Skocz do zawartości
AVENGER

AMD cos sciemnia, refleksje Intelowca :)

Rekomendowane odpowiedzi

o P4 juz pisalem kiedys porownujac do XP ,nie chce mi sie powtarzac

,wiec w skrocie 17 do 20 dla XP ,im mniej tym proc szybszy z tym samym zegarem ,im wiecej tym moze wyzsze zegary osiagac

kwestia zeby trafic w stosunek wydajnosc/zegar

i Wilmanett spudlowal na QDR 400 i RAMBUS 800 byl wolniejszy niz T-bird ddr266 na DDR 266

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"w takim razie jakie to Audi ,ze sprezarka? bez?" co jest pan Xpert od samochoddow czegos niewie i oczekuje podpowiedzi odemnie. Zreszta poc sie pytac wszystko jest napisane, tylko trza myslec, i REALNA oraz GRUNTOWNA wiedze miec.

 

V3 lepsze od TNT2 -> no jasne, qmpel mial i widzialem jakie lepsze, "szczegolnie w 32-bit" :lol:

 

jak chcesz wiedziec to koles Polonezem 2.0 po przerobach jakis mial na ostatnim zlocie mial na 400m 14s

LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL, a jedzie mi tu czolg ???

Toz on jak Supra po zwalonym starcie poszedl

 

Polonezem 2.0 po przerobach -> a ja kilka postow wczesniej -> "Tylko niezaczynaj z tuningiem, bo mozna sie po tobie spodziewac gadania o czym innym niz sie pyta, zawsze tak robisz. "

MOWILEM:lol:

 

nieodzywam sie wiecej bo to NA CIEBIE szkoda slow, panie Xpercie. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jeden post ominales

 

32-bit w UT wyglada na TNT2 gorzej niz 16-bit na V3 co z kolei gorzej niz 16-bit na Savage4

 

nadal nie napisales co to za model Audi ,a w produkty niezle trafilem,co?? tacy jak ty sa przewidywalni,a z twoich wypowiedzi to wynika ze masz malo lat,jakos <18

 

update:

stala wynika,ze tak powiem z kwadratury kola tzn. przez to ze Pi =3.14159.... to jest 9552 ,a nie 10^4

 

jezeli masz wiecej lat,tzn. ze twoj mozg jest poprostu mlody :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze Panstwa, prosze o spokoj ;P

Tak serio to osobiste wycieczki na /dev/drzewo a nie tutaj.

Nie bede blokowac narazie tematu bo niektorzy sie musza wyszalec a lepiej tutaj niz ma sie tworzy kolejne 20 watkow ale prosze o minimalny poziom kultury i nie jezdzenie jeden po drugim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nic nie mowie,ale AVENGER do wszystkich wyjezdza z geba (wystarczy przeczytac ten watek od poczatku) a pozniej sie dziwi ze mu ktos odpowie w niegorszy sposob

 

a ja sie ciagle nie dowiedzialem co to za Audi 2.3 litra ,bo juz od paru lat audi nie wsadza silnikow o tej pojemnosci do swoich samochodow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hihihi :D

Ah ten KGB

 

"32-bit w UT wyglada na TNT2 gorzej niz 16-bit na V3 co z kolei gorzej niz 16-bit na Savage4"

Tak, jasne pewnie, 32-bit, to 32-bit koniec kropka. LOLek jestes i tyle, twoje odzywki juz tylko konwulsje umierajacego przypominaja.

Ciekawe jak ditheringiem chcesz uzyskac jakosc dokladnego odwzorowania barwy. Szczegolnie widoczne w dymie. Malo grasz, albo malo wiesz, albo steroetypy rozglaszasz z jakis nieznanych mi powodow.

 

"a w produkty niezle trafilem,co" hihihi, a kto Ci tak powiedzial ?? :lol:

Prawda taka ze cos niezabardzo z twoim przewidywaniem. A piszesz

"tacy jak ty sa przewidywalni", czyli mniemasz z mnie rozgryzles, nieznajac prawdy, normalnie jak LPR :wink: , a nadodatek mamy doczynienia z samo-pochlebca. KGB, obudz sie.

 

"stala wynika,ze tak powiem z kwadratury kola tzn. przez to ze Pi =3.14159.... to jest 9552 ,a nie 10^4 "

Ojojojojoj..... Ja moge ci wyjasnic z czego wynika Pi, Pi jest to stosunek obwodu kola do jego srednicy. Ty najwyrazniej niewiesz jak takie oczywistosci tlumaczyc, skoro uciekasz sie do takich glupawych odzywek.

Sprawdze ta kiedys ta twoja stala i doucze cie skad sie wziela[o ile istnieje].

 

"z twoich wypowiedzi to wynika ze masz malo lat,jakos <18(...)jezeli masz wiecej lat,tzn. ze twoj mozg jest poprostu mlody" to ma byc komplement ?? Fajnie ze chociaz pomyslales chwilke i zerknoles w profil :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hihihi  :D 

Ah ten KGB

 

"32-bit w UT wyglada na TNT2 gorzej niz 16-bit na V3 co z kolei gorzej niz 16-bit na Savage4"

Tak, jasne pewnie, 32-bit, to 32-bit koniec kropka. LOLek jestes i tyle, twoje odzywki juz tylko konwulsje umierajacego przypominaja.

Ciekawe jak ditheringiem chcesz uzyskac jakosc dokladnego odwzorowania barwy. Szczegolnie widoczne w dymie. Malo grasz, albo malo wiesz, albo steroetypy rozglaszasz z jakis nieznanych mi powodow.

 

"a w produkty niezle trafilem,co" hihihi, a kto Ci tak powiedzial ??  :lol:

Prawda taka ze cos niezabardzo z twoim przewidywaniem. A piszesz

"tacy jak ty sa przewidywalni", czyli mniemasz z mnie rozgryzles, nieznajac prawdy, normalnie jak LPR  :wink: , a nadodatek mamy doczynienia z samo-pochlebca. KGB, obudz sie.

 

"stala wynika,ze tak powiem z kwadratury kola tzn. przez to ze Pi =3.14159.... to jest 9552 ,a nie 10^4 "

Ojojojojoj..... Ja moge ci wyjasnic z czego wynika Pi, Pi jest to stosunek obwodu kola do jego srednicy. Ty najwyrazniej niewiesz jak takie oczywistosci tlumaczyc, skoro uciekasz sie do takich glupawych odzywek.

Sprawdze ta kiedys ta twoja stala i doucze cie skad sie wziela[o ile istnieje].

 

"z twoich wypowiedzi to wynika ze masz malo lat,jakos <18(...)jezeli masz wiecej lat,tzn. ze twoj mozg jest poprostu mlody" to ma byc komplement ?? Fajnie ze chociaz pomyslales chwilke i zerknoles w profil  :lol:

szkoda slow!

w profilu mozna sobie napisac co sie chce,studencie

 

tlumacze tak zeby ktos kto nie ma o tym pojecia przynajmniej zaczail,ale skoro chcesz:

1kW=10^3W=10^3 J/s =10^3 (Nm*rad)/s = (10^3 Nm *1/2Pi obr)/(1/60 min) = 10^3 * 60/2Pi Nm obr/min = 1/9549.29 * M * n

przyjmuje sie 9552 ,bo widac ktos sprawdzal ze bedzie dokladniej

i nie podwazaj moich kwalifikacji z laski swojej ,jak juz do profilu zagladales to widziales,ze mam dyplom

a ty co masz?? bujna fantazje

 

z LPR sie nie identyfikuje ,za ty mi na Leppera wygladasz ze swoimi zarzutami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...