Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem keya właśnie od tego gościa, ale mam problem. Jak włączyć te unlocki z edycji limitowanej? Chodzi mi o M1911, pistolet na strzałki itd.

 

EDIT: Ok, już wiem o co chodzi.

Edytowane przez Modd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem ze statusem veterana. Mimo iż, założyłem sobie na tym samym koncie profil w Heroes i nawet wbiłem tam 4lvl wynudzając się doszczętnie to nie mogę zdobyć tego statusu. Co chwilę odświeżam i nic. Dodałem też battlefielda 2 i to samo... O co tam chodzi?? Też chce popykać sobie z M1 ;)

Wiecie może co zrobić, żeby ten status był widoczny?? Ew jak skontaktować się z supportem?

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra w to jeszcze ktos? Czy przez Mafie wszyscy zaprzestali tak jak ja ;) i sie boja co to bedzie... MI sie chyba po prostu znudzila... Tak jak cod...

 

Ja chyba nawet 10 lvl nie wbiłem, jakoś nie chce mi się w ogóle wracać. Za to zacząłem znowu w mw2, jednak co cod to cod. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też was dzisiaj tak ze serwerów wywala bo mnie nonstop zrywa połaczenie, troszkę mnie znużyło bc2 i chciałem wrócić do bf2 okazuje sie że po kilku miesiącach przerwy jestem cienki jak [gluteus maximus] weża, kiedyś nieźle latałem heli i bardzo dobrze samolotem, po odskillujacym bc2 już nic nie pamiętam, jedynie bieganie z giwera po glebie w miare wychodzi ale ogólnie jest kiepsko w pojazdach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem wiernym fanem CODa już od 1 części, w 2cz. grałem nocami... czasami ze 2 noce bez spania :wacko: a mw2... zrobił na mnie dobre wrażenie, ale znudził mi się po kilku miesiącach nawalania po dniach, wieczorach, nocach. zdobyłem kilka razy 50lvl i nie chwaląc sie zawsze w czołówce.

małe mapy z czasem z 80% to snipy no i te płatne dodatki - jakoś ta gra dziwnie się wypatrzyła :/ - nie gram już od kilku miesięcy i nie mam ochoty wracać.

 

kupiłem dla odmiany BC2 i muszę przyznać że miażdży prawie pod każdym względem CODa. duże ciekawe mapy, budynki w końcu można rozwalić a nie ładuje z granatnika i na ścianie piegi tylko widać, drzewka scinać :), jeździć, latać, pływać!!! jak w podpaskach :D... w miarę zbalansowana siła broni. chociaż nie wiem co jest grane ale na niektórych serverach/mapach snipy strasznie dominują i co dziwne nie używają MAGNUM AMMO - hmmm chyba cziterstwo, albo maniacy.

 

przesiadka z CODa jest b.bolesna, baty straszne. dopiero po odblokowaniu MAGNUM AMMO da się grać i zbliżam się powoli do RATIO=1 ;)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=tZb-49QTy-4?fs=1&hl=pl_PL"></param><param'>http://www.youtube.com/watch?v=tZb-49QTy-4?fs=1&hl=pl_PL"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=tZb-49QTy-4?fs=1&hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 dolców nie dużo ogladałem kilka filmików z gry i rozgrywaka zapowiada się o niebo lepiej jak w tym nowym moh, zawsze to miła odamiana od bc2 tyle że mnie dżungla dość mocno utrudnia rozgrywke ze względu na upośledzenie widzenia barw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie w zapowiedzi leci Jimi Hendrix, ale nie mogę rozgryźć która piosenka, jakaś dziwna wersja, może to "Purple Haze"?

 

Sam dodatek robi większe wrażenie na mnie, niż podstawka.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...