Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

co do serii z typu 'never ending story' to jestem po 149 One Piece i pomimo że było klika momentów że akcja ciągnęła sie bardzo mozolnie, to ochota na następne epy jest wziąć taka sama jak przy oglądaniu początku serii.

 

BTW dziś 3-raz obejrzałem FLCL i za każdym razem jest lepsze…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

nie krzyczta ;]

ale ostatnio natchnołem się na może i fajna bijatyke....

LUNAR BLEACH... kojaży ktos?

te 4 giga co tego juz jest troche mi jeszcze zajmnie ściągnięcei... ;]

ale wpoeidzcie mi jedno- czy do tego sa napisy? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no anime fajna nazwa brzmi Bleach a Lunar to grupa fansuberska tak na marginesie:P te 4gb to do ktorego epka?

1563225[/snapback]

od 1 do 25 ;] a jest jeszcze raz tyle.. ;]

ale wteyd napisy znajde to tego, tak? to i kolejne epki (jak to mówicie) sie ściągnie...

 

a może jakieś linki do napisów? ;]

oglądał to ktoś w ogóle? fajne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bleach to jedne z moich ulubionych anime

z tej serii narazie wyszlo 41 odcinkow (7.3GB) oraz 188 odcinkow mangi i oraz jeden odcinek specjalny :)

1563462[/snapback]

o fak ;]

przez noc ściągnołem sobie już jakieś ponad 20 odcinków... co prawda obejrzałem dopiero 3... ale- znacie jakieś podobne anime do tego? ;]

nawet zajnie sie zapowiada ;]

 

a głupi byłem- bo torrentem chciałem ściagać... ledwo 20 kilo szło....

onoc zemu mi nie podalićie : P www.bleachflame.com wszsytko na maksa idzie.. (te 80kilo) ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już zdążyłem oglądnąć te 41 odcinków... ;]

normalnie mania ;]

 

co ile te odcinki wychodzą? wiecie mozE?

 

kurna.. ten 40 dobry był....

1566838[/snapback]

odcinki raw (nie tlumaczone) wychodza we wtorki, szybki sub (slaba jakosc textu) wychodzi okolo 8-10 godzin pozniej, lepszy sub (ktory ja sciagam) wychodzi zazwyczaj w srody wieczorem, czwartki z rana

aha wszystkie czasy to sa w strefie usa est :razz:

 

tak w ogole to polecam mange, tam to sie dzieje dopiero :)

Edytowane przez phase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odcinki raw (nie tlumaczone) wychodza we wtorki, szybki sub (slaba jakosc textu) wychodzi okolo 8-10 godzin pozniej, lepszy sub (ktory ja sciagam) wychodzi zazwyczaj w srody wieczorem, czwartki z rana

aha wszystkie czasy to sa w strefie usa est :razz:

 

tak w ogole to polecam mange, tam to sie dzieje dopiero  :)

1567639[/snapback]

linkami do mnie mów, linakmi ;]

 

mange? ale bleach, tak?

dobre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie dziwne pytanko,na czym przewaznie ogladacie anime?bo niedlugo mam zamiar wymienic mojego wysluzonego ctr 17cal na 19cal lcdka jakiegos lub sprawic sobie z 21cal tv i podpiac go do ogladania anime?;] co wy na to?moze jakies inne sugestie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Elfen Lied jak ktoś nie widział. Ale od razu pisze że film zawiera pare drastycznych scen ;) dramatycznych i komediowych

1572660[/snapback]

 

Człowieku, gdzie ty żyjesz. To to juz widział chyba każdy na tym forum, cofnij sie kilka stron do tyłu, a troche poczytasz na temat EL. A tak wogule to rzeczywiście jest zajebiste :)

 

 

A tak wogule, kto jedzie do Bydgoszczy na reanimation, bo można było by sie ustawić jakąś grupką :) odp. na malia dk_shenron@wp.pl

 

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy temat o mandze, po co zamieszanie większe robić, swoja drogą musze sie wkońcu zabrać za czytanie Gantza.

 

hmm a z ciekawszych rzeczy które widziałem, to obiecująco prezentuje sie:

 

Karas - niby to tylko martial arts, ale klimatem zmiata matrixa, do tego pewnie jedna z najlepszych animacji w tym roku, miodnie po prostu, Karas ike :wink:

 

Full Metal Panic:The Second Raid - to je to, po pierwszych epach wygląda że będzie to połączenie dwóch wcześniejszych serii, do tego klimat serii zrobił sie cięższy, nie braknie scen przemocy czy zagłębienia się w techniczne sprawy. Pozatym nic nie orzeźwia serii tak jak czarne charaktery z problemami psychicznymi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na Kimi Ga nozomu Eien dla mnie to anime nigdy nic nie bedzie w stanie pobic nawet za 100 lat plakalem caly czas gdy to ogladalem:D (oczywiscie jest wiele innych dobrych miedzy innymi wartymi OBEJZENIA sa: saikano, love hina, gits, Great Teacher onizuka, Evangelion, Elfen Lied i iwle wiele innych)jak ktos ma jakies pytania o anime to walic na priva ;d z kumplaim jestesmy maniakami mang-anime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"A ..walic .. priva ;d z kumplaim jestesmy maniakami ...":) pozwolilem sobie skroocic niecowypowiedz)

-nic dziwnego majac 10 lat :ploom: hehe zartuje ale tak kolega wyskoczyl z tym waleniem na priva z pytaniami ze to jakos dziecinnie zabrzmialo posrod autrytetoow tego forum no ale jak mus to mus mam pytanie Chodzi za mna taka piosnka z refrenem "Doke Doke Doke" i nie moge sobie przypomniec skad jest ;) to zadanie dla was szeryfowie mangi i anime .Przpominaja mi sie historie wielkich fanoow anime ktroorzy ogaldneli wszystkie serie.....>>>> dragon balla:)

 

Karas Overture-sobie sciagnalem versja HDTV(przyszlosciowa rzecz ) 1200x800 700mb 30 min ale jescze nei obejrzalem tylko zlookalem szybko co to jest wyglada super.

 

BTW uczy sie moze ktos japonskiego , bo zaczalem tylko kurde ciezko z materialam. DOstalem ksiazke do gramatyki ale cholerstwo zaawansowane strasznei bo to dla studioow .

Edytowane przez killua

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...