Skocz do zawartości
MojLoginUzytkownika

Sterowniki Pod Win 7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Obecnie mam Win XP, ale mam zamiar przerzucić się na Windows 7 ultimate [oryginalny].Czy moglibyście podać mi linki, albo zrobić jakas paczke ze sterownikami do mojego PC?? Chodzi mi o moje urządzenia, grafikę, karte muzyczną, itp.. Czyli wszystko, co potrzebuje sterowników :P

 

Raport z everesta (w html, spakowany do rar-a) http://www.sendspace.pl/file/00c4c526ae2b2f5d81ef518

 

Dzięki z góry za pomoc! :P

 

Ps. Stery oczywiście do Windows 7 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radeon 9200 -> ati

1. AMD...

2. Nie ma, bo 9200 nie obsługuje AERO.

3. Ostatni sterownik do tej karty wydano w 2006 roku.

 

 

 

....

 

 

99. Komputer z raportu everesta to technologiczny "złom", na który nie nadaje się nic powyzej XP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. AMD...

2. Nie ma, bo 9200 nie obsługuje AERO.

3. Ostatni sterownik do tej karty wydano w 2006 roku.

 

 

 

....

 

 

99. Komputer z raportu everesta to technologiczny "złom", na który nie nadaje się nic powyzej XP.

Dzieki za odp. Wiem że złom, ale podobno win 7 na 512 ramu pojdzie :) Aktualnie właśnie mam zamiar kupić sobie jakiegos lapka do neta i gier :) Jak myslicie, taki za 2000zl (Asus??) bedzie odpowiedni do np. gta4?? (z win 7)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odp. Wiem że złom, ale podobno win 7 na 512 ramu pojdzie :) Aktualnie właśnie mam zamiar kupić sobie jakiegos lapka do neta i gier :) Jak myslicie, taki za 2000zl (Asus??) bedzie odpowiedni do np. gta4?? (z win 7)

Lapek do gier do 2k? Chyba żartujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...