Skocz do zawartości
panzar

GTX 465

Rekomendowane odpowiedzi

Oblukałem jak to się ma z tym odblokowaniem jednostek , niestety da się odblokować karty tylko z 10kostkami. Przy użyciu asus unlockera odblokowuje się zablokowane jednostki , szyna i ilość pamięć zostaje ta sama. By mieć pełnego 470 , trzeba wgrać bios od 470.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ram.net.pl/product_info.php?products_id=73891

Kupował już ktoś tą kartę? Jak głośność i temperatury?

http://www.ram.net.pl/product_info.php?products_id=69191

A może taką?

I dlaczego mają niższe o 400mhz od 460 taktowanie pamięci?

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odkopię. Opłaca się w ogóle kupować tą kartę? Czy ktoś ma? Przegapiłem niską cenę na gtx 470 ;/

 

jeżeli odblokujesz do gtx470 to się opłaca, ale w tej chwili to już chyba nie ma na to szans <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to te same karty. Ceny to chyba sobie z drzewa wzięli (szczególnie ten neo24 :lol: ). Za taką kartę można dać maks jakieś 700zł, a i tak za tą cenę lepiej łykać GTX460 :) pzdr

 

EDIT

Cena poprawiona. Jak zerkałem wczoraj to cenili tą kartę jakoś ponad 1900zł :lol:

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX 460 jest lepsza we wszystkim poza teselacją.

 

W zegar w zegar wydajność ta sama , tam gdzie istotna tesselacja i geometria 460gtx nie ma szans z 465gtx. A oc tych kart są zbliżone , po dowoltowaniu 465gtx także nie ma problemu z pracą na 900mhz. Nv wypuściło 460gtx ze względu na spore niższe koszta produkcji chipu i brak problemu z produkcją(wysoki uzysk z wafla) , karta w sam raz do dx9/dx10,w dx11 jest średnia. Ale na tle 5850/70 nie ma czego się wstydzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd takie kosmiczne ceny na tą 465-tkę? Ja widziałem juz po 668zł w normalnym sklepie, a Asusa bodajże za 900 z groszami. Dlatego pytałem m.in. sidebanda czy opłaca się wziać szczególnie w kontekście odblokowania własnie Asusa na gtx 470

 

edit: choćby tutaj: http://runmedia.pl/p30142,asus-geforce-gtx-465-1024mb-ddr5-256bit-dvi-hdmi-pci-e-607-3206.html

Edytowane przez KuBaB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by to była prawda to by trochę to namieszało bo ta kartę można nabyć juz za 670 zł :)ps skąd masz takie info nabyłeś kartę hm? ale tez zawsze można nabyć sprawdzić jak nie da się odesłać i tyle ;]tylko w plecy wysyłka a zysk jest jak to prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak poprzednio Sparkle, Pov itp, teraz sporo osób kupuje TT i jak na razie 0 problemów.

Sam mam taką od kilku dni.

Przy tej cenie zakupu po modzie jest to chyba najbardziej opłacalna karta w tej chwili ;)

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To naprawde swietny interes :)

Czy odblokowanie karty jest na stale tzn. czy zawsze musi dzialac w tle program asusa do unkore czy jest to juz wprowadzone w bios karty ?

Kurcze nawet szyna pamieci jest podniesiona :blink:

Super to wyszlo i mam nadzieje, ze przyszly gtx 475 da szanse na odblokowanie gtx 460 do pelnego chipu tak jak w przypadku gtx 465 -> gtx 470.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To naprawde swietny interes :)

Czy odblokowanie karty jest na stale tzn. czy zawsze musi dzialac w tle program asusa do unkore czy jest to juz wprowadzone w bios karty ?

Kurcze nawet szyna pamieci jest podniesiona :blink:

Super to wyszlo i mam nadzieje, ze przyszly gtx 475 da szanse na odblokowanie gtx 460 do pelnego chipu tak jak w przypadku gtx 465 -> gtx 470.

 

Program asusa odblokowuje tylko procesory cuda. Miesza coś w sterach zatem można znowu to zablokować albo stracić np przy reinstalacji systemu.

 

 

Przy wgraniu biosu od gtx 470 mamy gtx 470 i kropka. Karty fizycznie są te same i różnią się jedynie biosem. Karty z 8 kośćmi pamięci nie odblokowują się.

 

 

gtx 460 nie odblokujesz tak samo jak gtx 470, 480 czy gtx 460 z 8 kostkami pamięci ;) Tam się nie da , chyba zę w fabryce robiącej chiopy dla nv ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie wymieniłem sobie GTS 250 1GB BFG na GTX 465 z dopłatą ~250 Dobry to deal?

 

A w zasadzie to 8800GTS 768 wymienili gwarancyjnie na GTS 250 który się popsuł i właśnie jak wyżej kosztowała wymiana do 465.

 

Grafa mało popularna, ale wydaje mi się - to wystarczy do paru pucharków na bocie.

 

Tomcat -czemu nie dodajesz wyników?

Edytowane przez majk3l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie wymieniłem sobie GTS 250 1GB BFG na GTX 465 z dopłatą ~250 Dobry to deal?

 

A w zasadzie to 8800GTS 768 wymienili gwarancyjnie na GTS 250 który się popsuł i właśnie jak wyżej kosztowała wymiana do 465.

 

Grafa mało popularna, ale wydaje mi się - to wystarczy do paru pucharków na bocie.

 

Tomcat -czemu nie dodajesz wyników?

 

A co tu dodawać- wyniki jak na każdej gtx 470 ;)

 

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

dobra słuchajcie dzwoniłem do sklepu facet powiedział że sprawdzi czy karta mi 10 kostek pamięci. Chodzi o tego twinTecha. Odpisze mi na email i dam wam znać. Oczywiście jak je posiada to karta od razu idzie do mnie:)

Edytowane przez marantz5003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra słuchajcie dzwoniłem do sklepu facet powiedział że sprawdzi czy karta mi 10 kostek pamięci. Chodzi o tego twinTecha. Odpisze mi na email i dam wam znać. Oczywiście jak je posiada to karta od razu idzie do mnie:)

 

Nie ma innych twintechów.... Opinia na podstawie kilkunastu osób, które moda zrobiły.

Nie wiem po co chcesz to sprawdzać ?

Poza tym bez rozebrania karty i tak kostek nie zobaczysz.

Wątpię żeby w sklepie chcieli odkręcić kilkanaście śrubek i rozbebeszać kartę.

 

Problem jest inny- wszędzie te twintechy wyszły - są jeszcze 2 czy 3 sztuki na allegro i koniec.

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

jak to się skończyły? na sklepach można jeszcze zamówić. każda się odblokowywała? można uszkodzić karte po wgraniu tego biosu?

http://www.vobis.pl/oferta/komponenty_i_akcesoria/karty_grafiki/898760_twintech_geforcegtx_465_1024mb.aspx

 

dzwoniłem do vobisu to facet powiedział że może zamówić ale karty w sklepie fizycznie nie ma.

Edytowane przez marantz5003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...