Skocz do zawartości
poca

Fuck! Okradli mnie :(

Rekomendowane odpowiedzi

Wracam sobie ze stadionu :) Ide, ide. I jakiś dwóch żelmanów się do mnie dowaliło. Zajebali mi pudełka na płyty i Vietconga. Mój pech że założyłem moje nowe czerwone reeboki. Ale nie, było im mało. Chcieli jeszcze kurtkę (widać że bida) i buty. Moje szczęście podjeżdżał autobus, jednemu pojechałem z kolanka w brzuch (uderzyłem nie tam gdzie trzeba :P ) I wskoczyłem do busu. Kolesie wpadli za mną, i moje szczęście że akurat szła jakaś drużyna piłkarska szła na trening. Jednemu zajebali w łeb, a drugie wywlekli z autobusu.

 

I powiedzcie mi, w Polsce źle się dzięje. Potrafią ojebać z biały dzień!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego to dochodzi w tym kraju :((( - jeszcze będzie trzeba wyposażyć sie w guna żeby nie lezeć na chodniuku :(:(

Ta, tylko że jak ty będziesz miał guna to ta druga strona też. I tak zastanawiam się kto pierwszy pociagnie za spust... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego to dochodzi w tym kraju :((( - jeszcze będzie trzeba wyposażyć sie w guna żeby nie lezeć na chodniuku :(:(

Ta, tylko że jak ty będziesz miał guna to ta druga strona też. I tak zastanawiam się kto pierwszy pociagnie za spust... :|

To poradź coś na takich debili za przeproszeniem :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz gorzej sie dzieje. Jak ci cos ukradna albo cie obrobia to najczesciej dostaja zawiasy albo ich wypuszcza z braku dowodow. A niedaj boze jak im cos zrobisz to zrobia z nich wielkie ofiary a z ciebie bandziora. Strasznie mnie to drazni. Policja sie o p i e r d a l a, a powinni takich za rece i pare razy pala po zebrach to by sie na drugi raz nauczyli. To samo ze zlodziejami. Zwina ci furke ale jak ich ktos zlapie to mowia ze sie chcieli przejechac i wychodza.

 

Pozostaje nosic kose albo palke teleskopowa, nauczyc sie dobrze lac i sie nie p i e r d o l i c z takimi smieciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz gorzej sie dzieje. Jak ci cos ukradna albo cie obrobia to najczesciej dostaja zawiasy albo ich wypuszcza z braku dowodow. A niedaj boze jak im cos zrobisz to zrobia z nich wielkie ofiary a z ciebie bandziora. Strasznie mnie to drazni. Policja sie  o p i e r d a l a, a powinni takich za rece i pare razy pala po zebrach to by sie na drugi raz nauczyli. To samo ze zlodziejami. Zwina ci furke ale jak ich ktos zlapie to mowia ze sie chcieli przejechac i wychodza.  

 

Pozostaje nosic kose albo palke teleskopowa, nauczyc sie dobrze lac i sie nie p i e r d o l i c z takimi smieciami.

Racja :roll: niema co ukrywać - sami widzimy co sie dzieje, a za granicą spoglądają na nas jako kraj złodzieji itp. :( gorzej - jeśli niewejdziemy do UE to za 30 lat nas rumunia prześcignie :( a co za tym idzie nasz kraj zamieni się w slumsy o ile już nimi niesą :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego to dochodzi w tym kraju :((( - jeszcze będzie trzeba wyposażyć sie w guna żeby nie lezeć na chodniuku :(:(

Ta, tylko że jak ty będziesz miał guna to ta druga strona też. I tak zastanawiam się kto pierwszy pociagnie za spust... :|

To poradź coś na takich debili za przeproszeniem :roll:

Taki jest ten świat po<span style="color:red;">[ciach!]</span>y że nei ma rady. Trzeba robić coś aby takich ludzi było jak naj mniej. Ale weź to zrób.... :?

