Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Firekage

Wyjasni mi ktos one teges? ;]

Na aniDB Black Lagoon to 12 odcinkow, pozniej jest BL:The Second Barrage. I teraz glowne pytanie :arrow: Dlaczego do [cake!y Shinsen puscil to jako 13-24? ( 4 ostatnie do 20.12, tak? ) :rolleyes:

Bo to kolejne odcinki...seria na 12 epce sie nie konczy...A Second B to po prostu kolejne odcinki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm no po 12 ep daleko do konca raczej. Czyli nic w stylu 2nd Stage Initial D, tak? To dobrze. Moze w koncu zobacze jak Rock strzela... Albo dostaje od Revy :lol2:

Mowiłem Ci jak rozmawialismy, ze jestes do tyłu z black lagoon ;>

Ja ogladałem wczoraj dopiero 15 epek, ale anime jak zawsze trzyma poziom.

 

 

Jak wbijesz na gg to czeka Cie bonus^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni bonus nie lubi sie z flashgetem. Wiec nei wiem czy sie oplaca :P

Chyba musze przygotowac liste 2C i ladnie rozdzielic transfer na miesiac [;

Lubi sie, wystarczy przestawic w opcjach->połączenie-> ograniczenia->liczba jednoczesnych zadań na 1.

 

 

Jak dobrze jest miec dostep do normlanych stałek bez limitów..... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skocnzylem Higurashi no Naku Koro ni i zaraz zwariuje, jest cos w stuly haruhi zamieszane tylko, ze tutaj jest sajgon. Nie da sie opisac, zle sie czuje ze nie potrafie tego wszystkiego pojąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

extra jest, podobne do ksiazek s.kinga, bede musial to kiedys jeszcze raz obejzec ;]

ogladajcie bo warto, na 20,21 odcinku bylem w zachwycie, myslalem ze wszystko juz wiem, dopiero na przedostatnim odcinku zakapowałem strukture.

Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probowal ktos z was Nana? :> damskie dosyc, ale jakies takie fajne. no i op/ed bardzo dzwieczne ;]

 

btw, skusil sie ktos na sprawdzenie czystego adresu http://plemnik.com/alienzero/ ?:> FLCL + NGE, TenTen + KillBill, a wszystko wlasnorecznie i prosto na pulpit, hrhr.. ;p dobra, starczy tego lansu, anyway..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nana jest sweet :D Chociaż manga odrobinę bardziej mi się podoba ;) Z tym, że shoujo/drama/romance/slice of life to moje gatunki i praktycznie wszystko mi się podoba :P

Higurashi jest zajefajne ale ja ściągam wersje Triad i jestem dopiero przy 14 epku [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nana jest sweet :D Chociaż manga odrobinę bardziej mi się podoba ;) Z tym, że shoujo/drama/romance/slice of life to moje gatunki i praktycznie wszystko mi się podoba :P

Higurashi jest zajefajne ale ja ściągam wersje Triad i jestem dopiero przy 14 epku [;

to podaj mi cos fajnego z gatunku drama/romance, ale nie nane, bo widzialem opening na youtubie, to mi sie nie podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to podaj mi cos fajnego z gatunku drama/romance, ale nie nane, bo widzialem opening na youtubie, to mi sie nie podoba

Hoshi no Koe, I'm not an Angel, Kimi ga Nozomu Eien, Hachikuro, Air, Onegai Teacher, Kanon, Binbou Shimai Monogatari, Natsu e no Tobira. Wszystkie te są wg mnie warte obejrzenia i po każdym z nich tak się "inaczej czułem" :D Możesz sobie jeszcze AA! Megami-sama obejrzeć. Z obecnie wychodzących to Asatte no Houkou i niedoceniane Bokura Ga Ita. To chyba tyle. Ale pewnie pominąłem tony klasyków :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od siebie moge jedynie dodac ze nana przynajmniej nie jest ckliwa, w przeciwienstwie do np. KGNE [ktorego swoja droga nie przetrzymalem ;]

hihi, mi akurat KGNE sie podobal, w kazdym odcinku jest dramat, a nie ze tylko w ostatnim odcinku sie smutno konczy.

 

@serwerus:) wezme sobie Binbou Shimai Monogatari bo latwy dostep i nienajgorszy poster ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym oni rozmawiaja? :|

O tuli-tuli i buzi-buzi?

 

Jestem biedny, na cały łikent mam tylko 2 epki anime [ktorych jeszcze nawet nie ruszyłem]. Odwyk?^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam :P Cos ostatnio sie radowales z normalnej stalki bez limitow ;)

 

Ja planuje sobie zarzucic ponownie GitS:SAC, tym razem na DVD ;]

Widzisz, problemem nie są limity. Problemem jest moje tempo ogladania, bo skad mialem wiedziec ze to co zaplanowalem sobie na sobote-niedziele obejrze w piątkową noc.

Nie wiem czy tez tak macie, ale kiedy siąde przy ciekawym anime to może minąc nawet cały dzien, a ja tego nie zauważe... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, mamy :) Ew. robie sobie przerwy na posilki ;)

 

@Severus - ja wlasnie tez czekalem na komplecik, ojciec ostatnio bedac w Empiku zanabyl ostatnia plytke, wiec mozna zasiasc do ogladania 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądnąłem akirę... animacja miażdży... dość ciężkostrawne ale fajne :]

(nareszie nadrobiona zaległość :] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Jigoku Shoujo przy bodajże 9 odcinku wysiadłem z tej wycieczki. Anime jest bardzo ładne, ogląda sie przyjemnie ale wszystko odbywa sie wg utartego schematu, zuy i okrutny czyn=kara i tak cały czas, zero elementu zaskoczenia. Poza tym kreacja bohaterów jest słaba, nie ma położonego nacisku na osobowosci i charaktery postaci wiec sprawiają wrażenie nieco nijakich(choć ta mhroczna dzieucha jest ok). Bądź co bądź głównego wątku fabularnego w tych 9 epach nie było w cale jeno epizodyczne historie. Ponoc w dalszych odcinkach miało sie cos zmienic ale ja nie dotrwałem, moze błąd popełniłem;)

Edytowane przez Caehl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Jigoku Shoujo przy bodajże 9 odcinku wysiadłem z tej wycieczki. Anime jest bardzo ładne, ogląda sie przyjemnie ale wszystko odbywa sie wg utartego schematu, zuy i okrutny czyn=kara i tak cały czas, zero elementu zaskoczenia. Poza tym kreacja bohaterów jest słaba, nie ma położonego nacisku na osobowosci i charaktery postaci wiec sprawiają wrażenie nieco nijakich(choć ta mhroczna dzieucha jest ok). Bądź co bądź głównego wątku fabularnego w tych 9 epach nie było w cale jeno epizodyczne historie. Ponoc w dalszych odcinkach miało sie cos zmienic ale ja nie dotrwałem, moze błąd popełniłem;)

W trzech lub czterech ostatnich odcinkach pojawia się fabuła, jednak to trochę mało na całą serię. Znaczy, są lepsze tytuły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...