Skocz do zawartości
nrl

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

Znikające nanokatalizatory z tego co czytałem to chyba wina patcha, ja na szczęście przy auto patchowaniu kliknąłem cancel i katalizatorymi nie znikają/prawidłowo się kumulują.

 

Sęk w tym, że nie mam patcha. Może jego instalacja coś zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie wpisać przy okazji jak wam chodzi gra (np zmierzyć na oko frapsem) w 1900 na 1200 (standartowy profil grafiki z gry - hardcore) ?

 

Przy okazji: jeszcze jeden (bardziej zaawansowany od poprzedniego program do konfiguracji grafiki

 

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1811267

 

Dołączona grafika

Edytowane przez ZATOICHI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcji typowo dx10/10.1 nie ma, są tylko "skrajne" dx9 i dx11.

 

Czyli mając DX10.1 będe mógł wykorzystać tylko DX9 ?

A może jakieś wymuszenia będą możliwe tak jak to pamietam próbowałem robić w Cysis1 mając tylko DX9 w XP ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

W tym drugim programie są ustawienia Very High, które obecnie chyba nie działają, może dotyczą DX11, i wtedy może niektóre ustawienia będzie się dało wymusić też w DX9, w końcu z DX11 tam zapewne wiele nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym drugim programie są ustawienia Very High, które obecnie chyba nie działają, może dotyczą DX11, i wtedy może niektóre ustawienia będzie się dało wymusić też w DX9, w końcu z DX11 tam zapewne wiele nie będzie.

 

Narazie widze program działa z błedami lub włączam opcje typowo dla DX11...

Ktoś z Was potrafi podać dokładnie które opcje można podnieść do DX10.1 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ostrożnie dobierać ustawienia tym programem. Na szczęście sobie zrobiłem kopie autoexec.cfg. Bo po odpaleniu tego drugiego programu i ustawieniu paru opcji FPS poszedł na łeb o jakieś 10-15 klatek Oczywiście AA miałem wyłączone. Do tego grafika się strasznie rozmywała podczas poruszania się. Musiałbym nad tym popracować. Nie wiem czy za duży blur ustawiłem czy co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu gry na najwyższym poziomie(post-human warrior) co zajęło mi 10h9min. Musze stwierdzić, że to godny następca Crysis. Gra rozkręca się fabularnie od późnej połowy. Tak samo akcja przybiera na tempie zdecydowanie. Fabuła jak na FPS jest naprawdę zacna. I dopiero po przejściu można się na jej temat szerzej wypowiedzieć. Ale spoilerowac nie będę. W każdym razie Crysis 3 będzie :D

 

Muzyka w tej części jest naprawdę rewelacyjna. Podkreśla znakomicie napięcie i klimat. Hans Zimmer spisał się jak zawsze celująco pod tym względem.

 

Co do multi , to jakoś długo nie grałem , bo 2 godziny. Ale jest dość specyficzne i co najważniejsze wciąga/uzależnia.

Nie rozumiem zbytnio pewnych ludzi odnośnie uwag na temat grafiki. Jest ona pod pewnymi względami wyraźnie lepsza niż w Crysis. Efekty świetlne podczas walk nocnych , wybuchy , zrealizowanie postaci a także OBCYCH na najwyższym poziomie.

 

Dla mnie gra na mocne 8/10. 9/10 bym dał jakby była większa swoboda w poruszaniu się w pewnych misjach.... i dopracowanie czasem rażących błędów z AI , a także miejscami cienkich tekstur.

 

Grałem na 1920x1080. Shaders, Shadows,Post Processing very high(bądź jak kto woli medium) reszta Hardcore(high). Bez AA. Chodziło przeważnie w okolicach 65fps.

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Link do programu :

 

http://www.incrysis.com/forums/viewtopic.php?id=33008

 

Gra kupiona za 50zł - klucz do EADM.

Teraz widzę jeszcze taniej chodzi :

http://allegro.pl/crysis-2-pl-klucz-eadm-key-wysylka-24-7-automat-i1531715101.html

Edytowane przez ^mobo*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra kupiona za 50zł - klucz do EADM.

Teraz widzę jeszcze taniej chodzi :

CRYSIS 2 PL KLUCZ EADM KEY WYSYŁKA 24/7 AUTOMAT (1531715101) - Aukcje internetowe Allegro

 

A jak wygląda sprawa legalności takiego zakupu?