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądaliście film dokumentalny o wychowankach zakładu poprawczego. Mają tam wszystko: TV, video itp. I ci goście z zakładu opowiadali do kamery z błyskiem w oku o wszystkich kradzierzach, pobiciach a nawet morderstwach.

tak, a najleprze jest w tym to, ze kazdy z nas placi za tych kretynow, powinni ich zamykac w celach z pryczami, z mlautkim okienkiem, bez kibla zeby srali do wiader skur...yny, zeby to byla dla nich najgorsza z mozliwych rzeczy w zyciu, zeby taki delikwent sie na drugi raz zastanowil lepiej.

 

Ostatnio szedlem z qmplem w centrum miasta, w szczycie, stoimy na przejsciu, kumpel dostał strzalke, odsyla, jeszcze czerwone swiatlo sie swieci, i miedzy samochodami z przeciwka przebiega 2 dresików tak z 16,17 lat mieli, bardzo wątlej budowy ciala, jeden stanol obok mnie drugi przed kumplem i owi "porzycz telefon" i szczerzy krzywe zęby, kumpel go pchnol jakos w klate, w splot tak ze dresik wyladowal [gluteus maximus] na ulicy, fart ze juz nic niejechalo, zaraz podwineli ogony i zwiali......

Kretynizm niezna granic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego to dochodzi w tym kraju :((( - jeszcze będzie trzeba wyposażyć sie w guna żeby nie lezeć na chodniuku :(:(

Ta, tylko że jak ty będziesz miał guna to ta druga strona też. I tak zastanawiam się kto pierwszy pociagnie za spust... :|

To poradź coś na takich debili za przeproszeniem :roll:

A może gazem ich?

Mi to pomogło - było trzech, dwóch udało mi się spryskać (miałem fart bo nie staneli naokoło mnie tylko przedemną), trzeci uciekł.

Wku... się i myśle że tego co najbardziej filozofował skroje bo leżał zamdlony po spryskaniu. Patrze po kieszeniach a tu 4 komórki, 3 złote łańcuszki, jakiś zegarek i ok 100zł 8O a była dopiero 12 w południe, to co taki trep do wieczora ukradnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może gazem ich?  

Mi to pomogło - było trzech, dwóch udało mi się spryskać (miałem fart bo nie staneli naokoło mnie tylko przedemną), trzeci uciekł.  

Wku... się i myśle że tego co najbardziej filozofował skroje bo leżał zamdlony po spryskaniu. Patrze po kieszeniach a tu 4 komórki, 3 złote łańcuszki, jakiś zegarek i ok 100zł  a była dopiero 12 w południe, to co taki trep do wieczora ukradnie...

a oddales ladnie te telefoniki wlascicielom?

bylo go zostawic bez spodni - chociaz kazdy pewnie by sie krepowal zdejmujac kolesiowi spodnie na ulicy :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że ci butów nie zwineli  :)  Dziwnie byś wyglądał - syscy w butach a ty bez  :D

Te buty właśnie skłoniły mnie do ucieczki i małej bujki. Bym w skarpetkach poginał do domu :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he ja se ide raz z Reala razem z kuplem a tu 2 cygankuw ( tacy mali gdzies po 23 lata :lol: ) do nas podchodzi i muwia zebysmy szli z nimi bo kosa w plecy , to idziemy w jakis zaułek , i akurak kuplel niusl dysk twardy 300 mb :D :D i oni do niego zeby dal to, :D to on dał hdd prosto w ryj buahahhaha :lol: ja drugiego z kolana w ryja i po sparwie przeszukalismy ich to mieli z 60 zł i nas jeszcze przeprosili a gdy odeszli kawalek to zaczeli wyzywac :lol: to ich pogonilismy i uciekli. A puzniej na piwo oczywicie za ich kase :twisted: :twisted: :twisted:

Eh czasmu strach po ulicach chodzic samemu :!: :!:

 

aha i niestety pocziwy Cawiar nie przezyl :cry: :cry: wiec widziecie ze czasmu opłaca sie miec przy sobie starego poczciwego hdd bo mozna niezle przywalic w samoobronie he he. :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) wiec widziecie ze czasmu opłaca sie miec przy sobie starego poczciwego hdd  bo mozna niezle przywalic w samoobronie he he.  :D  :D

