Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Znow sie gierka wysypala :/ Tyle ze tym razem mialem napis ze "Sterownik graficzny przestal dzialac" (nvidia 260.99). Nie wiem czy tu winna nie jest jedna z aktualizacji W7, bo rano przez przypadek uruchomilem update'a i znow sie gra wiesza.

 

Sprawdź temperatury, sterownik jest w porządku.

 

dziwne skoro masz ati a on nvidia, a przecie nv ma takie dooobre sterowniki, i uber pro karty...:P

 

Zajebiste ATI zrobiło już coś w sprawie kilkuminutowych czasów ładowania mapy? :P Podobno nie potrafią sobie z tym poradzić od czasów BF2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie problem z zawieszaniem wywoływał... sterownik od karty dźwiękowej...

 

ps. wam też tam spadły fps w nowym patchu? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam obecnie i3-530 nie podkręconego i gtx460 768mb lekko podkręconego :), wszystko na wysokie (AA itp na min.) i spadki FPS straszne, jak się wali budynek albo jest zadyma to już płynności braknie. widać braknie herców na procku i trzeba się brać za ostre OC.

 

widać tu dużą różnicę miedzy 2 a 4jajkami. przy i5-750 (x4, 3,5ghz) żadnych problemów nie było, no i po patch'u jakby zdziebko lepiej wszystko wyglądało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiste ATI zrobiło już coś w sprawie kilkuminutowych czasów ładowania mapy? :P Podobno nie potrafią sobie z tym poradzić od czasów BF2.

 

Zaje..Ati poradziło sobie z tym dawno od czasów sterów 10,6. Jestem zawsze jednym w pierwszych na mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam obecnie i3-530 nie podkręconego i gtx460 768mb lekko podkręconego :), wszystko na wysokie (AA itp na min.) i spadki FPS straszne, jak się wali budynek albo jest zadyma to już płynności braknie. widać braknie herców na procku i trzeba się brać za ostre OC.

 

widać tu dużą różnicę miedzy 2 a 4jajkami. przy i5-750 (x4, 3,5ghz) żadnych problemów nie było, no i po patch'u jakby zdziebko lepiej wszystko wyglądało...

 

W bc2 między 2 a 4 rdzeniami jest przepaść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pytać jak macie z FPS na dwurdzeniowych procesorach po R10. Ja przed na x2 245 @ 3600Mhz i 9800Pro miałem stabilne 40+ klatek na średnich ustawieniach a po patchu na gtx460 @ 850/4100 mam na minimum spadki do 22-25 FPS. Z tego co czytam to rozsądna wydaje się przesiadka na procka z 4 rdzeniami. Pytanie tylko czy wchodzić w nowego antka x4 czy może wystarczy jakiś używany Phenom 9650 po OC. Ceny Phenomów na allegro przyjemne są, za nowego antka jednak więcej trzeba położyć, przynajmniej 350 ziko. Co radzicie?

Edytowane przez El Gato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tej gry to najlepiej pomyśleć o odblokowanych phenomie x2@x4 i do tego z 3,5ghz

 

swojego i3-530 podkręciłem na 4,4ghz i teraz daje rade :) min. 50fps a tak z 70-80 normalnie ... użycie procka oczywiście 100% :wacko: - najlepszy test stabilności procka po OC :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płytę mam na Ati SB700 i niestety o odblokowywaniu mogę zapomnieć, poza tym to by była zawsze loteria. W takim razie polecę w tego antka x4. Dzięki za szybką odpowiedź.

Edytowane przez El Gato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pytać jak macie z FPS na dwurdzeniowych procesorach po R10. Ja przed na x2 245 @ 3600Mhz i 9800Pro miałem stabilne 40+ klatek na średnich ustawieniach a po patchu na gtx460 @ 850/4100 mam na minimum spadki do 22-25 FPS. Z tego co czytam to rozsądna wydaje się przesiadka na procka z 4 rdzeniami. Pytanie tylko czy wchodzić w nowego antka x4 czy może wystarczy jakiś używany Phenom 9650 po OC. Ceny Phenomów na allegro przyjemne są, za nowego antka jednak więcej trzeba położyć, przynajmniej 350 ziko. Co radzicie?

 

U mnie też ostro spadły fpsy po patchu. Wczoraj w ogromnej co prawda zadymie, ale widziałem wyświetlone przez frapsa 30 klatek...

 

Mam nadzieję, że wydadzą jakąś poprawkę bo ewidentnie coś schrzanili. Chyba i7 puszczony na 4GHz powinien do tej gry wystarczać...

