Skocz do zawartości
Marcin_gps

Ile czasu poswiecacie na nauke?

Ile czasu dziennie poswiecasz na nauke?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Ile czasu dziennie poswiecasz na nauke?

    • godzine
      11
    • 2 godziny
      12
    • 2+
      1
    • zero
      31
    • za malo
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Bywaja dni ze siedze nad ksiazkami po 5 godzin ale to zadkosc. Najczesciej siedze okolo 1-2 godzinki dziennie i mi to wystarcza, chociaz moglbym wiecej sie uczyc ale znowu tez nie mozna calego czasu przeznaczyc tylko i wylacznie na nauke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nic sie nie ucze i mam przez to straszne wyrzuty sumienia :(. No po prostu nie potrafie sie zmobilizowac do pracy, nie moge i juz :cry:.

 

Pozdr...

Mam dokladnie to samo... Ucze sie czesto przed szkola, przez co jestem niewyspany... Zadania robie na przerwach lub innych lekcjach - a wystarczylo by godzina sumiennej nauki i bylby luz. A tak pomimo dobrych ocen dosc malo umiem - i w tym roku musze walczyc o pasek na swiadectwie ktory w tamtym roku mialem spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz liceum mam za soba, mozna powiedziec ze studia tez bo nie zaliczylem egzaminu. Teraz powinienem szykowac sie do egzaminow wstepnych na nowa uczelnie a tu nic, ksiazka lezy na kolanach a ja marnuje czas :cry:.

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja staram sie dosyc systematycznie siadac do ksiazek.

tak ze 2 godzinki na dzien. nienawidze chodzic do szkoly.

wole sie sam uczyc a nie sluchac <span style="color:red;">[ciach!]</span>l.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej czasu zajmuje mi przekonanie siebie samego do jakiejkolwiek nauki. Zwykle to jest tak długo, że nie mam czasu już się uczyć.... ;) :) Kufa, to trzeba zmienić, bo za rok matura, egzaminy na studia, a ja nic :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyzej poprostu za malo :(. Tym bardziej jak jest cieplo to sie juz wogole nie chce nic zrobic. Przewaznie to jest tak, ze odrabiamn lekcje i juz nic wiecej nie robie :(. I zawsze robie tak ze jak moge cos zrobic wczesniej to i tak czekam na ostatnia chwile :?, ciaagle mnie to wqrwi ale jakos inaczej nie moge :?. Ale juz sobie obiecalem ze ten weekend i nastepny tydzien bedzie spedzony przy ksiazkach, poprostu musze, zeby uniknac gadania starszych jak zobacza cenzurke :D, a w next week 4 klasowki od ktorych zalerza oceny na koniec. Nie wspomne ze jesze z 2 przedmiotow beda pytac. Tylko sie pochlastac :?. Ale dam rade :twisted: ide odlaczyc stalke :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Len ze mnie i tyle. Zazwyczaj godzina-dwie, przez ten czas robie zadanie domowe (nie codziennie mam tyle, czasami nawet w ogole nie musze nic robic). Jak jest jakis sprawdzian to zalezy od tego jaki. Czasami z 15 minut, czasami 2 godziny (jak trzeba przeczytac caly rozdzial w ksiedze od histy). Oczywiscie wszstko odkladam na ostatnia chwile i zadanie domowe robie po 20, na sprawzdiany tez sie po tej godzinie ucze (z gery jutro mam, a jeszcze nawet do ksiazki nie zerknalem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe z 5 minut :)

hehehehe...tak jak ja:) odrobie lekcje i "go to www.tweak.pl" :P

nie no tweak to ja w wolnych chwilach tylko

tak to odrabiam albo i nie i albo do panny albo na browca albo przewaznie i 1 i 2 a na nauke czasu nie ma :)

ucze sie w szkole na przerwach czasem albo na innych lekcjach:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie ucze. Nie chcialbym tego moc powiedziec, ale niestety :( Przychodze do domu, pakuje sie na nastpny dzien i do panienki lub/i kompa :) I tak co dzien. Na spr. sie ucze(wow) max 30 min, z czego 20 przed lekcja :) Wogole nie chce mi sie nic. :P Kiedys sie wezme za siebie...Ja sie nie ucze. Nie chcialbym tego moc powiedziec, ale niestety :( Przychodze do domu, pakuje sie na nastpny dzien i do panienki lub/i kompa :) I tak co dzien. Na spr. sie ucze(wow) max 30 min, z czego 20 przed lekcja :) Wogole nie chce mi sie nic. :P Kiedys sie wezme za siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym sie uczyc ale cos mi nie wychodzi :/ Teraz ucze sie wylacznie w autobusie/na przerwie. I na kazdy sprawdzian robi dobra sciage na kompie - przynajmniej tyle poswiecam dla mojej edukacji :)

 

Macie tak samo: dobra poucze sie za godzine. (za godzine) pogram troche w kłeja i sie ucze (po pograniu w kleja): pojde na piwko wroce i sie poucze, ale to juz na pewno (pozniej...). E spac mi sie chce - wstane wczesniej i zakuje (rano): ee spac mi sie chce poucze sie w autobusie (w autobusie): ee nie chce mi sie poucze sie przed lekcja... :lol: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja bym chcial sieuczyc chociaz z 1h dziennie ??? ale jak usiade do ksiazek to lekcje odrabiam z 5 min i ide robic cos innego :D (jak odrabiam lekcje to patrze co sie da odpisac na przerwie, co moge zrobic na przerwie/innych lekcjach a reszte zobie SAM W DOMU :] i tak jakos wychodzi 5 min :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]

Macie tak samo: dobra poucze sie za godzine. (za godzine) pogram troche w kłeja i sie ucze (po pograniu w kleja): pojde na piwko wroce i sie poucze, ale to juz na pewno (pozniej...). E spac mi sie chce - wstane wczesniej i zakuje (rano): ee spac mi  sie chce poucze sie w autobusie (w autobusie): ee nie chce mi sie poucze sie przed lekcja...  :lol:  ?

Buehehe jak bym siebie widzial :). Ja mam identycznie i zawsze nic z tych postanowien nie wychodzi :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie to jest fez różnie ... 1 i 2 klasie to prawie nic ... ale teraz zaczęły się fez schody i staram sie to jakos nadrabiac czy cos w tym stylu ... nie ucze sie systematycznie no ale tak 1 -2 godzinki to MUSZE cos zrobic do budy ... :/ :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przychodze ze szkoly > 30min przy kompie > ide do pracy > wracam z pracy > ksiazki na biurko > wlaczam kompa > patrze na ksiazki lezace na biurku > patrze na kompa > gram w raven shield przez neta > ide spac > i tak codziennie prawie. W sumie tygodniowo nie poswiecam wiecej niz 2 godziny na nauke :cry: . Chyba nic juz sie nie da poradzic. Nie chce mi sie uczyc poprostu :cry: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...