Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

Tez sie staram nauczyc Japonskiego, ale brakuje mi samozaparcia i z czystego lenistwa nic nie dzialam w tej kwestii.

A z animek ogladam bleacha :D, Naruto (retrospekcje zadza :/), i sciagam FMA (wkoncu DVD-rip)

Hmm ciekawe kiedy FF7:AC

A tak tro troche brakuje mi czasu na animki, a troche sie tego uzbieralo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i sciagam FMA (wkoncu DVD-rip)

1580228[/snapback]

Ale wiesz, że część odcinków jest w avi, a część w mkv, a do tego część jest kodowana wm9, a część h.264? Kusi mnie ta jakość, ale imho przegięli z tą sieczką :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lubie Great Teacher Onizuka, ostatnio pokazują [ a może to i już koniec ] na hyperze [ wiem, wiem lamerska tv ]. Chciałem sobie ściągnąć [ wszystkie odcinki ], ale 10gb to troche dużo jak dla mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dopiero co ogladalem wczoraj Appleseeda (2004) i dalem mu ocene 9/10 :D

Film naprawde jest wypasny a i animacje (kreska to nie nazwie) oglda sie elegancko.

 

CD1

Quality: very high

Source: DVD

Resolution: 720x480

Video Codec: H264/AVC - Bitrate: 1400 kBit/s

Audio Codec: AAC - Bitrate: 150 kBit/s

CD2

Quality: very high

Source: DVD

Resolution: 720x480

Video Codec: H264/AVC - Bitrate: 1322 kBit/s

Audio Codec: AAC - Bitrate: 150 kBit/s

 

Audio stream 1 (Japanese) -AAC - 150kBit/s

Audio stream 2 (English) - AAC - 150 kBit/s

Audio stream 3 (Director comments(Japanese)) - AAC - 50 kBit/s

Subs for director comments included

 

Ach dzwiek jest 5.1, mkv.

 

http://www.anime-4ever.org/torrents/torren...4_CD1-2.torrent

Edytowane przez S0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejzalem sobie Tenchi Muyo OVA i poprostu od 7 odcinka to jest beka na maksa, jednak jak sie doczytalem ze te 13 odcinkow to jest dopiero czubek gory lodowej to sie zalamalem. Zeby calosc skompletowac to musze przeznaczyc jeszcze 20GB a mi ciezko jest wygospodarowac 2GB na co na dysku 160GB. :?

Chyba trzeba zainwestowac w DVD. :D

 

P.S. Wszystkie osoby dobrej woli ktore chcialy by wspomoc kolege z forum proszone sa o kontakt na PW w celu uzyskania numeru konta na ktore mozna wplacic datki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja mialem chwile grozy, jak mi dysk nie chial dzialac, myslalem ze sie potne, tyle animek... ale okazalo sie ze wystarczalo na nowo windowsa instalnac i wio :D

 

A tak ogladam FMA i hmm troszke wiecej sie spodziewalem, ale narazie 11 odc za mna wiec jeszcze sporo przedemna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejzalem sobie tego Appleseed i jakos grafika mi nie podchodzi zbyt komputerowe. ;) Historyjka ciekawa, klimaty podobne do GITS, bardzo przypomina gre Shogun-mobile armor suit (cos takiego) ale niech ktos mi cos da na H.264 to normalnie przywale. 20min mordowania sie z odpaleniem tego a potem 80-90% uzycia procka na moim sprzecie a to wszystko dla jakis 10-15% wielkosci pliku.

Narazie to ja podziekuje i bede uzywal starych dobrych programow Divx i Xvid. :?

 

Przy okazji obejzalem sobie Trigun oraz Last Exile, obydwa anime naprawde fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jakbym mial gdzie w pokoju TV postawic, to bym sie 2 razy nie zastanawial ;)

 

A w duzym pokoju jest z reguly konflikt z rodzina, chcaca ogladac TV/miec swiety spokoj. Ale jak ich nie ma... :)

 

To przynajmniej w temacie konsoli. A jesli chodzi o anime, to nie chce mi sie kabli ciagnac przez caly dom (a tym bardziej nosic kompa), a i jakosc by pewnie byla nienajlepsza przez TV-OUT.

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z tv u mnie w pokoju troszke ciezko;p a co konfliktu to malo gierek mam bo orginalne same wiec duzo az tak nie gram na konsolce;p no ale ja lubie sobie z lozka anime poogladac a 17 to takie minimalne minimum u mnie bo lozko blisko kompa:D i mysle czy 19" lcd oplaca sie do anime brac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy VII: Advent Children

RELEASE DATE : 2005/09/11

THEATER DATE : 2004/09/01

DVD DATE : 2005/09/14

RESOLUTION : 608x336

RUNTIME : 01:40:01

VIDEO BITRATE : ~833 kb/s

FRAME RATE : 23.976

AUDIO CODEC : VBR MP3

AUDIO BITRATE : ~130 kb/s

MOVIE GENRE : Fantasy / Action / Adventure / Animation / Sci-Fi

LANGUAGE : Japanese

SUBTITLES : Japanese

IMDB LINK : http://www.imdb.com/title/tt0385700/

USER RATING : 9.3/10 (536 votes)

 

Sample(http): bien-xvid-ff7-sample.avi

Torrent: Final.Fantasy.VII.DVDRip.XviD-BiEN.torrent

 

sweet, wsumie relase już stary a tu nikt nic nie pisze :wink:

Edytowane przez cookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opss te poranne rozkojarzenia, linki już poprawione, narazie widziałem tylko sampla i jakość całkiem całkiem jak na 700mb, póki co mi wystarcza, jak wyjdzie więcej relów to sobie wtedy zassam jakąś wypasioną jakościowo wersje.

 

a bym zapomniał są już pierwsze tłumacznia http://www.jascii.net/Final_Fantasy_VII_Ad...s_(SSA).torrent

Edytowane przez cookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...