Skocz do zawartości
nrl

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, wersja limitowana, która jest w tej samej cenie co normalna, pozwala na aktywacje gry przed premiera. Wystarczy zamiast cd-keya samej gry wpisac ta z dodatku limitowanego i wszystko ladnie sie wlacza:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość malybenek

Sądząc po wersji na X'a 360 to jest jeszcze troszkę niedociągnięć , które należało by poprawić. Szczególnie A.I. Widać gra robiona bez jakiegoś specjalnego poświęcenia. . Byle tylko szybko wydać, sprzedać w dużych ilościach i i zarobić. jak najwięcej. tłumaczyło, by to czemu nie wydali demka SinglePlayer. Bo pewnie wciąż pracowali do ostatniej chwili nad poprawkami. Co za czasy nastały. Kiedyś to gry się robiło dłużej, ale były warte swoich pieniędzy i czekania. . Dzisiaj to prawdziwa rzadkość . I jeszcze za to wołają 120-130 zł. Chociaż na Allegro są klucze do kupienia w cenie ok. 70 zł.

 

Wymień mi poza HL2, w której grze dało przekładanie premiery na plus ? No chociaż jedną grę wymień :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crytek CEO Cevat Yerli in a statement said that groups of crackers entitled SKIDROW and RAZOR 1911 signed an official agreement that can not influence games from Crytek, the only groups would be able to circumvent the encrypted source code of Crysis 2 will not do,this does not prevent other groups trying to beat encryption the game but they will not be able to do this.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Bo ciężko było zrobić porządną grę i wydać demo... kupiłem kolekcjonerską Crysisa ale do tego jakoś mnie nie ciągnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość malybenek

Podaj linka do tej bzdury wyssanej z palca :P Od kiedy twórca gry pisze porozumienia z grupami crackerskimi :P Nie wspominając faktu, że nikt z takiej grupy nie chciałby się ujawnić, szczególnie twórcy gry, którego okradł :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,zakupiłem dziś C2 i jedno mnie nurtuje ,odpalam multiplayer i za każdym razem jak chcę wejść w MP prosi o kod ,przecież to jest bez sensu jak za każdym razem będę miał wpisywać kod. Ktoś wie o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość tan24

Czy w crysisie 2 pełnej wersji jest directx11, czy wszystko identycznie jak w demie, czyli tylko dx9.0 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już sobie poradziłem ,ominąłem jedną opcje :D Jest dx9 patch dx11 wyjdzie za jakiś czas. Przejdę bulleta i zabieram się za C2 bo już mnie wciąga.

Edytowane przez Bartass13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy słabszych komputerów.

 

Czy też wam czasami przycina wideo i muzykę w czasie gry na jakieś 2 sekundy ?

 

Mója konfiguracja

 

e8600@4.0Ghz msi p43c51 4GB DDR3 1333Mhz nV gfGTS450 msiOCcyclone

 

windows xp 32bit

 

ustawienia gry hardcore 1360x768

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginał czy kradziona wersja ? Pewnie napiszesz, że oryginał. Ale ja Ci napiszę, że to może być spartolony Crack do kradzionej wersji. Oczywiście bez żadnych oskarżeń z moje strony. Jak to oryginał to sprawdź użycie procka w czasie gry. No i oczywiście również użycie GPU. Jak będą spadki to zainstaluj inną wersję sterowników na początek. Zainstaluj wszelkie DX'y jeśli są dołączone z grą.

 

 

Dziś premiera i pewnie parę osób już ma i gra. Więc może napiszcie coś o samej grze.Jak z grafiką, jak z optymalizacją no i czy gra nie jest przesadnie zabugowana ? Niestety nie ma demka SP i jest tylko MP i nie wiem czy coś poprawili od czasu wyjścia tego dema czy nie. Na razie i tak nie kupuje, ale może się pokuszę o key'a z Allegro. O ile będzie warto wydać chociaż 50 zł..

