Skocz do zawartości
yuucOm

Wypożyczenie Samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakiś tani rent car z nietypowymi furami do wypożyczenia ? A i przydał by sie taki w którym nie trzeba pokazywać umowy o prace. W ogolę jak to mniej więcej wygląda samo wypożyczenie ? Jakie dokumenty trzeba mieć przy sobie itp. Wypożyczał ktoś z was samochód ? Jak tak to niech opisze co i jak. W tych netowych wypożyczalniach ceny są raczej zniechęcające (100 zł za dzien i samochód typu Peugeot 107..) . Znacie może jakąś tańsza wypożyczalnie samochodów na terenie Warszawy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, że taniej już chyba nie znajdziesz. Dodatkowo każda wypożyczalnia pobiera kaucję :) Możesz poszukać na Allegro, często są ogłoszenia typu wynajmę itp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze - te kaucje są wysokie... Chociaż jakby nie patrzeć to wypożyczam samochód... Mogli by jakieś zabezpieczanie hardcorowe zrobić - monitowanie przez gps czy coś chociaż to i tak pewnie nie dało by rady na dłuższą mete :P. No nic. Jak macie jeszcze jakieś propozycje to zarzucajcie - w wawie niestety nie mam żadnej fury a bedzie mi bardzo potrzebna na święta :). Może jakaś tania wypożyczalnia na dobre słowo czy coś ? (wiem ze to pomysł z kosmosu ale może coś by sie znalazło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba ktoś nie z pełna rozumu pożyczy Ci samochód na słowo ;) a co do GPS to skąd wiesz, że go tam nie ma ehehe.

wypożyczalnie samochodów są nastawione na przyjezdnych z za granicy a jak wiadomo jak zagraniczny to i kasę ma więc nie liczył bym na samochód za 50zł/dzień bez kaucji, pisząc o nietypowych samochodach pewnie chciał byś jakies hamyrykanskie 5,7 HEMI z pełnym bakiem za 50zł/dzień :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtańszy wynajem o jakim słyszałem w Wawie, to Smarty z Blue City. Link

Teraz na szybko widzę, że wynajem tylko powyżej 7 dni, ale może są jakieś wyjątki.

+1

Korzystałem z tego, 385 pln/tydzień za fajnego smarta z klimą i automatem to imo bardzo dobra cena, zwłaszcza, że nie mam na tym żadnych oczo***nych reklam. Jak chcesz taniej to możesz poszukać smartów reklamowych - gdzieś widziałem (Galeria Mokotów?) wynajem takich samochodów za friko, ale zapewne są jakieś dodatkowe warunki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy cenach 160 PLN/dzień to nie wiem, czy nie taniej by wyszło kupić coś i potem sprzedać. Dlaczego? Do miesiąca można jeździć na umowie - nie ma kosztów przerejestrowania, bodajże do 2 tygodni można jeździć z ubezpieczeniem na poprzedniego właściciela - j.w. brak kosztów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na kupowanie trzeba mieć gotówkę (a dla kolego 1000zł kaucji to już dużo), od umowy płaci się PCC, samochód nie sprzedaje się jak bułki, jakiś nietrafiony ten pomysł.

p.s. na umowie można jeździć nawet rok a dwa tyg to masz czasu na zgłoszenie się do US z pcc, chyba, że ktoś fakturę wystawi.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p.s. na umowie można jeździć nawet rok a dwa tyg to masz czasu na zgłoszenie się do US z pcc, chyba, że ktoś fakturę wystawi.

No zglaszamy sie do US powiedzmy na umowie mamy 950zl to jestesmy zwolnieni z PCC no a potem chyba mamy miesiac aby powiadomic ubezpieczyciela ze kupujemy ubezpieczenie gdzie indziej.

W Warszawie taniej mozna wypozyczyc auta anizeli na Slasku to jest katorga.

Edytowane przez bryken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmawiamy o samochodach czy o złomie za 900zł icon_biggrin3.gif bo jak o samochodach to takie zaniżanie wartości na nie wiele się zda.

ja kupilem fieste rocznik 1992 od znajomego silnik 1,3 przjechane niecale 130k km i auto ze tak powiem zadbane na umowie 950zl a zaplacilem wiecej. Oczywiscie od razu wywalilem 545zl na mechanika ale teraz popieprzam duzo km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem kiedyś wypożyczyć BMW E60 na 3 dni (na ślub brata) za sam wynajem bodajże 400zł/doba a do tego 5000zł kaucji, zawsze możesz wynająć Hummera H2 1000zł/doba tyle że z kierowcą ;] generalnie jakiś czas temu intensywnie szukałem auta do wynajęcia na okres właśnie 3 dni tyle że auto miało być klasy średniej wyższej typu A6, Passat B6, lub BMW 5 lub 7, natomiast za 300C w jednej wypożyczalni jest 350Euro/doba...zawsze można podjechać/zadzwonić na lotnisko tam są firmy co wynajmują auta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...