Skocz do zawartości
maxymili

Jest Sobie Moderator Orgiusz

Rekomendowane odpowiedzi

Używa mobbingu wobec użytkowników forum, kipi chamstwem i nie czyta wypowiedzi a kieruje się swoimi uprzedzeniami waląc bez sensu kary i ostrzeżenia, potem je wycofując.

Pisze sobie na przykład posta:

Na tej platformie opłaca Ci się zamontować jeszcze E8400 + OC lub Q9550 ale ponad stówę drożej. Ja oczywiście wybrał bym Q9550. Każda inna zmiana jest bez sensu no chyba, że na i5.

i ni z gruszki ni z pietruszki dostaję od niego taką odpowiedź:

Ziemia do fanboya ati - czytaj posty zawarte w temacie a nie tylko nagłówek...

Jak by już wcześniej mi nie wyjechał od fanboja ati to bym nie zaczaił że to w ogóle do mnie. A tym czasem ani nie jestem fanem, ani nie mam karty graficznej, ostatnia karta jaką miałem była nVidii, ani też ATI. Jeżeli już preferuję jakąkolwiek markę to AMD z sympatii, ale po moim poście widać, że i tu raczej fanatykiem AMD nie jestem.

 

Doradzam w dziale co kupić od roku i sporo wiem pracuje w dużej korporacji w branży IT. Znajomi są zadowoleni z kompów, które im złożyłem. A tu taka kurcze chamska zagrywka, bo kiedyś tam przygadałem pupilowi Orgiusza, zresztą uważam, że słusznie.

 

Jak na razie ograniczę swoje wypowiedzi na forum, bo swoje lata mam i nie będę się kopał z koniem, ale może administratorzy zastanowią się czy Orgiusz w pełni dobrze wywiązuje się ze swoich zadań?

 

Pozdro :)

Edytowane przez Sikor
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie tematy tego typu będą natychmiast zamykane, a zakładający je użytkownik karany zawieszeniem konta na dwa tygodnie.

Wątpliwości odnośnie zasadności ukarania, zachowania moderatorów itp. proszę kierować wyłącznie niepublicznymi kanałami (PM, mail, komunikatory) do administracji forum. Najlepiej do mnie, gdyż z grona administracji przeważnie ja się tego typu sprawami zajmuję. Namiary macie w w moim profilu - nie ukrywam ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#12

Twoja odpowiedz miała numerek #32.

A fanboyem amd/ati zawsze dla mnie zostaniesz ze względu na dość ograniczone zdolności przyswajania rzeczowych argumentów. C'est la vie :)

A co do pupilków to sądzę że nie ma na forum nikogo kto chciałby być przy[gluteus maximus]sem tak chamskiego moderatora jak ja.

 

edit1:

BTW. Mogłeś się tu dopisać. Za zgodą romka ofc

 

edit2:

Nie, nie wywiązuję się dobrze z powierzonych mi obowiązków. Wręcz regulaminowo nadużywam pozycji szerząc warez, treści rasistowskie oraz ksenofobie.

 

Kuwa o paserstwie i byciu dilerem zapomniałem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...