Skocz do zawartości
yankees

Problem Z Podwojnym Kliknieciem W Myszce Razer Deathadder

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem z moim Razerem Deathadder. Gdy klikam raz np (Otwieram okno to często zdarza się, że otworzy się dwa razy, gdy próbuję coś zaznaczyć to mszyka się "odklikuje" i upuszcza obiekty.Przeszakdza to rowniez gdy gram w cs,albo inne gry.

 

Moze myszka jest poprostu brudna pod lewym przyciskiem myszy?

 

Probowalem ja rozkrecic (gwarancje niestety zgubilem gdyz miale przeprowadzke) wiec na wlasne ryzyko postanowilem sprobowac,niestety moglem ja tylko rozkrecic na pol to znaczy wykrecilem srubki i dalej nic wiecej nie moglem ruszyc,balem sie tez na sile cos robic gdyz moglem cos polamac albo popsuc.I tu tez moja prozba jak zdjac ta gorna czesc gumowa myszki z tym swiecacym logiem bo za cholere nie moge jej zdjac :/,a moze inaczej da sie dostac do tego lewego glownego przycisku myszy?Juz sam nie wiem co robic.

 

Moze ktos wie jak to naprawic,bym byl naprawde bardzo wdzieczny...

 

 

 

http://img230.imageshack.us/my.php?image=r...deathadder1.jpg -No wlasnie i jak mam zdjac ta gorna,gumowa,zewnetrzna powierzchnie myszki?

Edytowane przez yankees

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale czytalem gdzies na forum ze koles wygial troszke blaszke(blaszke tzn ten mikrostyk wlasnie)

ta od klawisza tak zeby byla sztywniejsza i smigala mu,ale ja nie moge jej tak rozkrecic zeby tam sie dostac.Czy to jst wogle mozliwe ?

Edytowane przez yankees

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysl podsunales z tym kupnem mikrostyku ,ale gdzie mozna zakupic takie cos? Najlepiej podajcie link zebym zobaczyl jak to wyglada bo probowalem szukac na necie ,ale niestesty nic nie znalazlem.I najwazniejsze jak to zamontowac. Z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUrcze jeszcze tydzien temu myszka dzialala przecietnie to znaczy denerwowal mnie ten problem dwukliku,ale jakos to znosilem to,a teraz myszka calkiem zawariowala! nic nie da sie zrobic musialem podlaczyc inna.Myslalem troche nad wczesniejszymi poradami i stwierdzilem ze samemu nie oplaca sie tego robic,pomimo ze mikrostyk jest tani to jeszczE trzeba go zamowic ,bo pewnie w zadnym sklepie komputerowym w okolicy nie znajde takiego cuda?a po drugie trzeba miec jeszcze lutownice i umiec to wlutowac a ja w tym jestem niestety zielony.A po trzecie moge cos popsuc i wtedy juz d_pa.Dlatego moze lepiej oddac myszke do jakiegos serwisu komputerowego?I czy wogule by mi ja naprawili w takim serwisie?Przypomianam ze gwarancje z myszki zgubilem :(.

Edytowane przez yankees

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli serwis komputerowy nie ogranicza się do testowania i wymiany części na nowe, to mogą to zrobić. Nie masz w okolicy sklepów elektronicznych lub choćby serwisów rtv? Wymiana mikrostyków jest dość prosta dla każdego zaprzyjaźnionego z lutownicą, w sklepie elektronicznym powinni się tego podjąć. Większą filozofią jest rozkręcenie myszy i poprawne złożenie jej z powrotem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz pieniadze i moge cos dzialac czy te mikroprzelaczniki beda dobre dla mojej myszki?:

 

to moja myszka-http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/pila/razer_deathadder/razer_deathadder_1.jpg

 

a to mikrostyki-http://www.laro.com.pl/index.php5/sklep/przela/1884

 

W calym necie znalazlem tylko te mikroprzelaczniki do kupienia,nie wiem gdzie jeszcze moge je nabyc,na allegro tez nie ma.Jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz pieniadze i moge cos dzialac czy te mikroprzelaczniki beda dobre dla mojej myszki?:

 

to moja myszka-http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/pila/razer_deathadder/razer_deathadder_1.jpg

 

a to mikrostyki-http://www.laro.com.pl/index.php5/sklep/przela/1884

 

W calym necie znalazlem tylko te mikroprzelaczniki do kupienia,nie wiem gdzie jeszcze moge je nabyc,na allegro tez nie ma.Jakies pomysly?

