Skocz do zawartości
MrMatikm

Komputer Do Gier - Ostateczna Decyzja

Rekomendowane odpowiedzi

mam jeszcze jedno pytanie:

 

przeczytałem na opineo.pl że w sklepie esc.pl mają problemy z serwisem tzn. że jak coś się popsuje to oni robią problemy, więc się troche przestraszyłem czy słusznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jeśli masz jakieś obawy co do sklepu, jesli się boisz to wybierz inny który jest na miejscu w Twoim miescie lub wybierz taki który ma również duży asortyment podzespołów i być może będzie jeszcze tańszy od esc.pl i w nim kup ja osobiscie nie kupowałem w esc.pl i nie wiem czy będe miał zamiar u mnie w miescie jest dosyć mało sklepów komputerowych z dużym asortymentem, tylko komputronik (jeden z drogich sklepów), apollo i frox jakiś, ja też miałem obawy co do gwarancji w sklepach internetowych i wiadomo zawsze lepiej gdy masz namiejscu sklep i servis i wszystko hehe :) wybór należy do Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam że tak ciągle zmieniam zdanie ale to nie moja wina

 

Płyta główna: MSI P55-CD53 /intel P55, DualDDR3-2133MHz, GLan/

Zasilacz: OCZ ModXStream Pro 600W

Dysk twardy: Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3 [HD502HJ]

Napęd/nagrywarka: Samsung SH-S223C SATA (black)+ Nero Exprexx

Procesor: Intel Core i5-750 /2.66GHz, 8MB, LGA1156, BOX/

Karta graficzna: Sapphire Radeon HD5850 1024MB DDR5

Obudowa: SilentiumPC Gladius 400 Pure Black (bez zasilacza) [GD-400]

Pamięć RAM: Corsair 4GB (2x2GB) 1333MHz CL9 XMS3 [TW3X4G1333C9]

Klawiatura: Logitech Media Keyboard 600 Black

System: Microsoft Windows 7 Home Premium OEM 64Bit [GFC-00612]

Głośniki: Logitech X-210 (2+1)

Monitor: LG W2254TQ-PF (2ms, DVI)

Dodatkowy wentylator na przód obudowy: ???

 

1)Czy teraz jest już wszystko w porządku ? (zasilacz musi być ocza bo bequita nie mają w techplanet)

2)Jaki wentylator 12 cm na przód obudowy, jak najtańszy, cichy, nie psujący się, ? (nie może być zephyr bo nie ma w techplanet)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odyseja nie z tej ziemi :) Zamierzasz ten PC kupić w ciągu najbliższego roku? Drobne złośliwości odkładając na bok, to tak - ten zestaw też jest bardzo fajny i wszystko będzie chodziło dobrze oraz ogólne spasowanie sprzętu można ocenić na +

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1)Czy teraz jest już wszystko w porządku ? (zasilacz musi być ocza bo bequita nie mają w techplanet)

2)Jaki wentylator 12 cm na przód obudowy, jak najtańszy, cichy, nie psujący się, ? (nie może być zephyr bo nie ma w techplanet)

1. OCZ jest OK

2. Ja w budzie mam same Noiseblockery i moge je polecic

 

Noiseblocker BlackSilent XL1 120mm - rev.3

Noiseblocker BlackSilent XL2 120mm - rev.3

Noiseblocker BlackSilent XLP 120mm PWM - rev.3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już bym wolał Scythe Slip Stream 800 RPM (zawsze to 5 PLN taniej). Sam teraz myślę nad tym Scythe lub Arctic Cooling F12 (tylko ten ma 1350 RPM więc trzeba go spowolnić tak do ~800 by było cicho ... ale kosztuje 20 PLN).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie przyszły do mnie niektóre części komputera no i system Win7 OEM i mnie szlag trafił jak przeczytałem licencję!

 

Sam nie będę składał tego komputera, ale znajomy informatyk mi go złoży i zainstaluje system. Więc czy jeśli to on zainstaluje system to czy ten system będzie legalny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie.

 

W jaki sposób zamontować wentylator na kołkach gumowych na przodzie obudowy gladius 400? Próbowałem różnych sposobów ale nie mam pojęcia jak to zrobić. Dodam że jest tam też zamontowany filtr przeciw kurzowy tak jakby w kształcie wentylatora i to do niego montuje się wentylator. Kołki mam takie same jak na zdjęciu tylko że niebieskie.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...