Skocz do zawartości
Gość chronicsmoke

Heroes of Might and Magic VI

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja nie chce remake'a trójki, tylko że HoMM5 nie ma tego czegoś co miały dla mnie wszystkie poprzednie części. Ba nawet 4 mi się teraz bardziej podoba niż 3, choć połączenie najlepszych elementów ze wszystkich 5 części to byłoby coś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z połączenia najlepszych części mógłby wyjść niezły potworek, który okazałby się niestrawny. Zresztą jak zdefiniować "najlepsze elementy"? To co dla jednego jest dobre, dla innego może być słabe.

 

No i ciężko lubić poszczególne elementy. To raczej ich połączenie sprawia, że coś się nam podoba. Dwójkę i trójkę uwielbiam, od czwórki się odbiłem, piątka była dość przyjemna, ale jakoś zawsze powracałem do HoMM3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze premiera miała być w marcu, a tu żadnych informacji nie ma i się nie zapowiada na to. Tawerna.biz ma najwięcej do powiedzenia o heroesach, ale premiery tam nie znajdziemy.

 

Might & Magic Heroes 6 - Oficjalna strona gry - Ubisoft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, czas chyba wreszcie zaakceptować fakt, że jak chce się zagrać w HOMM3, to należy odpalić HOMM3, a nie przy każdej kolejnej części jęczeć wszem i wobec, że "to nie trójka". ;)

 

No cóż, Cosi niestety ma racje, pewnie jedyna szansa, żeby kolejny HOMM był tak dobry jak 3 to by musiał by być remake HOMM3.

 

 

Premiera niestety maj ---> Might & Magic: Heroes VI ( PC ) - Encyklopedia Gier | GRY-OnLine choć też byłem do dzisiaj święcie przekonany, że premiera ma być w marcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać. :) Grafika wydaje się być bardziej realistyczna niż w piątej części. Martwi mnie trochę zbyt "kosmiczny" wyglą stworzeń piekielnych i nekromantów, pachnie mi trochę Warcraftem 3 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Hmm długi weekend majowy z Herosami? Brzmi pięknie ;)

 

Wstyd się przyznać ale kiedyś własnie tak spędziłem weekend majowy z kumplami... 4 dni pod rząd młucenia w H3 przy piwku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać ale kiedyś własnie tak spędziłem weekend majowy z kumplami... 4 dni pod rząd młucenia w H3 przy piwku:)

 

Ja weekend majowy z kumplami spędziełem przy piątej części, tylko zamiast piwka była "woda żródlana". Pewnie w tym roku będzie majowy przy VI. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać ale kiedyś własnie tak spędziłem weekend majowy z kumplami... 4 dni pod rząd młucenia w H3 przy piwku:)

 

Hehe a czego się tu wstydzić? Poza tym kwestia pogody. Jak słońce i ładnie to faktycznie trochę lipa tak spędzać czas, ale jak zimno i pada (a tak też może być) to jakaś zadaszona werandka, laptopik, piwko i jazda :wink:

 

edit.

Zapomniałem o grylu ;)

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera miała mieć miejsce 26 czerwca, ale niestety Ubisoft się z tą datą nie wyrobi, więc wyznacza następną. Ponad dwa miesiące później. Nici z "hirołsów" w wakacje.

 

Jaka jest zatem teraz oficjalna data premiery gry Might & Magic: Heroes VI? Ósmy dzień września. Jakieś wytłumaczenie? Też się znalazło:

Chcemy się upewnić, że jakość gry przejdzie wasze oczekiwania.

 

W to nie wątpię, ale czy to oznacza, że wyznaczając wcześniejszy termin Ubisoft miał w tyłku jakość? Jeżeli nie wiecie, czy jest na co czekać przypomnę, że my już grę w swoich łapkach mieliśmy i kilka wrażeń udało się zawrzeć we wcale nie krótkim tekście.

 

•• Might & Magic: Heroes VI opóźnione | => Gamezilla.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie , teraz tylko trzeba czekać do jutra ;)

28 tzn. o 0.00 już będzie czy trzeba czekać bardziej do południa ? Czy nic nie wiadomo na ten temat ?

Edytowane przez Maciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edyta:

dobra, już wiem. beta jeszcze nie ruszyła. jutro dopiero się kodzik wklepie... Nie śmiać się! :D

 

update:

mi już mózg nie pracuje a się właśnie do nauki zabieram :P. jutro zalka ze statystki !

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na GoL (jak i na gamezilla) jest dokładna instrukcja wypisana na głównym bannerze, bez obrazy, ale chyba faktycznie już Ci mózg nie pracuje ;)

 

Instrukcja

 

1. Na stronie internetowej www.mmh6.com/BETA (która zostanie uruchomiona 28.06) należy:

 

* zalogować się korzystając ze swojego konta w serwisie ubi.com

 

* wprowadzić kod aktywacyjny

 

* zaakceptować warunki umowy licencyjnej

 

* pobrać klienta z beta-wersją gry z sekcji Download

 

2. Po ściągnięciu klienta na dysk komputera trzeba:

 

* rozpakować pliki do wybranego katalogu

 

* uruchomić plik setup.exe i przeprowadzić procedurę instalacji gry

 

* uruchomić grę

 

* zalogować się na swoje konto w serwisie ubi.com

 

* ponownie wprowadzić kod aktywacyjny uprawniający do udziału w beta-testach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...