkeya. Co innego hardware ban, wtedy obejmuje wszystkie gry korzystające z PunkBuster (ban na hash generowany ze sprzętu - pomóc może tylko wymiana części w kompie :)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z tymi banami i wykrywaniem to tylko pobozne zyczenia

jak 30% cheaterow wykryja to bedzie sukces jest tego coraz to wiecej , ludzie w 2 dni robia level 30 i wszystkie spoecjalizacje

i graja do dzis , cuda ??

oj brzydnie ta gra przez te cheaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda taki ban? na konto czy cd-key? Czy może tylko na serwer? w MW2 w pyte ludzi latało z cheatami bezkarnie - mam nadzieje, że PB jest/będzie skuteczniejszy.

 

Jeśli jest tylko "banned" to na serva... (likwidacja takiego bana może przebiegać tylko poprzez admina servera -> "/rcon_banlist_empty" ;). W MW2 nie było PB, w każdej innej edycji tej serii gry był, i sprawdzał się dobrze do momentu wydania nowych patch'ów, każda odsłona kolejnej części tej gry powodowała "zapomnienie" przez producentów o poprzedniczce, i już w parę miesięcy nie dało się grać, bo cheater'ów było masa...

 

Jeśli GUID ban to na cdkeya. Co innego hardware ban, wtedy obejmuje wszystkie gry korzystające z PunkBuster (ban na hash generowany ze sprzętu - pomóc może tylko wymiana części w kompie :)).

 

GUID ban -> do obejścia ;) -> MAC adres karty sieciowej zmienić, i już nie mamy... Hardware -> MAC adres + reinstalacja gry -> opróżnienie rejestru związanego z grą ;). Hash ups... "Mamo... bo wiesz jest taka sprawa, mój komputer się tak popsuł, że trzeba go wymienić..." :lol:

 

Myślicie że BC2 ma problem z cheaterami? Zagrajcie w MW2. :)

 

alCatraz - jak zwykle dobrze mówi. BC2 naprawdę ma optymalną liczbę czitów, jeśli można to tak nazwać... MW2 tragedia , gdzieś czytałem artykuł średnia czitów na serwerze do 12 slotów = 3 ;)

Edytowane przez ChS
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem to juz wczesniej, tutaj - Possible fix for the hit detection, works for most people - Battlefield Bad Company 2 PC - Battlefield Bad Company 2: EA Forums

bazuje zreszta na tym samym zrodle

przez jakis czas topik byl nawet przyklejony - juz nie jest

ogolnie sprawa nie jest w zaden sposob potwierdzona - generalna opinia - placebo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath[/n] to Ty juz masz BF'a? ;) podawaj nick'a, to dodam do znajomych i pogramy together :lol:

 

Widzisz jak poprawią hitboxy w bc2 to kupię. A nie poprawią, bo tego się nie da poprawić. :]

Chciałem tylko się upewnić, że podany wyżej link to farsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz jak poprawią hitboxy w bc2 to kupię. A nie poprawią, bo tego się nie da poprawić. :]

Chciałem tylko się upewnić, że podany wyżej link to farsa.

 

O co wam chodzi z tymi hitboxami? Przeciez sa bardzo dobre... placza zazwyczaj lamki ktore nie potrafia przytrzymac spustu po strzale ze snajpy - nie widza gdzie opada pocisk i sie pienia, ze przeciez celownik na przeciwniku a nie wchodzi... mi tam wchodzi elegancko - gdzie i kiedy chce ;) gram tylko na hardkore i sciaganie przeciwnikow pojedynczymi strzalami nie jest zadnym problemem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co wam chodzi z tymi hitboxami? Przeciez sa bardzo dobre... placza zazwyczaj lamki ktore nie potrafia przytrzymac spustu po strzale ze snajpy - nie widza gdzie opada pocisk i sie pienia, ze przeciez celownik na przeciwniku a nie wchodzi... mi tam wchodzi elegancko - gdzie i kiedy chce ;) gram tylko na hardkore i sciaganie przeciwnikow pojedynczymi strzalami nie jest zadnym problemem...

