Skocz do zawartości
raven_88

Batman: Arkham City

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marantz5003

u mnie jest po środku?

znam takie przypadki powiedz jaki masz monitor jaką ma max rozdzielczość jaką masz ustawioną rodzielczość na pulpicie i jaką w grze

Edytowane przez marantz5003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1920x1080, 1280x1024, nie ma różnicy, postać jest tak samo ustawiona. Pamiętam, że w demie na onlive też tak było i przez to cholernie nie podobał mi się batman i nadal jest to jeden z największych minusów według mnie.

 

Wygląda to tak samo jak na tym przykładowym gameplayu z xboxa chyba:

Edytowane przez SpectatorX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno się w nic tak nie wciągnąłęm, piękna gra. Jeśli ktoś sie zastanawia czy kupować czy nie to zdecydowanie polecam - ciekawe, rozbudowane misje, fajne miasto, przyjemnie rozwiązana walka i skradanie. Do tego wygląda obłędnie, a myślałem, że po BF3 nieprędko mnie coś zaskoczy. Aż jeden zdziwiony, że taki mały ruch w tym temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pierwsza część była lepsza, na pewno bardziej wciągająca i klimatyczna.

W dwójce wszystkiego jest więcej, przeciwnicy na każdym kroku, w tym z bronią palną i snajperkami. Ale więcej, nie znaczy dla mnie lepiej.

W jedynce można było eliminować przeciwników spokojnie, po cichu, nie zauważenie.

Do tego starcia z bossami na pewno były ciekawsze w jedynce- Killer Croc, Trujący Bluszcz, a szczególnie etapy ze Strachem na Wróble- najlepsze fragmenty w całej grze.

Z kolei na plus dwójki trzeba dać misje poboczne, przedłużające grę i fajnie zrealizowane.

 

Moje subiektywne oceny:

Arkham Asylum: 9.5/10

Arkham City: 8.5/10.

Edytowane przez Stanko
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pierwsza część była lepsza, na pewno bardziej wciągająca i klimatyczna.

W dwójce wszystkiego jest więcej, przeciwnicy na każdym kroku, w tym z bronią palną i snajperkami. Ale więcej, nie znaczy dla mnie lepiej.

W jedynce można było eliminować przeciwników spokojnie, po cichu, nie zauważenie.

Do tego starcia z bossami na pewno były ciekawsze w jedynce- Killer Croc, Trujący Bluszcz, a szczególnie etapy ze Strachem na Wróble- najlepsze fragmenty w całej grze.

Z kolei na plus dwójki trzeba dać misje poboczne, przedłużające grę i fajnie zrealizowane.

 

Moje subiektywne oceny:

Arkham Asylum: 9.5/10

Arkham City: 8.5/10.

 

W zasadzie popieram. Jedynka miała klimat i lepsze walki z bossami. Niestety pod koniec AC już niemal ziewałem. Nuuuudaa... Miasto było jednak dość małe. Nic nowego w rozgrywce jeśli porównać do AA. O braku takich epickich momentów jak ze Strachem Na Wróble już nawet nie wspominam.

 

Na plus - kilka fajnych lokacji wewnątrz budynków plus Catwoman no i fajnie walczyło się całymi stadami przeciwników :)

 

Jak dla mnie

AA: 9,5/10

AC: (góra) 8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie mialem podobny problem z mala tylko roznica u mnie Batman AC kupiony na Steamie wogole nie chcial starowac. Aplikacja po prostu sama konczyla prace bez wywalania zadnego bledu (Win 8 Pro x64)

 

W obu przypadkach winowajca jest wlasnie GWFL.

 

Wywal wszystkie programy powiazane z usluga live, przy czym pamietaj by usunac rowniez wpisy w rejestrze.

 

Nastepnie usun takze batmana. Tak wiem jest to ponad 16GB danych ktore trzeba ponownie pobrac, jednak z wlasnego doswiadczenia wiem krok ten jest konieczny.

