Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem fajna mapa- dla lubiących pagórki są pagórki, dla lubiących zabudowania są zabudowania. A dla lubiących skradanie się, jest obniżenie terenu z jednej strony, którym można zrobić praktycznie wjazd na tyły bazy wroga. Wczoraj tak zdjąłem dwie arty przeciwnika, zanim w końcu któryś z nich zawrócił i mnie rozstrzelał :lol:

 

Btw, krótkie info dla tych, którzy w przypływie szaleństwa chcieli by do mnie coś napisać na czacie w grze (niniejszym wybacz, Scratix, że nie zauważyłem okna wcześniej):

Mogę tę grę mieć odpaloną w tle nawet cały dzień, więc nie liczcie na szybką odpowiedź, bo rzadko się doczekacie. Ostatnia moja wybitna akcja, to granie w Deus Ex przy WoT w tle :lol:

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos jeszcze trafia w 95% przypadkow na Leopardy, ktore od samego poczatku robia rajd do wroga i gowno z tego jest?

 

Co do gry w tle to tez tak czesto mam, bo mi sie nie chce wylaczac.. jak daje play to z racji dlugiego loadingu (czekanie na reszte) mam z minutke na cos innego.. czasami ogladam jakies filmiki na YT na raty :) I juz chyba wiem skad sie biora AFK.. raz sie tak zamyslilem przy takim oczekiwaniu, ze juz nie wrocilem do gry.. o dziwo przezylem i wygralismy :)

 

PS. ma ktos tego Type 59? Dobrze to zarabia? Przed chwila bylem z nim 1v1 Tigerem i nie zdjalem mu nawet 1% a zdazylem oddac z 5 strzalow w rozne miejsca :/ (nie mam jeszcze ostatniego dziala) On mnie posprzatal za to bardzo szybko...

Edytowane przez FiDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie ze twórcy gry nie lubią niemców. kiedyś Pz IV był fajny, ale odkąd go rzuca na 9 tiery to tak średnio jest czym pograć. Chciałem wyrównać do poziomu 1 frag na jedną bitwę, ale jest coraz gorzej.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w komentarzach do wprowadzanych zmian i na ich forum tez maja takie wrazenie. Fakt, ze kiedys PzIV nie trafialem na takie czolgi jak teraz... Do poziomu 1:1 fragi/bitwe udalo mi sie dojsc z pomoca arty wczoraj :) Juz jestem na nieznacznym plusie, ale caly czas mam tendencje wzrostowa (bardzo rzadko wychodze arty z pustym kontem niezaleznie od tego jakie sie trafia czolgi i czy wygramy czy nie).

Edytowane przez FiDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M3 Lee calkiem fajny. Z druga armata strzelasz jak z automatu :P jak ktos jezdzil TD wczesniej to po prostu trzeba przejsc na taktyke ogromnego (w sensie sylwetki) niszczyciela czolgow i zabawa jest calkiem :) a co do zmian wprowadzanych pod stolem to praktycznie w kazdym watku (zwiazanym z patchami) na forum WoT ktos porusza ta sprawe, wiec mysle ze jest cos na rzeczy.

 

EDIT: Dzialo M3/L37 jest niezwykle celne mimo swojego 0.36. Z ok 200m oddalem 11 strzalow w capujacego T-43 i nie dosc ze "weszly" (bo to HE byly) wszystkie, to wyzerowalem mu lacznie 77% capture points i jeszcze zabralem prawie 40% HP. Daje rade :>

EDIT2: Niby w M4A2E4 (premium za bete) jest to samo dzialo to jednak M3 ma wieksze RoF i celnosc i subiektywnie jest 742 razy lepsze :P

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stockowe działo w Ob 704 to totalna kicha. Większość strzałów (AP) rykoszetuje albo wchodzi, a nie zabiera HP . A na BL10 trzeba mieć lepsze gąski i tak człowiek się morduje. Fakt, że w porównaniu z ISU wytrzymały (39 strzałów w bitwie przyjąłem), ale nie rekompensuje to tego fatalnego działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stockowe działo w Ob 704 to totalna kicha. Większość strzałów (AP) rykoszetuje albo wchodzi, a nie zabiera HP . A na BL10 trzeba mieć lepsze gąski i tak człowiek się morduje. Fakt, że w porównaniu z ISU wytrzymały (39 strzałów w bitwie przyjąłem), ale nie rekompensuje to tego fatalnego działa.

 

Duzo Ci tych kg brakuje ? bo jeśli nie to z tego co pamiętam w Becie BL-10 wchodziło na 704 jak nie było żadnej siatki nic (dodatkowe moduły tez ważą ;) )

 

BTW na non premium od początku gry zostało mi jakieś 12K expa z Ferdka na JT :D no i jakieś 1.3KK kredytów xD (sory musiałem się pochwalić xD )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...