 

 

zdarza sie od czasu patcha ostatniego, ze celownik jest na przeciwniku 2 metry od Ciebie, a pocisk leci gdzies w kosmos ;) tak samo uwazam, ze jest jakis bug przy przeciwnikach za wzgorzami, w oknach etc - czasem idealnie wycelowany pocisk ich w ogole nie trafia. Zdarza mi sie tez trafic goscia, w ktorego wcale nie trafilem (tak chyba nie dziala balistyka - na boki ;) Nie sadze, ze to problem hitboxow... glowa to glowa np i przynajmniej tyle dobrego - mozliwe, ze to problem netcode'u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No od czasu ostatniego pacza gralem 2x, z czego raz pijany ;) dobija mnie to klikanie po kilka razy na wejdz do gry. Poki tego patalachy nie naprawia podbijam drabinki w starcrafcie  :lol2: z bugow strzeleckich zauwazylem jedynie, ze kiedy kampisz za gorka, czasami pocisk odbija sie od niewidzialnej sciany, ale nie zdarza sie to czesto, do tego wystarczy wychylic sie o kilka cm wiecej i jest git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No od czasu ostatniego pacza gralem 2x, z czego raz pijany ;) dobija mnie to klikanie po kilka razy na wejdz do gry. Poki tego patalachy nie naprawia podbijam drabinki w starcrafcie  :lol2: z bugow strzeleckich zauwazylem jedynie, ze kiedy kampisz za gorka, czasami pocisk odbija sie od niewidzialnej sciany, ale nie zdarza sie to czesto, do tego wystarczy wychylic sie o kilka cm wiecej i jest git

 

:))

 

panie, ale ta sama magiczna bariera za gorka chyba dziala tez w druga strone ;) to nie hitbox, ale jakis blad kolizyjnosci czy czegos ;) mnie w kazdym razie patch nie przypadl do gustu w kwestii rozgrywki... oslabienie m95 i zrobienie z niej powolnego bezuzytecznego, niecelnego slonia bez sensu, duzy drop w ratio etc etc... Chociaz przegladarka serwerow - nie powiem - dziala duzo lepiej. A co do podwojnego wchodzenia, nie mam antywira i tez czasem mam problem z poczatkiem, na szczescie nie jakis szczegolnie upierdliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy tryb, na razie konsole only.

 

Battlefield: Bad Company 2 Video Game, Onslaught Mode Teaser HD | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com

 

Wygląda na to że chodzi o strzelanie do botów :lol:

'Onslaught' mode pits up to four players "against an onslaught of enemy AI" to complete objectives on the multiplayer maps Atacama Desert, Isla Inocentes, Valparaiso, Nelson Bay, redesigned with "new lighting, time of day, added vehicles and other effects."

Więcej na http://www.shacknews.com/onearticle.x/63751.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:))

 

panie, ale ta sama magiczna bariera za gorka chyba dziala tez w druga strone ;) to nie hitbox, ale jakis blad kolizyjnosci czy czegos ;) mnie w kazdym razie patch nie przypadl do gustu w kwestii rozgrywki... oslabienie m95 i zrobienie z niej powolnego bezuzytecznego, niecelnego slonia bez sensu, duzy drop w ratio etc etc... Chociaz przegladarka serwerow - nie powiem - dziala duzo lepiej. A co do podwojnego wchodzenia, nie mam antywira i tez czasem mam problem z poczatkiem, na szczescie nie jakis szczegolnie upierdliwy

 

fakt, ale wczesniej byla mowa o hitboxach, czyli bardziej raczej chodzilo o punkty na wrogach/pojazdach. Teraz z tego co mowisz faktycznie sie pozmienialo na gorsze, ale przynajmniej ja wczesniej nie mialem sytuacji w ktorych bym w kogos walil, a on radosnie biegal dalej ;) z sensownych odleglosci nie trzeba strzelac przed itp jak to bylo w battlefieldzie 2, wiec same hitboxy byly imho okej ;) mam na liczniku juz prawie 5 dni gry (az niemozliwe, dobrze nalicza te statsy?  :lol2:) i dziwne sytuacje na serwerach z normalnym pingiem moglbym wymienic na palcach jednej reki ;)

 

Efekt laga podczas respawnu to kwestia dodania wyjatku aplikacji bc2 do wyjatkow w antywirze. Mialem AVG i dokladnie mialem ten sam problem.

 

czytalem juz o tym, ale nie widze nigdzie w norton internet security mozliwosci dodania do wyjatkow :/ dopiero go kupilem wiec nie bede zmienial bo cos sp***** w battlefieldzie, wczesniej bylo okej. 

 

Nowy tryb, na razie konsole only.

 

ciekawi mnie to swiatlo i zmienne pory dnia... czyzby mogli to w miare sprawnie zmieniac? Dołączona grafika Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz odpalać grę w trybie administrartora.

 

Ta gra ma spro błędów. Grafika się krzaczy, jakieś błędy, sterowniki szaleją, później trzeba ponownie uruchomić kompa, często wywala z gry, trochę nieporozumienie.

 

Gramy albo w głowę, albo trzeba się nastrzelać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdej tego typu grze trzeba się nastrzelać, to nie real, że po 1 kulce zgon. Jak komuś za ciężko to jest tryb hc.

Pisze się ktoś na wspólne granie w squad rush?

edit: wbiłem na mumble na hlsd ale nie widzę już kanału bf:bc2

Edytowane przez pawelekmal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...