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Co do cracka, to ciekawe jest że zrobiła go grupa Fairlight, a nie SKIDROW czy Razor. Przypadek? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na forum piractwo się szerzy... W regulaminie jest wyraźnie napisane by nie podawać informacji dotyczących nielegalnego oprogramowania, cracków, a wy sobie na legalu podajecie informacje...

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto tu podaje jakieś informacje. Luźna dyskusja na temat działania gry i możliwe przyczyny przycinania u niektórych. Zresztą nie mając dema czasem trzeba sięgnąć po radykalne środki przed zakupem. Osobiście tego nie popieram, bo piractwo nie sprzyja rynkowi gier. Zwłaszcza ostatnio rynkowi PC. Co jak co, ale jak mam wydać te 100-130 za grę to wole wiedzieć co kupuje i czy warto. Tak to wole brać wersje konsolową z racji, że na razie nie mam jak podłączyć TV do kompa, a chciałbym pograć na dużym ekranie .Ew. gdzieś pożyczę. Ale na razie chcę tylko te parę screenó, żeby zobaczyć jak to wygląda ;) Wiele nie wymagam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w pelnej wersji sa normalne ustawienia grafiki czy dalej taka padaka jak w demie ? Chodzi mi o szczegolowe ustawienia np. cieni , tekstur itp a nie ustawienia typu Gamer, Hardcore czy jak to sie tam nazywalo. Jesli pytanie juz bylo to sorry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na innych forach widziałem, że w pełnej wersji też są profile ustawień graficznych: gamer, advanced, hardcore. Właściwie było to do przewidzenia.

 

Ustawienia można zmieniać edytując plik system.cfg znajdujący się w głównym folderze gry, wpisując komendy. Przykład:

 

cl_crouchToggle = 1

cl_zoomToggle = 1

i_mouse_accel = 0

g_skipIntro = 1

 

Zachowując takie właśnie formatowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest identyczna jak beta, która wyciekła - oczywiście chodzi już stabilnie bez crashów i wreszcie hdr nie daje już po oczach

 

Nadal są tylko ustawienia gracz, zaawansowany i hardcore.

 

IA rzuca sobie granaty pod nogi zabijając się nawzajem.

 

Po śmierci potrafi przyjąć dziwne pozy, problemy z kolizją obiektów, wariuje gdy się na czymś zablokuje (szczególnie śmiesznie wygląda to w przypadku kosmitów).

 

Grę czekają jeszcze patche.

 

Edit A i gra w pełni oskryptowana, jak gdzieś wejdziesz to już nie możesz się cofnąć.

Żeby dalej przejść musisz czekać na skrypt,który ci otworzy przejście.

Czy to zniszczyć helikopter, który ci zrobi wyjście, czy jakiś many na ciebie skoczy i dzięki temu spadając 20 metrów w dół nie zginiesz

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest identyczna jak beta, która wyciekła - oczywiście chodzi już stabilnie bez crashów i wreszcie hdr nie daje już po oczach

...

 

