Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Singularity -ciekawy Fps I Zabawa Z Czasem

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiada się kolejna gra typu "Zabij co się rusza" bogata w efekty specjalne. Całkiem ciekawie się prezentuje w trailerze, ale cóż... Wiadomo, że to już będzie raczej 100% "odmóżdżacz", ale takie też są potrzebne(Pomimo, że takich tytułów mamy już sporo). ;) Do samego gatunku raczej nic nie wnosi. No i początek trochę przekombinowany moim zdaniem. Pilot odrzutowca napotyka coś a la teleport do innego wymiaru, katapultuje się, w locie traci przytomność i budzi się ch...ra wie gdzie.

 

Być może ten tytuł znajdzie się w mojej nowo rozpoczętej kolekcji. Stara przeszła do archiwum, w zeszłym roku zaliczyłem jedynie ok. 4 gier.

Edytowane przez KitKat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne by nas oddzielić ^^ konsolowców od pctowców.

 

Co do gierki to moment gdy pojawił się duży potworek mnie zaciekawił [; a tak to grę odbieram neutralnie.

Wolał bym coś pokroju Killzone 2 na PC bo te kolorowe fpsy mnie już przynudzają.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne by nas oddzielić ^^ konsolowców od pctowców.

 

Co do gierki to moment gdy pojawił się duży potworek mnie zaciekawił [; a tak to grę odbieram neutralnie.

Wolał bym coś pokroju Killzone 2 na PC bo te kolorowe fpsy mnie już przynudzają.

Wiadome ;] ale mnie ten trailer zaciekawił bardzo. Wygląda spoko i fajny jest motyw z tymi mocami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem trailer.

 

Szkoda ze powstaje tak duzo komiksowo wygladajacych gier, tzn tyle kolorow, uproszczone oswietlenie, levele jak z edytora a troche malo przypominajace prawdziwe miasto ( wszystko gladkie i czysciutkie ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera dopiero na torrentach była, więc raczej żaden (legalny) gracz nie odpowie twierdząco na Twoje pytanie...

 

Chyba, że umknęła mi premiera, choć wątpie.

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisza na empiku to juz jest w sprzedazy, gram rowniez podaje taka sama informacje:

http://www.empik.com/singularity-pc-raven-software,prod57725466,multimedia-p

http://www.gram.pl/sk8_9QTqGO8_Singularity.html

 

Jak sie uda to moze jutro uda mi sie zakupic. :)

Edytowane przez kuebk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia gra, jaka pod wzgledem AI zrobila na mnie wrazenie to byl... hmm... FEAR :> Singularity tez raczej niczego przelomowego nie pokaze, ale przynajmniej moze byc wesola rzeznia w ciekawych realiach - zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzyżuj Bioshock, Wolfenstein, FEAR i Modern Warefare - dodaj zabawę TMD i wyjdzie ci Singularity. Generalnie gra to akcja, akcja no i jeszcze trochę akcji podane w typowej dla obecnych shooterów formie. Klimacik OK, zajeżdża Bioshockiem na kilometr, ale to IMO dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o niewidzialnych ścianach i niespotykanej wręcz liniowości. Zamykające się za tobą drzwi albo podejrzanie urywające się schody? To Singularity. Okno na wysokości ~80 cm, pod które trzeba podkładać skrzyneczkę, żeby przez nie się przecisnąć? To Singularity. No i możliwość "sprintu" (ekhm) przez jakieś 5 sekund - a bohaterem jest żołnierz.

 

Całe szczęście, że już ją opchnąłem ;)

 

No - były dwa może etapy, kiedy zatrzęsło mi się serducho - ale to za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są FPSy na ponad 18h gry na wysokim poziomie  w SP?!

 

Hmm... no właśnie gdzie :unsure:

 

Włączyłem, pograłem chwilę i wywaliłem... miałki FPS z paroma fajnymi pomysłami (w sumie to tylko zatrzymanie/przyśpieszenie czasu) i tyle - reszta to lekkie nieporozumienie które nie zasługuje na większą uwagę... Niestety, ale do wspomnianych wyżej przez Caleba gier (z wyjątkiem Wolfa który też był/jest słaby i niedorobiony)), Singularity się nie umywa - marne al, dziwne przeszkody (wide "wysokie" okna/murki) niemożliwe do pokonania, duża liniowość + masa skryptów, grafa trochę śmierdzi - klimat i fabuła chyba miały wolne...

Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orgiusz, mało tego - z początku przeciwników jest naprawdę sporo, a amunicji mało (no i twoja główna broń - karabin maszynowy - jest żenująco słaba). Jednak w grze dostępny jest karabin wielolufowy (Autocannon), który czyni z rozgrywki Serious Sama z manipulacją czasem i przełącznikami o liczbie większej niż 2 na poziom.

 

No i dostępna jest umiejętność Chrono Ping, która... pokazuje odciski stóp pozostawione przez bohatera (kiedyś). To sprawia, że nie sposób się zgubić (oczywiście - na minus).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porcja screenów poniżej - cóż więcej? Gierka jest nawet grywalna, stanowiąc całkiem zręczne połączenie wad i zalet Modern Warefare i Bioshock - typowa liniowa sieczka, z całkiem Ok klimatem :>

Singularity_3.jpg

Singularity_9.jpg

Singularity_17.jpg

Singularity_23.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

<p>Podróże w czasie, obok lekarstwa na porannego kaca (ewentualnie popołudniowego), nieodrastającego zarostu oraz trzydniowego tygodnia pracy, to bodajże największe marzenie sporej części populacji. Przepraszam uprzejmie, chyba jeszcze bezwarunkowe zniesienie akcyzy na papierosy, alkohol oraz paliwa płynne warto dołączyć do tej skromnej listy, coby wszystkich usatysfakcjonować. Osobiście podpisuję się pod powyższymi postulatami czterema kończynami, chociaż każdy z nich mógłby zostać sklasyfikowany w kategorii fantastyki. Gry komputerowe mają jednak tę niekwestionowaną zaletę, że potrafią spełniać nawet najbardziej szalone pragnienia... przynajmniej w ograniczonym zakresie. Wyłączając niemal darmowe używki oraz trudne kwestie środowiskowo-roboczo-finansowe, spośród wymienionych powyżej pozostaje nam więc tylko zabawa czasem. Motyw manipulowania jego upływem widzieliśmy ostatnio w średnio udanym Darkest of Days, oddającym walkowerem pole do popisu innym - na przykład Raven Software. Ojcowie wielu wybitnych shooterów (Hexen, Soldier of Fortune, Jedi Knight II: Jedi Outcast) w swoim najnowszym dziele podjęli zatem podobny temat i spłodzili zakręcone Singularity...</p>

<p class="rteright"><b>Autor:</b> Caleb - Sebastian Oktaba</p>

PEŁNA TREŚĆ PUBLIKACJI NA ŁAMACH PORTALU PUREPC Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem karygodnego buga. Mianowicie po tym jak zostałem pozbawiony broni - nie mogłem jej odnaleźć i szedłem na gołe pięści aż do momentu w którym okazało się to nie możliwe. Po tym podziękowałem tej "grze".

 

W ogóle to co za prymityw wymyślił, że nie można podnosić broni po pokonanych przeciwnikach?

 

Dno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...