Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

ok krótka piłka :]

 

jakieś krótkie anime (do ok. 20 odcinków) gdzie nie trzeba się aż tak martwić co, gdzie, czemu i dlaczego (coś typu evangelion odpada), dramaty i hentaje odpadają :] (głupio będzie jak matka wejdzie mi do pokoju i zobaczy gołe [gluteus maximus] xD

 

 

co polecicie?

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok krótka piłka :]

 

jakieś krótkie anime (do ok. 20 odcinków) gdzie nie trzeba się aż tak martwić co, gdzie, czemu i dlaczego (coś typu evangelion odpada), dramaty i hentaje odpadają :] (głupio będzie jak matka wejdzie mi do pokoju i zobaczy gołe [gluteus maximus] xD

co polecicie?

Moze ktores z ponizszych ?

Gokusen

Genshiken

REC

I My Me! Strawberry Egg

Girls Bravo - First Season

Girls Bravo - Second Season

Green Green TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodać: odpadają takie słodkawe romanse (choćby z humorem) nie trawie tego typu :-/

 

chodzi mi o coś gdzie było by trochę walki, trochę śmiechu itp. coś ala Bleach, Hellsing, niech będzie Naruto (jemu mówimy nie xD )

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodać: odpadają takie słodkawe romanse (choćby z humorem) nie trawie tego typu :-/

 

chodzi mi o coś gdzie było by trochę walki, trochę śmiechu itp. coś ala Bleach, Hellsing, niech będzie Naruto (jemu mówimy nie xD )

To z tej listy pozostaje pewnie tylko Gokusen. Dodatkowo powiedzmy Photon :) Z obu mozna posmiac i na porzadku dziennym sa walki roznego typu.

 

Dodatkowo w celu radosnego odmozdzenia moge polecic Elf wo Karu Mono-tachi i Elf wo Karu Mono-tachi II czy powiedzmy Kazemakase Tsukikage Ran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodać: odpadają takie słodkawe romanse (choćby z humorem) nie trawie tego typu :-/

 

chodzi mi o coś gdzie było by trochę walki, trochę śmiechu itp. coś ala Bleach, Hellsing, niech będzie Naruto (jemu mówimy nie xD )

Hmm...

Samurai Chmploo :wink: 26 odc.

Black Lagoon 12 odc.

I powiedzmy

Chrno Crusade. 24 odc.

 

A od siebie polecam:

School Rumble 1, 2 + OVA

Najlepsza komedia jaka ogladam/ogladalem.

 

A tutaj dla fanow naruto (wymagana podstawowa znajomoac tej serii) :

Funny

The Ultimate Naruto FanFlash

The Ultimate Naruto FanFlash 2

The Ultimate Naruto FanFlash 3

The Ultimate Naruto FanFlash 4

The Ultimate Naruto FanFlash 5

Have a fun. ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem własnie po chibits, bonusowym odcinku chobitsów.

Boje sie po nim ruszac jakiekolwiek anime....bo possałem wersje z hammerykanskim dubingiem. Naprawde glupi ci rzymianie [; Oczywiscie zadnego ostrzezenia nie było...wrrr, nie ufac torrentom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nauczka na przyszlosc, zeby sprawdzac kto robil danego fansuba i weryfikowac jakosc na anidb ;) A nie bylo to dual audio?

Pierwsze co zrobilem to sprawdzenie czy to nie dual audio ^^ Kiedys trafilem na taki odcinek Triguna, ale tam na szczescie była oryginalna sciezka dzwiekowa do wyboru. Co do jakosci to była całkiem całkiem...Jakos wytrzymałem te 6minut :P

 

No i wiadomo juz co bedzie leciec po Lain na hyperze. Ciesze sie niezmiernie ze hyper postanowil puscic ponownie anime o dziewczynkach zabojcach...Moze z braku laku zmusze sie obejrze całośc bo szkoda mi ssac anime z torrentów [tzn za duzo waza a ja mam za slaby kabel]. Na forum hypera gunslinger girl nie cieszy sie duza popularnoscią....ale z drugiej strony to siedziba troli wiekszych niz hydro wiec czego sie spodziewac [[[;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys trafilem na taki odcinek Triguna, ale tam na szczescie była oryginalna sciezka dzwiekowa do wyboru.

Akurat Trigun bardziej mi sie podobal po angielsku - przede wszystkim glos Vasha.

 

A tymczasem dorwalem Black Lagoon, skoro twierdzicie, ze fajne. Zobaczymy 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile odcinków ma anime "X"? Kiedyś wyrywkowo na niemieckiej vivie oglądałem i bardzo mi się podobało :] chciałbym sobie wrócić do tego :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem Black Lagoon - fajowe. Kawalek przyzwoitej sensacji, z odrobina humoru. Nienajgorsza muzyka (choc ED posysa).

 

Fabula "dedekowa" - od akcji do akcji, brak jakiegos glebszego tla czy czegos, co spajaloby odcinki ze soba (pomijam sytuacje, gdy jakas akcja trwa dwa epki).

 

4. pazdzernika ma sie zaczac drugi sezon.

 

A tak z innej beczki - ogladal ktos Scrapped Princess?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Costi:

Scrapped Pricess - nastawiłęm się po kilku pierwszych epach pozytywnie. Ładna animacja, fajne postacie, fantasy, magia, tajemnicza przepowiednia. No naprawdę apetyt miałem wielki. Ale to co potem scenarzyści z tej serii zrobili to moim zdaniem aż woła o pomstę. Pozwolę sobie nie pisać tu co dokładnie zrobili bo to by z lekka spojlerowało, ale klimat się zmienia niestety....

 

a Black Lagoon (pomijając imo nieudaną 3odcinkową historię z pokojówką) to naprawdę fajna sensacja i 2gi sezon jest oczekiwany z niecierpliwością :)

 

s0n1c:

ano, Tokyo Godfathers to dopry film :)

 

Pozdro

Edytowane przez Jerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądnąłem X- the movie... nie myślałem, że może być tyle brutalnych scen... lekko mówiąc, szok...

Obejrzyj Fist of the North Star albo Ichii the Killer (w tym drugim przypaku przeczytaj mange - Berzerk to przy niej grzeczna bajeczka ;] ) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uhuhu jestem świeżo po Death Note, oprócz bardzo średniego op i ed( strasznie miałka muza), to zapowiada sie naprawdę nieźle, dobra kreska i animacja, tło muzyczne robi wrażenie, po prostu idealnie jest wpasowane w klimat serii, story jak narazie idze chyba dokładnie z mangą, a po animacji gdzieś z okolic 20-tej minuty wątpliwe jest że MADHAUSE mógłby zwalić tą serie. Nic tylko czekac aż wejdzie L i Misa, wtedy prawdziwa akcja dopiero sie zaczyna.

 

co do Ichi the Killer to polecam live action, magni przeczytałem pare chapterów, ale to za duży hardcore dla mnie był, może kiedyś..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Trigun bardziej mi sie podobal po angielsku - przede wszystkim glos Vasha.

Wiesz, wg mnie taki dubbing zabija całą magie anime...:)

 

Ogladał ktoś z was (prosze sie niesmiac :lol: ) Tokyo Mew Mew?:>

W sumie w wakacje zjadłem mange i była całkiem oka [[[;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...