Skocz do zawartości
jacool

Wc By Jacekcz

Rekomendowane odpowiedzi

Uff w końcu się załadował (coś to forum strasznie muli) Bardzo ładnie!

 

- jakiś backplate planujesz ?

- jedynie wąż cpu > rez tak dziwnie wygięty reszta fajnie :)

 

I fajnie by było zdjęcie całości czyli cały bok obudowy widoczny nie jedynie części z modo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aparat: DSC-HX20V. taki torebkowy cykacz

Dołączona grafika

Docelowo jakieś lustro CANONa na koniec roku.

 

MCP655 pracuje cicho - mam ją na 3-cim biegu.

 

Backplate do tej karty nie będzie. Możliwe, że niedługo coś nowego się zamontuje.

 

Rez mnie denerwuje i muszę coś z nim zrobić. Pekają holdery, uszczelka nie trzyma. Peroblemy przy wymianie płyty - potrzeba 2 osoby

Taki fajny.Dołączona grafika

Edytowane przez jacekcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awaria reza. usczelka nie trzyma i zaczął przeciekać.
Stara 150-ka an razie Dołączona grafika
ukłąd węży beznadziejny z uwagi na brak biżuterii Dołączona grafika takze taki układ czasowo.
Zdjęcie pełnej budy na poprzedniej stronie.

Edytowane przez jacekcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nice.

Jakieś wieści na temat wododwania grafiki?

 

Jutro się przymierzam tak samo pompkę zamontować.

 

PS:

Kurcze, malutki ten flow meter od Koolance.

Jakies trzeba robić czary, aby go przystosowacdo Aquarero, np import charakterystyki z XML?

Edytowane przez _KaszpiR_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ jacekcz - mówisz, że rez Ci pękł.

Nie obawiasz się tego samego przy serii CSQ? Masz jakieś wieści na jego temat ? Chodzi o żywotność.

 

Ja osobiście przeskoczyłem na Phobie Balancer - w sumie z kilku powodów uważam ją za znacznie lepszą:

- metalowa

- mniejsza średnica, lepiej wpasować w dziwne miejsca.

Jedyne czego się czepnąć można to odległość otworów (bez kątówek nie ma szansy zamontować złączek obok siebie), oraz myślę, że mogliby polepszyć jakość niklowania (ale pewnie się tutaj tylko czepiam).z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet mnie nie strasz że pękają. Uderzyłeś go i pękł, przy dokręcaniu czy sam z siebie? Dzwoniłeś do producenta? Ja od razu to robię nie bawię się w pośredników, przy okazji się pytam czy już mieli podobne zgłoszenia. Dzisiaj własnie mi przyszedł z aquacomputer terminal z heatpipem, niestety dostałem cieknący, nawet ich nie interesowało w jakim sklepie kupowałem, dołączyłem tylko zdjęcia. 

Rez nie ma prawa pęknąć jeśli był użytkowany poprawnie!!

Jeśli coś takiego się dzieje zgłaszajcie to ludzie producentowi. Niech wie że jego produkt jest wadliwy i niech go poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pękł sam z siebie. Był zamontowany w układzie. Nawet nie pękł po całej długości tylko częściowo.

Mozna reklamować ale szanse na uznanie są podobno marne. Sklepy reklamują ale EK nie zmieniło materiału.

Edytowane przez jacekcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo z rezem EK, pękł na krawędzi przy gwincie dokładnie wzdłuż tuby - długość pęknięcia jakieś 3mm, ale niestety zaczynał puszczać krople.

To wina naprężeń w materiale - gwint w pleksi jest od strony wewnętrznej, więc to powoduje rozsadzanie reza na zewnątrz.

Pleksa lepiej wytrzymuje ściskanie, a nie rozciąganie - dlatego rezy zintegorwane z topem maja pleksę wkręcaną w top (a nie nakręcaną) - widać, że pewnie dlatego zmienili design, żeby nie mieć tylu reklamacji..

 

Jedyna rada, nie dokręcać za mocno.

Edytowane przez _KaszpiR_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim pękają wczesniej czy później nie tylko ek, ale każde z gwintem w tubie.

Rozwiązanie to kupić inne niż rurowe albo cos co nie ma gwintu wewnętrznego np lund itp.

Ciekawa opcja było by niezmajstrowanie sobie np szklanego rezu samemu Dołączona grafika


Ja zawsze przedkładałem solidność nad wygląd i najpierw wiele lat wytrzymał swif micro (kupiony używany, trzymany z 4 lata i teraz ma ma kolejny dom),a teraz xspc.  
Ten drugi niestety ma osad od środa,a nie ma się jak do niego dostać ;/ No i odpowietrza mocno średnio , nie jest niestety do końca poprawie zaprojetowany.

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...