 

Po usunieciu w/w elementow trzeba zrobic reboot i od nowa zainstalowac GWFL najnowszy jaki jest obecnie dostepny. Dopiero teraz mozna ponownie zainstalowac Batmana i cieszyc sie gra :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie odinstalowałem wszystko. Sleeping Dogs (ach te przeceny świąteczne) mnie wciągnął to zapomniałem o Batmanie. Ale zarzucę dzisiaj ściąganie na steamie, to dam znać. Swoją drogą, wydaje mi się, że kiedyś miałem inne konto na GfWl, a teraz mam inne powiązane z w8. Może to być przyczyna problemów?

 

Edit: niestety nic to nie dało. Ciągle nie mam jak zapisywać rozgrywki :/

 

Edit: mam jeszcze jeden pomysł, dziś go sprawdzę i dam znać.

Edytowane przez makak_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mialem inne konto Z MSN, a teraz mam tez inne powiazane z Windows 8 i w moim przypadku nie stanowilo to problemu.

 

Tak wogole to odpala Ci sie aplikacja GWFL i mozesz sie tam zalogowac?

 

Osobiscie jak juz mowilem sam walczylem z GWFL przez tydzien po kupnie Batmana AC na Steamie. Przy czym zapomnialem dodac ze od kiedy przesiadlem sie na Win 8 to zadna gra GWFL nie chciala dzialac (Batman AA, Dirt 3, Dawn Of War 2, Batman AC.)

 

Moze opisz dokladnie jak to u Ciebie wyglada.

 

P.S. Nawet przy braku konta GWFL gra powinna zapisywac stan gry do profilu offline.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety klęska na całej linii. Poczytałem wątek na forum stamie dot. B:AC i niestety jestem w tej grupie, której za żadne skarby gra nie chce działać.

 

Tak wogole to odpala Ci sie aplikacja GWFL i mozesz sie tam zalogowac?

W grze? Nie. Nic nie daje klikanie w ikonę live, ani przycisk home. Bawiłem się w kilkakrotne instalowanie GfWL, choć teraz właściwie to GfW Marketplace.

Bawiłem się w kopiowanie plików xdll (jeden ze sposobów) i zero rezultatu.

 

kiedy przesiadlem sie na Win 8 to zadna gra GWFL nie chciala dzialac

No właśnie się przesiadłem na 8.

 

EDIT: Uff udało się. Zadziałał patent z Microsoft Flight. W sensie, że jest za free, bierzemy ją ze sklepu a tak właściwie to ściągamy instalator do GfWL z tej gry. I wtedy poszło i wszystko się odpala. Początkowo jak o tym patencie przeczytałem, to pomyślałem, że to absurdalne. A jednak. Zadziałało ;)

Edytowane przez makak_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć sprawa dotyczy Arkham Asylum to napiszę tutaj.

Otóż wczoraj zakupiłem ww. grę w wersji GOTY na steamie, ale dopiero teraz się zorientowałem, że jest tylko po angielsku... Da się jakieś spolszczenie wprowadzić?

Poza tym secu-rom nie znajduje serialu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć sprawa dotyczy Arkham Asylum to napiszę tutaj.

Otóż wczoraj zakupiłem ww. grę w wersji GOTY na steamie, ale dopiero teraz się zorientowałem, że jest tylko po angielsku... Da się jakieś spolszczenie wprowadzić?

Poza tym secu-rom nie znajduje serialu...

 

Wersja Batmana AA jest tylko po angielsku niestety.

Możesz spolszczyć standardową polonizacją, ale przygotuj się na niespodzianki (przywrócenie oryginalnych plików w niektórych momentach, bo gra się wiesza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię, ale chyba warto.

 

http://steamcommunity.com/games/200260/announcements/detail/1909817119598626547

 

Microsoft wyłącza usługę Live i całość zawartości obydwu części Batmana przenoszona jest na Steam. Warto nadmienić, że każdy kto posiadał podstawową wersję gry, otrzymał jej kopię w wersji GOTY :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...