Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

uhuhu jestem świeżo po Death Note, oprócz bardzo średniego op i ed( strasznie miałka muza), to zapowiada sie naprawdę nieźle, dobra kreska i animacja, tło muzyczne robi wrażenie, po prostu idealnie jest wpasowane w klimat serii, story jak narazie idze chyba dokładnie z mangą, a po animacji gdzieś z okolic 20-tej minuty wątpliwe jest że MADHAUSE mógłby zwalić tą serie. Nic tylko czekac aż wejdzie L i Misa, wtedy prawdziwa akcja dopiero sie zaczyna.

 

co do Ichi the Killer to polecam live action, magni przeczytałem pare chapterów, ale to za duży hardcore dla mnie był, może kiedyś..

kurdeee, musze sie sprezac z manga bo jeszcze mam troche do konca, jeszcze trafilem na rodzial/dzień ze nic nie rozumialem ;]

dzieki na informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po Ergo Proxy...

 

Mozgotrzep, jakich malo, choc w pozytywnym sensie - da sie zrozumiec o co chodzi, jak sie wysili mozgownice i posklada do kupy kawalki informacji podawane przez caly serial.

 

Calkiem klimatyczny soundtrack, choc srednio sie nadaje do samodzielnego sluchania IMHO (co najwyzej czesc utworow).

 

Ogolnie mi sie podobalo - jak ktos lubi intelektualne wyzwania, nie powinien sie na tym zawiesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

costi "Mozgotrzep" mowisz.

Ostatnim razem, jak slyszalem ten piekny wyraz, wystepowal on jako rownowaznik pyry truskawnowej, znanej rowniez jako truskawkowa siara :)

 

Niedawno udalo sie osiagnac stan niewazkosci umyslu (bez uzywania mozgotrzepow :) ), podczas ogladnia Tokyo Underground. Anime srednie, ale nie trzeba zatrudniac zbyt wielu szarych komorek do sledzenia akcji :lol: To sie chyba nazywa odmozdzacz.

 

Aktualnie ogladam calkiem ladnie zapowiadajaca sie serie Yomigaeru Sora -Rescue Wings-. Do konca jeszcze ponad polowa - mam nadzieje ze sie nie rozczaruje po ciekawym poczatku.

Edytowane przez spicum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozgotrzep w takim sensie, ze wymaga pomeczenia szarych komorek, zeby zlozyc wszystko do kupy. Cos jak Boogiepop Phantom.

 

Odnosnie Rescue Wings - zakladam, ze ogladasz release Yu?

 

Trudno byloby ogladac wersje z innym funsubem, skoro (wg anidb) Yu jako jedyna ukonczyla serie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczełęm ogladac Love hine... Fajne anime, wkrecilo mi sie tylko mam pytanko co do odcinkow specjalnych. Ogladac je po, czy w trakcie anime?

 

Po za tym tokyo mew mew. Wymiata;]]. Super przeniesli mange na ekran, co prawda cos odjeli, cos dodali ale jest ok. Kreska jest naprawde slodka ^^ Tylko te 51odcinkow troche straszy mojego providera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm po pierwszej epce Death Note. Ogranicze sie do Nie chwal dnia o poranku :wink:

Muzycznie niezle ( op i ed ominalem za rada cookie ); animacja oke. Fabula... Coz nie czytalem mangi wiec nie wiem ( chyba ze zaraz zaczne nadrabiac [; )

Mam nadzieje ze to bedzie krotkie a nie tasiemcowate :|

 

 

update

Jego faszystowska mac!!!! Zaczalem czytac mange i nie moge wysc z podziwu... Jesli to spieprza osobisce powiem tym przychlastom co mysle o skracaniu fabuly :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladam ponownie Gunslinger girl....

Dobra Costi, miales racje ze jest fajne :P To chyba spowodowane glodem anime....ogladam i mi sie podoba. Chyba podmienili odcinki :)

 

Tak na powaznie to ogladam i narazie nie ejst zle, chociaz te anime jest dla mnie za mocno krwawe....

 

BTW, kocham swoją szkołe.....4 lekcje i mam juz onegai twins do ogladania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wsiaklem w 12 Kingdoms :) Na poczatku troche odrzucala mnie kreska, ale szybko przywyklem.

 

Swoja droga, czy wam tez pierwszy odcinek przypominal

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeee a gdzie on? :]

jedzie kto do wrocka na konwent anime BAKA???

:wink:

 

Ostatnio obejrzalem Death Note, no i musze przyznac ze ma potencjal :D

Trzeba bedzie sie zabrac za black lagoona 2 bo juz fajny raw'ek HDTV wyszedl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jeszcze zapowiada się Pumpkin Scissors. Tytuł trochę odrzucający, ale anime samo w sobie ciekawe. I jeszcze Tokimeki Memorial ~Only Love~ nawet sympatyczne ;) I wyszedł 4 epek Flag od shinsen :D

Edytowane przez Severus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zabijajcie - gdzie znajde dobre angielskie suby? Bo rzucilem sie troche za wczesnie na Death Note ep02 i sciagnalem RAW od S^M.... :lol2:

[Toriyama`s World]

Ep. 02 http://www.megaupload.com/?d=HFGKM1CX

 

[Live-eviL]

Ep. 02 http://www.megaupload.com/?d=ZAM7VBZD

 

A jesli zalezy ci na rawach to:

http://raw.anime-people.org/

Narazie lepszych nie widzialem. (No chyba jak bym umial obslugiwac WinNY)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten rescue wings mnie odrzucil po pierwszym epku :)

Za to bardzo fajny teraz idzie Black Blood Brothers cos dla milosnikow Trinity Blood i Hellsinga czyli wampiry na wesolo :D

 

PS. A ze wzgledu na specyfike tego forum polecam wszystkim Jigoku Shoujo - bardzo interesujacy pomysl na fabule :D (troche sie pozniej muli w srodku ale odzywa na koniec)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sie obudzili, po czterech latach :P

Hmm ktos tu chyba nie wie, ze ARC Awards 2002 przyznano w tym roku :wink: . (W planach jest "1990-2000")

 

A wracajac do glownego watku, Death Note i wszystko jasne ;-)

Szkoda ze trzeba czekac tyle czasu na nastepne odcinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ktos tu chyba nie wie, ze ARC Awards 2002 przyznano w tym roku :wink: . (W planach jest "1990-2000")

 

A wracajac do glownego watku, Death Note i wszystko jasne ;-)

Szkoda ze trzeba czekac tyle czasu na nastepne odcinki.

a mi sie anime ( wczesiej czytalem mange ) nie do konca podoba, muzyka na poczatku 1 szego odcinka byla super, grafika tez jest super, ale tak jakos, glosy bohaterow calkiem inne niz sobie wyobrazalem, a pierwszy odcinek wogle nie zacheca do dalszego ogladania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teledysk? Bez przesady, grałeś w FF7? Jeśli nie to może to być dla ciebie teledysk, bo nie rozumiesz fabuły. Na pewno AC nie może się równać z grą, bo ta to majstersztyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teledysk, bo fabule tego filmu mozna spisac na serwetce (a dialogi na drugiej :P ) - przy czym nie dosc, ze krotka, to jeszcze plytka jak kaluza na chodniku.

 

Po prostu film cierpi na przerost formy nad trescia. Lepsza fabule mialo bonusowe Last order...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...