Skocz do zawartości
ath

Colin McRae: DiRT 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy wiecie ale AMD znów puściło ograniczoną promocję na Dirt 3, którego tak jak w przypadku Dirt 2 można kupić razem z wybranymi kartami graficznymi Radeon. Lista kart :

 

http://sites.amd.com/us/game/shop/Pages/dirt-3-bundle.aspx

 

Poza tym mam wrażenie, że gra cofnęła się w stosunku do D2, gdzie fizyka jazdy była moim zdaniem nieco lepsza no i uszkodzenia auta miały jakiś wpływ na prowadzenie, w D3 jakoś nie mogę znaleźć opcji w ustawieniach temu odpowiadającej. Po wyłączeniu wszystkich wspomagaczy hamowania/pedałowania jeszcze można się uśmiechnąć podczas kolejnego OS-a. Gymkhana to imo nieporozumienie, powinna być dostępna jako opcja dodatkowa a nie część rozgrywek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Mam nadzieje, że ten filmik sie komuś spodoba. Jestem wielbicielem slow motion, taka kamera nagrywająca kilkaset FPS to jedno z moich największych marzeń.

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=ctHQr-oQcM8

DiRT 3 in slow motion

 

HQ MP4 (1080p, 15 Mbps):

part 1 - Download

part 2 - Download

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że ten filmik sie komuś spodoba. Jestem wielbicielem slow motion, taka kamera nagrywająca kilkaset FPS to jedno z moich największych marzeń.

 

...

 

 

 

np.

? :roll: :twisted: : )

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No niezły wypasik. Slow motion jest przegenialne, pokazuje coś czego ludzkie oko nigdy na żywo nie zobaczy. Szczególnie płyny, eksplozje i inne rozwałki wyglądają bosko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Monitory to akurat najmniej ciekawy element zestawu. Przede wszystkim ten fotel, który według gościa może nawet 2 G symulować, opisuje że fajnie go wgniata podczas hamowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Any Car on Any Track: My Own Mod - Page 55 - Codemasters Forums

 

Supreme Camera Pack Mod - Codemasters Forums

 

Do niedzieli mamy double xp w multi. Natomiast w Pro Tour chyba aktywowali "staggered starts", bo pierwszy razy dziś to widziałem. Duży plus, bo ghosty są strasznie irytujące.

 

No i jest też nowy-stary track pack. Nic rewelacyjnego, ale wygląda super w porównaniu do dwójki, gdzie ta lokacja wyglądała jak kupa.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie wiem o co chodzi. Zmieniłem dawno na public, a YT ma straszne lagi w jakichkolwiek zmianach.

 

EDIT.

 

Naprawione.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie da sie, sam próbowałem ostatnio i save sie nie zapisuje. Przegięcie, kiedyś tak nie było w LIVE (choćby w dwójce problemu nie ma). U kolegi z crackiem można save-ować na profilu offline.

 

O ile nie wymaga to stałego połączenia z netem, to wymaga użycia klucza, czyli efektywnie uniemożliwia odsprzedaż. No chyba że tylko wersja Steamowa tak ma (choć dwójke też mam na Steamie i jest ok), gdzie i tak odsprzedać sie nie da, ale jak ktoś grał offline to mógł chociaż klucz sprzedać, a tak musi go użyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eloł,

mam problem z voucherem od AMD.

Właściwie z dwoma różnymi, które sprawdzałem.

 

Otrzymuje taki komunikat na stronie:

AMD | Get your DiRT 3 Game Key

 

Domyślam się, że będę czekać na maila z nowym kodem etc, ale wie ktoś dlaczego i jak długo może to potrwać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Bo baza kodów wyciekła i można sobie było za darmo redeemować je na Steamie.

 

No słyszałem o tym - pytanie tylko, czy oryginalne kody są poblokowane na jakiś specyficzny czas, czy co..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Raczej na zawsze. Jak masz stary kod to jesteś potencjalnym złodziejem. Był czas że Steam legalnym nabywcom kodów blokował konta, i musieli dopiero udowadniać skąd go mają. Dlatego teraz pewnie dają zamienniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...