Skocz do zawartości
ath

Call of Duty: Black Ops (call of duty 7)

Rekomendowane odpowiedzi

Czym, dalej w pole, tym w większe bagno można wdepnąć.

Co do klimatu i odczuć, w 1, 2, 4 i 5 grało się żołnierzem, w MW2 James'em Bondem a w BO "prawie" jak Chuck'iem Norisem czy Rambo, to pewnie w kolejnej części będziemy latać bez skrzydeł z pelerynką jak supermen?

Stary CoD miał klimat, którego wówczas brakowało w konkurencyjnym moh'u, a teraz wszystko to głównie pod konsole robione, na większy "monitor"...

Edytowane przez master4life
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładna

bardzo podobał mi sie fragment: "Here’s an idea, guys: make a fucking film. Get it out of your system, and come back to games when you’re ready to give the player even the illusion of control." :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczytem skryptowym było to, gdy w misji na Bajkonurze nawet nie można biec gdy się chce, bo gra zmusza nas do zwykłego chodzenia!

 

Natomiast, nie wiem czy to już było powiedziane, ale podczas zabawy w BO naszła mnie jedna myśl. Ta gra to zwykły "celowniczek" - jak niezapomniane Virtua Cop! Stoimy sobie za jakąś osłoną (skrzynka, mur, róg ściany), broń przełączamy w tryb celowniczy i walimy do masy pojawiających się wrogów. Potem pójście do następnej "sceny" - np. inna odnoga korytarza. I tak w kółko...

Edytowane przez introvert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech żyje nowoczesność :D

 

Dla mnie ten CoD nie dorównuje w żadnym aspekcie w F.E.A.R.owi pierwszemu, ani filmowości, ani AI, ani klimacie, nawet mapy są gorsze, a MP w obu grach dla mnie i tak jest bezsensu :)

 

Mam pytanie, jak od prawie ok. 8 lat nie można pozbyć się tych idiotycznych skryptów?

Przecież w innych, lepszych grach nie ma skryptów i wszystko działa, a tutaj to pożal się boże, na każdym kroku jakiś skrypt... a ile więcej frajdy byłoby gdyby nie walczyło się z armią chińczyków, jakiś sens byłoby korzystanie ze snajperek, czajenie się etc. Stare czasy już chyba nigdy nie wrócą.

 

Dlatego dawno juz olalem SP w grach tego typu,

 

Słaby MP za 100zł? To ET czy FEAR Combat są za darmo, a rozgrywki jest na tym samym, jeżeli nie większym poziomie.

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze dla Ciebie

Mi ET w ogole nie podszedl, Fear Combat owszem, cialem przez jakis czas i gralo mi sie fajnie

 

Podobnie jak u mnie. Ludzie się jarali tym ET, a mi w ogóle to nie podeszło. Grałem wtedy więcej w Q3 i bawiłem się przy tym przednio. W Fear Combat tez się grało, bo było za free, ale do czasu aż na serwerach nie zaroiło sie od cziterów. Co do COD 7 to moje zdanie jest niezmienne jeśli chodzi o SP. Jak dla mnie ogólnie jest OK i opieram się tu na wersji X360. Były 2- 3 misje, które przeszedłem jednym tchem, ale bywały też gorze. Ogólnie gdyby nie te skrypty i niskie AI to byłaby całkiem udana produkcja w filmowym stylu. Tak to jest tylko średniak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o multi to powiem tak:

- tez bym pioczyl jakby mi klatkowalo. ale jestem chyba jednym z niewielu szczesciarzy ktorzy od poczatku mogli swobodnie pograc. Miewalem czasem freezy ale nie klatkowanie. 50lvl osiagnalem w dobe... Bawiac sie przy tym pistoletami, nozami balistycznymi czy tomahowkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w tesco ;) Ale ja bym sie wstrzymal z kupnem. Wzialem na premierze, bo mialem dosc zabugowanego bc2. Nie wiedzialem, ze bc2 w obecnej formie to perelka przy Black Ooops. Ciagle nie potrafia naprawic problemow z lagowaniem w multi, a do tego dodaja nowe. Po ostatnim patchu np zaczal mi sie zapetlac dzwiek otoczenia  :lol: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mówią o patchu optymalizującym grę, czekam na niego ale nie sądze żeby rozwiązał mój problem,

 

gram w tą grę na fullhd, tekstury na extra i co jakiś czas mam takie jakby mikro ścinki a dokładniej ścinki na ułamek sekundy, nie wiem czym to jest spowodowane ale czasem jak jest akcja to celownik przez to potrafi troszkę przeskoczyć i lipa. Ciężko mi to nazwać, coś jakby ścinki spowodowane doczytem danych ?! Z dysku, ramu ?! W MW2 miałem chyba podobnie, czym to może być spowodowane ????

 

Komp jak w sigu tylko, że + raid 0 2x500gb 7200obr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja walka z FPSem w CoDzie stała się teraz wyrównana. Odkąd miejsce E2180 zajął Quad6600 przybyło mi kilkadziesiąt kl/s więcej. Gra dopiero teraz nabrała sensu i stała się całkiem przyjemna. Pozostały dziwne półsekundowe ścinki, jednak nie mam pojęcia jak z nimi walczyć. Może nowy patch w tym pomoże ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja walka z FPSem w CoDzie stała się teraz wyrównana. Odkąd miejsce E2180 zajął Quad6600 przybyło mi kilkadziesiąt kl/s więcej. Gra dopiero teraz nabrała sensu i stała się całkiem przyjemna. Pozostały dziwne półsekundowe ścinki, jednak nie mam pojęcia jak z nimi walczyć. Może nowy patch w tym pomoże ? ;)

 

 

 

 

Ta gra z tą grafiką powinna śmigac płynnie nawet na tym e2180 skoro u mnie i osób z lepszymi prockami tnie. Problem ponoć głównie z jest z Core2Duo i Core2Quad. U mnie są przycinki, ale FPS utrzymuje się na stałym poziomie. Wygląda to tak jakby brakowało pamięci. Próbowałem już na XP i na Win7 x64. Instalowałem różne sterowniki i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem nie zapoznawszy sie z opiniami, czyli wbrew sobie, bo zawsze zasigam jezyka... gra na moim sprzecie jest niegrywalna... mam mniej niz 10 klatek, pieniadze wyrzucone w bloto

 

Ej, bez przesady. U mnie dało się pograć na medium w 30-60fps na E5200@3,4GHz i 4850. Kluczem był odpowiedni config, jak chcesz to mogę Ci podesłać. Nie wiem, jak gra działa po ostatnim patchu, bo w międzyczasie zmieniłem kompa. Nie zmienia to faktu, że optymalizacja jest tragiczna, bo MW2 chodziło ciągle w 60fps na full :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak, grę najtaniej znalazłem w Saturnie w dniu premiery kosztował 99zł Czy było warto? Moim zdaniem tak. Na pewno nie zawiodłem się tak jak na BC2.

 

Najbardziej mnie wkurza to że jak wybiegnę po za linię to od razu ginę. W sieci gra się całkiem spoko. Choć nie jest to COD 4. I muszę przyznać że dzisiaj mi się dobrze grało z zombiakami.

 

Po za tym wniosek że w Steamie pracują idioci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...