Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Nerwy :) ja na ten przyklad arta moge grac tylko jak jestem zrelaxowany. "nerwowy" spust tylko pogarsza sprawe bo ani nie czeka sie na pelen "snap" celownika, ani nie mysli sie gdzie przeciwnik bedzie tylko lata za nim po calej mapie.

 

Nerwy to się ma, jak przewidujesz gdzie ktoś może być, masz gościa w celu, zatrzymuje się, strzelasz, czekasz i słyszysz "dat łoz klołs". I tak 5 razy pod rząd. Przez to sprzedałem su-8 zresztą.

 

Ech, dziś pasmo porażek na T1... coś czuję, że droga do T34 będzie długa i bolesna.

 

Doczłapiesz do T29, to powita Cię czymś takim:

Dołączona grafika

Mój nowy rekord finansowy w tym czołgu. Bez premium. Najfajniejsze było to, że wszystkich kolesi, których wyskautowałem, zdjęliśmy we trzech - ja, Ferdek i Hummel (reszta bawiła się z drugiej strony mapy).

Kolesiowi z KW-3 puściły nerwy tuż po tym, jak wpakowałem mu 300hp strzał w wieżę, on przestrzelił, a Hummel dojechał go do zera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem KW świetną jazdę w duecie z jakimś Tygrysem Królewskim. Mapka Fisherman Bay (ta z przystanią). Jedziemy od południa, wjechaliśmy do miasta. Puściłem go trochę przodem (w końcu twardszy, a co :P ) ale tak, żeby w razie czego nie stał mi na linii strzału. Spotkaliśmy KW-3 - on strzelił, ja dobiłem. Potem Slugger - ja strzeliłem, on dobił, potem tak samo padła artyleria, a potem mnie zabili :P Ale współpraca była super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie myślę, czy by nie kupić trochę złota i zainwestować w rammer do T29. Trochę mi szkoda pakować go teraz, bo zdjąć się normalnie nie da, a czołgu się raczej pozbędę za ~dwa tygodnie, jak uzbieram expa na T32.

 

Wczoraj miałem KW świetną jazdę w duecie z jakimś Tygrysem Królewskim. Mapka Fisherman Bay (ta z przystanią). Jedziemy od południa, wjechaliśmy do miasta. Puściłem go trochę przodem (w końcu twardszy, a co :P ) ale tak, żeby w razie czego nie stał mi na linii strzału. Spotkaliśmy KW-3 - on strzelił, ja dobiłem. Potem Slugger - ja strzeliłem, on dobił, potem tak samo padła artyleria, a potem mnie zabili :P Ale współpraca była super.

 

Miało się takich parę bitew wczoraj. Cokolwiek się pojawiło - puf! bum! pszszszsz... Co bitwa, to 900-1200 expa i trochę poszedłem do przodu dzięki temu :D

A najlepszy był koleś w t-34 na jednej mapce - wypadł, narwaniec, na Typa 59, został zjechany w parę sekund, zanim dojechaliśmy i zdjęliśmy Chińczyka. I koleś w T-34 pretensje, że jesteśmy noobami, bo mu nie pomogliśmy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi co prawda jeszcze brakuje 11k do T32 bo na weekend wyjechałem, chociaż mam free expa, ale zostawiam go na gąsienice. Jednak już dawno gram na 105mm. Natychmiast po odblokowaniu T32 sprzedaję T29 bo nie przynosi dochodu, załogę pakuję do nowego czołgu wysyłając na płatne szkolenie, aby nie tracili czasu, bo już mam naprawy i kamuflaż po 87%.

Zarówno T29 jak i T32 będę miał więc odkryte w całości.

 

Akurat w T1 drugiego silnika nie odkrywałem. Nie był mi potrzebny. Za to w M6 odkrywałem po kolei gąsienice, wieżę i 90mm armatkę.

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak często w E8 - 0% odebrane, żadnego krytyka, żadnego komentarza, że rykoszet.

 

Natychmiast po odblokowaniu T32 sprzedaję T29 bo nie przynosi dochodu

Nie wiem, jak to robisz. Po przesiadce na 105 cały czas nim zarabiam, tylko trochę mniej - 10-20 strzałów na bitwę, ale ciągle zysk po 5-15k, mimo napraw i wydawania po 1000cr na jeden pocisk. Na minusie nim jestem tylko, jak mnie zjedzie arta na początku bitwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Trawienny - łatwo powiedzieć, dobijam nawet jak ma 1% bo takki lowe nawet z 1% jest równie groźny, nie mogę go zostawić żywego bo jak przegramy to i kasy i expa będzie połowę mniej.

 

Pociski często mi się odbijają, z powodu złego ustawienia się przed strzałem, bo zawsze gram na spontana. Ma to swoje wady, bo wiele walk głupio przegrywam, ale ma też zalety bo odkrywam różne fajne miejsca i sposoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, a`propos overkilla - czy jeżeli dowalę komuś z HE (np. jakiś tier 8-9, którego nie ma szansy przebić AP), kiedy zostało mu np. 20 HP, to też liczy się jako taki kill? Nie mogę rozgryźć, jak system traktuje taki strzał bez przebicia- czy bierze max. dmg pocisku (dla HE dość duży), czy realny, zadany przez pocisk (a więc kilkadziesiąt HP, które wystarczy do zdjęcia gościa). Zwykle w taki sposób dobijam przeciwnika, chyba że już mam załadowany AP.