A ludzie myśleli, że będzie 100x lepsza niż beta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szerszą relacje zdam jutro na razie tylko z początku (sprzęt jak w sygnaturce). Zacznijmy od menu gry ,bardzo przyjemne i fajne coś w stylu właśnie nowego crysisa ,tego się spodziewałem. Opcje graficzne to dramat kilka zakresów : rozdzielczość ,pełny ekran ,v-sync ,sprzęt za dużo tu nie wybierzemy. W stosunku do poprzedniczki dla mnie to - ! Polska wersja jak dla mnie co tu dużo mówić wole angielskie wersje plus napisy ,ale da się przeżyć. No i zaczynamy grę ,grafika bardzo ładna lecz jak dla mnie cryengine2 a nie 3 ,zobaczymy jak będzie po patchu i możliwościach dx11 ,ale raczej fajerwerków nie przewiduję. A i nie będzie to gra dla osób z moim sprzętem. Na dx9 mam między 45 a 60 klatek w fullHD i extremalna grafa. Co w ogóle mnie nie zadowala mając 2x480 GTX , no ale cóż do tego już przywykłem ,to co będzie jak dodadzą teslację itp?? Wszystko wygląda jak na crysisa przystało bardzo ładnie ,bynajmniej dla mnie. Pomysł z NY może okazać się bardzo fajny ,choć klimat wyspy i lasów lepiej mi pasował. Jak już pisałem wymagania wysokie przy max opcjach ,ale to było do przewidzenia. Gra się fajnie ,nanosiut troszkę inaczej rozwiązany ,jest to c1 po lifcie który nie każdemu przypadnie do gustu w porównaniu z pierwszą częścią. Gram na przed ostatnim poziomie "weteran" i czegoś takiego jeszcze nigdzie nie widziałem ,robię rozwałkę w obozie i nic koleś na wierzy stoi jak by nigdy nic ,a zabiłem jego dwóch kolegów. Jak by każdy był na innym polu planszy i w innym świecie. Żeby sprawdzić czy to nie aby przypadek cisnę dalej ,rozwalam kilku wrogów następnie biorę beczkę z benzyna rzucam kilka metrów od stojącego kolesia i walę w nią ,beczka wybucha a kolo jak stał tak stoi ,niczym wartownicy przed pałacem królowej Elżbiety. To w zasadzie na tyle by było jeśli chodzi o początek rozgrywki ,mam nadzieję że akcja będzie toczyła się w szybkim tempie. Za krótka grałem żeby stwierdzić czy jest lepsza czy gorsza ale pierwszy crysis na początku od razu przypadł mi do gustu i przechodziłem go kilka razy ,a ten mam nadzieje ,że się rozkręci bo NY ma potencjał.

 

Screeny :

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

 

 

oczywiście fakt ,iż ma wyjść patch dx11 jest dla mnie rzeczą śmieszną i brakiem szacunku do mnie jako użytkownika pc i kupującego orginalną grę. DRAMAT I ŻENADA

Edytowane przez Bartass13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za screeny. A co do grafiki to nie porównuj tego nawet z CryEngine2! To od razu widać, nawet na tych Twoich screenów, że jest lekki krok wstecz. Tekstury gdzieniegdzie bardzo średnie. W zasadzie z tego co tu widzę to podobnie to wygląda jak w demie MP. Dla mnie to za mało. Crysis 1 miał zdecydowanie więcej lepszych tekstur .Ale to ocenie jak zbadam dokładnie na własne oczy.

 

 

Zobaczymy jak to będzie z tym patchem DX 11. Chociaż osobiście czuję, że to będzie jakaś popierdółka dająca marne efekty i do tego pewnie spadek FPS. No ale poczekajmy. Na razie nie ma co spekulować, bo może nas jeszcze zaskoczą.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radier przecież widzę, że jeśli chodzi o tekstury to jest to samo co w demku. Statyczne obrazy nic tu do tego nie mają. Popatrz sobie na screen numer 9. Grałem w wersje na X360 i przechodziłem tą misję i widzę, że tekstury niewiele lepsze. No ale mówi się trudno. Widać niechciało im się nad tym bawić. Ważne, że gra jest kolorowa i przyjemna dla oka. Ale mimo to za słaba jak na dzisiejsze możliwości i za słaba jak na możliwości Cryteka. Był sobie Far Cry który powalał swoją grafiką, a potem wyszedł Crysis, który jeszcze bardziej powalał. grafiką. A tu na CryEngine3 mamy skok do tyłiu. Więc czemu miałbym się nie bulwersować i o tym nie nawijać. Poszli na łatwiznę i tyle. Popatrz sobie na różnicę między wersjami Metro 2033 na PC i konsole. Jak widać się da. Co do kupna to jednak wezmę wersje PC, bo widzę, że na Allegro pojawiły się klucze w cenie 55 zł ;)

 

 

 

p.s o jakim spatchowaniu miałeś na myśli w poprzednim poście ? Na razie nic nie wiadomo o żadnym patchu i kiedy wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydały by się quick savy, możliwość utworzenia własnego hosta w mp jak crysise 1

 

Edit W tym pierwszym patchu usunęli między innymi auto aima i parę bugów w multi

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...