Dlatego właśnie w tym momencie zrezygnowałem ze sprzedaży mojego starego HDD - zostawie go do samoobrony :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do obrony HDD też miałem taką sytuacje. Szedłem sobie od kumpla w wawie ze swoim starym dyskiem Samsung 8,4 i podszedł do mnie taki pan w ortalionie i słysze ku.....a wyskakuj z komókri i k....a z pieniędzy. No to ja nie mam a on a co masz w kieszeni no to wyciągnołem twardziela i słysze dawaj k....a, no to mu go dałem, ale chyba za bardzo w głowe, kilka kopów z glana i uciekłem . I dysk chodzi do dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOjego kumpla skroil kiedys taki wiekszy cham. Jak sie odwrocil i zaczol uciekac z jego kasa ten nie wyrobil. Na chodniku lezale cegla. Ten wiele nie myslal tylko <span style="color:red;">[ciach!]</span>l mu z kilku metrow. Koles jak dlugi padl na ryj. Dewastacja lba z tylu (cegla) i z przodu brak ryja (nieprzytomny calym ciezarem <span style="color:red;">[ciach!]</span>l o chodnik) Ja na miejscu kumpla bym go jeszcze skopal. Kurde moze jestem nie ludzki, ale do takich s<span style="color:red;">[ciach!]</span>ieli to bym strzelal bez mrugniecia oka. Wyrwac chwasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w mrowisku zakopał :mrgreen:

 

z dziesięć lat temu też dostałem całkiem niewąsko

tanio się nie sprzedałem, trzech ich było, więc mam kilka blizn po szwach do dziś

pogotowie zawiozło nas do tego samego szpitala, błąd

moi koledzy jak przyszli mnie odwiedzić to tamtemu jakoś dziwnie się po schodach spadło (tylko się dobrze poobijał)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może gazem ich?  

Mi to pomogło - było trzech, dwóch udało mi się spryskać (miałem fart bo nie staneli naokoło mnie tylko przedemną), trzeci uciekł.  

Wku... się i myśle że tego co najbardziej filozofował skroje bo leżał zamdlony po spryskaniu. Patrze po kieszeniach a tu 4 komórki, 3 złote łańcuszki, jakiś zegarek i ok 100zł  a była dopiero 12 w południe, to co taki trep do wieczora ukradnie...

a oddales ladnie te telefoniki wlascicielom?

bylo go zostawic bez spodni - chociaz kazdy pewnie by sie krepowal zdejmujac kolesiowi spodnie na ulicy :oops:

Pod 3 zadzwonili tego samego dnia więc oddałem (od jednego gościa nawet 50zł dostałęm w nagrode :D ), po 4 nikt się niezgłasza więc se leży i niewiem czy go nieopchnąć :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no prosze a ja dzis tez mialem isc na elektroniczna na lks a tu widze takie przygody :evil:

niestety w lodzi to nigdzie nie mozna czuc sie bezpiecznie, swego czasu jak bylem w lo to mojego kumpla skopalo 3 kolesi jakies 10-15m od przystanku i NIKT sie nie ruszyl ani nic nie powiedzial. rozbili mu jeszcze gitare na glowie... efekt - szpital i jakis krwiak na mozgu (albo cos w podobie, nie pamietam jak to sie fachowo nazywalo).

najlepiej to nosic gaz - sam testowalem na zwierzakach (glupie konio-psy biegajace bez kaganca i gryzace ludzi) oraz na dresikach szukajacych latwego zarobku. ci ostatni okazuja sie bardzo wytrzymali bo nawet podpici i po otrzymaniu dawki "nato" (gaz paralizujacy) trzymali sie na nogach (no moze na kolanach :wink: ).

zeby nie bylo tak ponuro opowiem zaslyszana historie. otoz kolega kolegi (trenujacy boks) szedl sobie jedna z nieciekawych lodzkich ulic, a ze bylo juz ciemno i menelstwo wyszlo na ulice, wiec sie troche bal :wink:

przechodzac obok bram i widzac mordki tych panow coraz wiecej adrenalinki sie wydzielalo. w pewnym momencie na swej drodze spotkal takiego wlasnie pana, uslyszal "ktora godzina" i w tej samej sekundzie wyjechal prosta w morde i uciekl :lol:

chlopak nie wytrzymal psychicznie i troche go nerwy poniosly - myslal chyba ze go zaraz beda lac :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...