Crysis a w szczególności Warhead wciągnął mnie na wiele godzin, na początku byłem pewien, że kupię 2 część, a teraz się waham czy warto :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem kiedyś z pomocą techniczną ea na chacie, zakupiłem klucz właśnie z eastore do bc2 i po miesiącu został zablokowany, powód - fraud, czyli pewnie coś kombinowane z lewą kartą kredytową, nie chciał mi do końca powiedzieć gdy zapytałem o szczegóły. Gościu powiedział, że taki klucz można nabyć osobiście tylko i wyłącznie przez ich ea store, w innym przypadku nie obowiązuje pomoc techniczna tak jak w moim przypadku - nie miałem numeru zamówienia z ich sklepu, powiedział, że reklamacje mam kierować do osoby od której nabyłem klucz. :)

Typek z allegro oczywiście oddał mi kasę jakby wiedział o co chodzi (pewnie to nie pierwsza reklamacja), później kupiłem na innej aukcji i działa ok.

 

Już wiele razy była ta kwestia poruszana, ci co sprzedają na allegro nabywają te klucze z innego regionu, gdzie są tańsze. Także do końca legalne to nie jest, więc można to sobie dowolnie zinterpretować. Oszczędza się sporo także ludzie się na to łaszczą, szczególnie jak jest gra z trybem multi itp. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślałem <_< choć różnica w cenie jest bardzo duża i kusząca :rolleyes: 50zł, a 150zł.

Ciekawa sprawa, że w sklepie można kupić taniej niż w EA Store, a tutaj nawet nie dostajemy fizycznego nośnika :blink:

Za coś takiego nawet 100zł, moim zdaniem to dużo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś ma być patch na dx11 :)

 

 

 

Źródło tych doniesień ? Jak patch będzie zajmował kilkadziesiąt MB to znaczy, że doda Teselacje do tych tekstur co teraz są. No bo sam nie wiem jakby to miało wyglądać . Efekt IMO byłby średni. Po dłuższym graniu stwierdzam, że jest troszkę tych ładnych tekstur, ale wiekszość aż sie prosi o poprawę. Na prawdę gdyby je bardziej dopieścić to wyglądało by to naprawdę imponująco. Tak to tylko jest ładnie. IMO dla konsol, które mają tylko troszkę słabsze w sam raz. Dla nas wypadało by pokazać coś lepszego jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Niemieckiego, ale z tego co wyczytałem na Forum EA to mają na razie spore problemy z serwerami i utrzymaniem niskich pingów. Próbuje się na tej stronce doczytać jakiegoś oficjalnego potwierdzenia, że patch będzie już dzisiaj. Na razie jest tylko nieoficjalne potwierdzenie jednego z pracowników. Tak przynajmniej twierdzą redaktorzy tego Niemieckiego serwisu. No cóż przekonamy się.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa legalności takiego zakupu?

Crysis a w szczególności Warhead wciągnął mnie na wiele godzin, na początku byłem pewien, że kupię 2 część, a teraz się waham czy warto :unsure:

 

 

Kupiłem wiele gier poprzez allegro - właśnie same klucze.

 

I nigdy nie miałem problemów , a cześć gier już ma ponad rok na karku, kilka tytułów 3 lata.

Po prostu trzeba wybierać pewnego sprzedawce. Ten link co podałem może pewnym do końca nie jest. Gość z UK to wiadomo że na boku coś tam kręci. Ale jest parę innych aukcji, co normalnie firmy to sprzedają. Masz gwarancje na zakupiony program/grę.

 

Cena jest jaka jest , i za tą kasę gra rewelka.

 

Multi wzorowane na liderach w tej dziedzinie czyli CoD i BF2. Ale są wystarczające różnice w systemie grania dzięki nanosuit - ze gra naprawdę daje kupę frajdy. I spokojnie można ją kupić , jak nie dla singla(który jest naprawdę bardzo dobry) to dla multi. Zawsze to jakaś odskocznia od 300-setnej godziny w CoD np :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce byc niemily ale wszystko to dzieki x360 i ps3 ktore mają 256+256 mb, a nie jak my na pc po 4098+1024 mb.

Microsoft sie niedawno przyznal ze zaczął prace nad nowym xboxem wiec za jakies 3 lata grafika w grach sie wkoncu zmieni.

Edytowane przez GeMtin1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No to takie skrajne przypadki, choć wiadomo że to nie powinno mieć miejsca.

 

Tutaj z kolei screen który bardzo mi sie podoba - http://img692.imageshack.us/img692/9456/crysis22011032801354928.png

 

Z tego co kolega mi mówł to domyslne ustawienia dla oświeltnia, więc nie wiem czy akurat w tym miejscu jest tak fajnie, czy znacznie to zmienili w pełnej wersji. Demo było straszne, a tutaj wszystko ma swój kolor.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...