Kup japońskie Omrony D2F211

Link do sklepu: http://www.tme.eu/pl/katalog/mikroprzelacz...oducer%3D110%26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok,zamowilem wczoraj mysle ze na piatek beda to udam sie do jakiego serwisu,rtv,albo sklepu elektronicznego to mi wymienial,albo samemu sprobowac jakos tylko lutownicy nie mam :unsure:

Edytowane przez yankees

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok,zamowilem wczoraj mysle ze na piatek beda to udam sie do jakiego serwisu,rtv,albo sklepu elektronicznego to mi wymienial,albo samemu sprobowac jakos tylko lutownicy nie mam :unsure:

 

Witam. Chciałbym odnowić ten temat. Też mam myszke razer deathadder i mam problem z dwuklikiem. A więc, widziałem ze podawaliście linki do tych mikrostyków ale czy ktoś wie jak dokładniej to zamontować bez "spaprania" sobie myszki? I czy to napewno te mikrostyki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prosciej wymontowac taki przelacznik z byle jakiej starej mychy? Jezeli nie pada przez wiele lat w myszach za 5pln to rownie dobrze moze dzialac w razerze. Wyjdzie szybciej i taniej niz zamawianie specjalnie nowego mikrostyku ze sklepu z czesciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można bo to to samo......kupić byle padake za grosze i przelutwać - tu trzeba miec dobra nie za mocną lutownice(by nie potopić mikrostyków) i odrobinke wprawy

i wymienić jeden a pozostałe dwa miec na zapas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem podobny problem, ale zaryzykuje stwierdzenie że ma to związek z oprogramowaniem. Tak się złożyło że miałem ten problem z podwójnym kliknięciem , później zrobiłem formata i problem znikł. Niestety po paru miesiącach znowu zrobiłem formatowanie i przy instalacji kolejnych programów które wykorzystuje na codzień problem powrócił. jest to bardzo frustrujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

operacja wymiany mikrostyku nie jest wcale taka łatwa jakby mogło się wydawać z punktu widzenia osoby która umie się posługiwać dobrze lutownicą

 

jeśli mamy za mocną lutownicę można bardzo łatwo uszkodzić naszego klikacza, nawet z lutownicą o stosunkowo małej mocy można uszkodzić mikrostyk ponieważ on jest osadzony w łatwotopliwym plastiku i jeśli nagrzejemy za długo nóżkę którą wlutowujemy do pcb mikrostyk się rozlezie jak asfalt na słońcu ;)

 

dużo prostszym sposobem jest otwarcie mikrostyku (2 proste zatrzaski po obu stronach wystarczy podważyć szpilką) wyjęcie ruchomej blaszki z samego środka mikrostyku i jej wyprostowanie czy nawet lekkie wygięcie w drugą stronę co poprawi klik nawet w nowym mikrostyku

 

mikrostyk dzięki takiemu zabiegowi będzie działał tak samo jak nowy albo nawet i lepiej a mnie przy tym roboty i mniejsze ryzyko że coś się spapra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dużo prostszym sposobem jest otwarcie mikrostyku (2 proste zatrzaski po obu stronach wystarczy podważyć szpilką) wyjęcie ruchomej blaszki z samego środka mikrostyku i jej wyprostowanie czy nawet lekkie wygięcie w drugą stronę co poprawi klik nawet w nowym mikrostyku

 

mikrostyk dzięki takiemu zabiegowi będzie działał tak samo jak nowy albo nawet i lepiej a mnie przy tym roboty i mniejsze ryzyko że coś się spapra

 

Potwierdzam, sposób sprawdzony, dość prosty i szybki oraz co najważniejsze skuteczny :) Mój poprzedni A4Tech dzięki niemu przeżył 4 lata, a nie przetrwałby nawet dwóch gdyby nie ten sposób. W ciągu tych 4 lat 2x naprawiałem PPM i raz któryś z dodatkowych przycisków, i przyciski po naprawie działały jak nowe :) Dodam tylko że oprócz podgięcia tej blaszki warto też poskrobać czymś ostrym styki, bo mogą być zaśniedziałe (w zasadzie to chyba właśnie to jest głównym powodem problemów z ich działaniem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...