Edytowane przez Dziobak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie fpsy spadaja ale zeby na i7 4ghz :)? Przed patchem nawet dalo sie grac na Athlonie II x2 3.75 ghz byly spadki do 40fps, ale rzadkie. Teraz sa do 20, a na 20 to juz matrix jest. Podkrecilem swojego Phenoma II x2 do 3.95 ghz i juz gra sie komfortowo, nie ma takich dropow, min 50 i jest stale 70-80. Zobaczymy w przyszlym tygodniu jak to bedzie dzialac na x4. Ta gra potrzebuje x4, albo 2 jajek mocno wykreconych.

Edytowane przez Krydor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Rzeczywiscie fpsy spadaja ale zeby na i7 4ghz :)? Przed patchem nawet dalo sie grac na Athlonie II x2 3.75 ghz byly spadki do 40fps, ale rzadkie. Teraz sa do 20, a na 20 to juz matrix jest. Podkrecilem swojego Phenoma II x2 do 3.95 ghz i juz gra sie komfortowo, nie ma takich dropow, min 50 i jest stale 70-80. Zobaczymy w przyszlym tygodniu jak to bedzie dzialac na x4. Ta gra potrzebuje x4, albo 2 jajek mocno wykreconych.

 

To w jakich ty ustawieniach grasz? Min i 1024x768?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield: Bad Company 2 Vietnam Updated Hands-On - PlayStation 3 Previews at GameSpot

 

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=uW9qHrjN62s?fs=1&hl=pl_PL"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=uW9qHrjN62s?fs=1&hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie fpsy spadaja ale zeby na i7 4ghz :)? Przed patchem nawet dalo sie grac na Athlonie II x2 3.75 ghz byly spadki do 40fps, ale rzadkie. Teraz sa do 20, a na 20 to juz matrix jest. Podkrecilem swojego Phenoma II x2 do 3.95 ghz i juz gra sie komfortowo, nie ma takich dropow, min 50 i jest stale 70-80. Zobaczymy w przyszlym tygodniu jak to bedzie dzialac na x4. Ta gra potrzebuje x4, albo 2 jajek mocno wykreconych.

 

Do 30 spadło mi tylko raz i to w mega zadymie, jakiej jeszcze w tej grze nie widziałem. Niemniej jednak zdarzyło się.

Natomiast powszechne są spadki do 45, rzadziej do 40. Przed patchem tego nie było.

Ustawienia w jakich gram to wszystko na max w 1920x1080 z AAx4 i AFx16. Synchronizacja pionowa włączona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zdarzają się spadki jak coś rozwalę z czołgu. Potrafi chrupnąć do 25. Ustawienia Max i 1680x1050. Średnio ok 45 klatek, ale często przeważa 50-60. Jak dla mnie do zaakceptowania. Gra w multi rządzi, a w tryb SP również można pograć. Przeszedłem i nawet się zbytnio nie nudziłem. Dobre odwzorowanie fizyki, mechaniki i broni. Ogólnie destrukcja :) Fajne mapy i bardzo przyzwoita grafika. Za dodatek Wietnam raczej podziękuje, ale na filmiku wygląda to całkiem przednio. Sporo się dzieje ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na twoim konfigu masz taki framerarte? Sorry, ale fizycznie niewykonalne.

 

tez uwazam ze to niemozliwe

moze po prostu mierzy jakims dziwnym narzedziem?

 

@Krydor

czego uzywasz do pomiaru fps?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krydor trochę fantazjuje pisząc, ze na 2 jajkach ta gra chodzi ładnie także nie trzeba brać tego zbyt serio. :]

Wystarczy poczytać jakieś testy i już wiadomo ocb.

 

Btw przerzuciłem się na medyka, za jednym zamachem doczłapałem się prawie do mg36 wbijając ok. 40k ptk. :D

W porównaniu do "assaulta" tutaj o wiele łatwiej wbija się doświadczenie, no i bronie mi bardziej leżą.

 

Oglądając filmiki z "vietnam" ma się wrażenie, że tam straszny chaos panuje, wszędzie miotacze ogni, ja chyba zostaje przy podstawce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądając filmiki z "vietnam" ma się wrażenie, że tam straszny chaos panuje, wszędzie miotacze ogni, ja chyba zostaje przy podstawce.

 

Ja mam wrazenie, ze to w ea panuje straszny chaos. Ta gra od wyjscia praktycznie z kazdym paczem dzialala coraz gorzej, a teraz w moim przypadku w ogole przestala... Zamiast naprawic bledy podstawki to ci probuja wcisnac kolejne go***no, powinni to rozdawac za friko w ramach przeprosin...  Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...