 

A same wysokie tiery... czasem szkoda czekać, zanim T-50-2 zrobi ci z d... jesień średniowiecza, więc wolę go za wczasu zdjąć jednym strzałem, zanim mi się schowa za tył wieży. Poza tym, to samo co Maxymili napisał - nie będę zostawiał T34 z 4HP (wczoraj się taki bujał po mapie), bo jeżeli się rusza, to może zdjąć nie tylko mnie, ale i każdego innego, który go zignoruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa mapa: WORLD OF TANKS - OVERLORD'S BLOG: Look to the Future: First US-based Map

Nowe czołgi: WORLD OF TANKS - OVERLORD'S BLOG: New Tanks in 2011

 

T34 doczeka się zamiany jeszcze w tym roku ! Pewnie w grudniu, bo w 0,7 na pewnie nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy dobrze tłumaczę, ale T34 zamieniają w premium już w q4 2011? Mało czasu.

 

No nie jednak nie:

New Tanks

 

American tanks

medium tank M4A3E2, light tank M24 Q3 2011

tank destroyers M8A1, T49, M18 Hellcat, T28 prototype Q1 2012

heavy tanks M103, T110, tank destroyer T25-2 Q1 2012

Soviet tanks

light tanks T-50, T-50-2 Q3 2011

tank destroyer SU-85 (I) Q4 2011

tank destroyers SU-100M-1, SU-101 (Uralmash-1), SU-122-54 Q4 2011

heavy tanks KV-1, KV-2, KV-4, Т-150, ST 1, Object 252 Q1 2012

German tanks

medium tank Pz IV Hydro Q4 2011

tank destroyers Marder III, Dickermax, Nashorn, Sturer Emil, Jagdpanzer E-100 Q4 2011

TDs E10, E25, tank destroyer JagdTiger Sd Kfz 185 (88/71) Q2 2012

French tanks

light, medium, and heavy tanks Renault FT, D1, D2, B1, ARL 44, AMX-50 100mm, AMX-50 120mm, Hotchkiss H35, AMX 38, AMX 40, AMX-13/75, AMX-13/90, Chatillon 25t, BDR G1B, AMX M4 1945, AMX-50-68t , AMX-12t , Lorraine 40t Q4 2011

SPGs RenaultBS, Lorraine39 L-AM, AMX-105AM, AMX 13F3AM, Lorraine155-50, Lorraine155-51, Bаt Chatillon155 Q1 2012

tank destroyers FCM 36Pak40, 105 leFH18B2, Panzerjager35R Q1 2012

tank destroyers Renault FT AC, Lorraine 37L-AC, Somua Sau40, S 35CA, ARL V39, AMX AC de120-46, AMX AC de120-48, AMX50 Foch Q1 2012

medium tank Renault G1R, light tank АМХ 13FL11 Q1 2012

British tanks

Q2 2012

Japanese tanks 2012

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie już znużyła gra amerykańskimi mediumami, w sumie tłukłem tylko tą jedną linię i nic po za tym.

Ale przyszła mi ochota na to żeby HT zrobić... tylko mam dylemat w co iść.

W becie szedłem w KV, z początku to wiadomo, masakra bo ledwo pod górkę da się wjechać, IS też nie powala na kolana dopiero IS3 jest jako taki. Zresztą jak pomyślę o grze T28 to mnie ciarki przechodzą.

O T1 HT wszyscy tu piszą, że to szmelc, tak samo zresztą M6.

A w niemieckim drzewku HT są dopiero od tier 7 czyli dość późno. No i do tego ten cholerny PZ III. :(

 

Dramat!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie jednak nie:

Jednak tak:

M103 and the revision of T34 is to be performed this year

Pewnie zauważyli, że nagle przybyło M6, T29 i T32, bo każdy chce zdobyć czołg premium za free. A oni nie chcą przecież tracić kasy :mur:

Czyli dzisiaj wsiadam do T29 i expię ile wlezie.

 

.:.:ed:.:.

O T1 HT wszyscy tu piszą, że to szmelc, tak samo zresztą M6

 

T1 bardzo fajnie mi się grało, M6 jeszcze fajniej, ale przebił je T29 - najlepszy ciężki czołg, jakim do tej pory grałem (mimo, że tygrys też był super imo). Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O T1 HT wszyscy tu piszą, że to szmelc, tak samo zresztą M6.

A w niemieckim drzewku HT są dopiero od tier 7 czyli dość późno. No i do tego ten cholerny PZ III. :(

 

Dramat!

 

T1 gra sie bardzo dobrze. Czolg wybitny nie jest , ale matchmaking patrzy na niego przychylnym wzrokiem i dobrze go losuje.

M6 to mordega przez pierwsze 20k epxa potem jak juz masz 90 jest prosciej, a od T29 zaczyna sie payback ;)

 

Pz III natomiast to turdo wypas - jeden z najlepszych tier IV w grze. Potem przechodzisz w Pz IV - chwila cierpienia z haubica , a potem dostajesz super morderce z dluga 75 i jednego z najlepszych farmerow kasy w grze.

VK36 jest ciezki na poczatku do odblokowania wiezy potem radzi sobie swietnie.

Hmm Tygrys - rewelacji nie ma ale da sie grac.

 

Potem King Tiger to juz zupelnie inna liga i masz swietny pojazd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pz III natomiast to turdo wypas - jeden z najlepszych tier IV w grze. Potem przechodzisz w Pz IV

 

Do PzIV nie przechodzi się już z PzIII.

 

Mnie też się całkiem fajnie gra PzIII, z krótkim działem 75mm fajnie się eksterminuje arte i można czasem wkurzać ludzi w cięższych czołgach, np. ostatnio władowałem w vk36 z 8 pocisków zanim podjechał klocek z naszej drużyny i go sprzątnął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie uda mi się wyfarmić tego T34 to rzucę to grę w cholerę

 

Q: Overlord, could you kindly please provide a more exact estimate for T34 split? E.g., which month will it be? October? November? December?

 

A: November-December (personally I think the latter)

Edytowane przez Ram1rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...