Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Informacje dotyczące wprowadzenia aktualizacji 7.0 w Europie | News | World of Tanks

 

Żałuje każdej wydanej złotówki na rzecz tych oszustów i nieudaczników.

 

I właśnie dlatego zupełnie nie mam oporów przed wbijaniem 10 kodów promocyjnych itp. Jak Kuba Bogu...
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat za te kody płaci Computerbild.de skoro dali taką możliwość, to widocznie chcieli aby ludzie tak robili :)

 

Więcej kodów na jedną grę, większa sensacja w necie, większa reklama. A hurtowy zakup kodów w takiej ilości na pewno jest znacznie tańszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clan Wars mają przerwę na święta, więc uważaj z takimi dowcipami ;)

 

Ale co boisz się, że będę złym prorokiem? No jak czytam te ich tłumaczenia na temat wprowadzenia patcha to tak mi wychodzi, że zrobią nam święta od... WOT :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat za te kody płaci Computerbild.de skoro dali taką możliwość, to widocznie chcieli aby ludzie tak robili :)

 

Więcej kodów na jedną grę, większa sensacja w necie, większa reklama. A hurtowy zakup kodów w takiej ilości na pewno jest znacznie tańszy.

 

Imho to te kody z malymi zabawkami dowane sa gratis.

Dajesz 100k kodow - czesc z nich zacheci nowych graczy - x procent z nowych graczy zostanie na serwerze, z czego y wykupi zawartosc premium.

 

Conajwyzej te paysafe card byly platne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@m4r, może podpowiesz mi jak ubić Obiekta 704? To ostatnia pozycja na mojej liście nie licząc kilku premium. Normalnie szlak mnie trafia w walce z tymi skubańcami, zawsze zdążą się obrócić akurat do mnie, jak by wiedzieli, że na nich poluje ;) Od przodu nie udaje mi się wrzucić AP a kiedy strzelam HE to mnie zdejmują na trzy strzały. Jakaś masakra z tym TD.

 

Trafiam na niego zazwyczaj w T34.

 

To znaczy, że ubiłeś już T92? oO czy tylko ja mam problemy z tą artą? :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wkurzają was członki wychodzące z gry na sekundę przed tym jak zostaliby zniszczeni?

Ostatnio spotkałem się z taką dziwną "modą"... nie wiem co im to daje - chyba tylko to, że kogoś w*****ą...

 

trolling is a art :wink:

 

Ja zawsze staram się zadać jak najwięcej obrażeń i najczęściej kończę jako wrak, ale czasami nie mam ochoty na gang bang 10 vs 1, bo przygłupy z mojej drużyny dały się wyciąć do nogi w 3 minuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego zupełnie nie mam oporów przed wbijaniem 10 kodów promocyjnych itp. Jak Kuba Bogu...

 

Z której stronki kody można wbijać po kilka razy? Bo te z www.computerbild.de mi nie działają. Jeden tylko wszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolilem sobie przetlumaczyc artykul ktory podlinkowaliscie:

 

 

Drodzy Czołgiści.

Czesc Frajerzy.

 

Prawdopodobnie wiecie, że w zeszłym tygodniu wypuściliśmy wersje 7.0 na serwerze rosyjskim i amerykańskim. Każdy z nich musiał zostać wyłączony na bardzo długi czas w celu dokonania wszystkich czynności związanych ze zmianą wersji.

Trzeba byc totalnym imbecylem, by nie wiedziec ze wprowadzilismy wersje 7.0 u ruskich i hamerykancow bo wszyscy o tym trabia od dluzszego czasu. Trwalo to tyle co zawsze ale chcemy wam wmowic ze wedlug nas bylo to za dlugo a wy nam za to zaplacicie. Jak zwykle.

Na serwerze europejskim z niecierpliwością czekamy na wersje 7.0, jednakże chcemy również, aby było to przyjemnym przeżyciem dla wszystkich, a także, aby wersja 7.0 została płynnie wprowadzona dla całej Europy.

Nasz dział techniczny i administratorzy serwerów pracują na okrągło by nastąpiło to jak najszybciej.

Na serwerze europejskim jest nam wszystko jedno kiedy wejdzie 7.0 i jest nam wszystko jedno jak to bedzie wygladac bo i tak kasa plynie. Bo nawet jak sie przeciagnie to pobanujemy marudy na forum a wy nam za to zaplacicie. Jak zwykle.

Dzial techniczny i adminy maja to w d...e tak dlugo jak placicie.

 

Planujemy, że będziemy w stanie podzielić się szczegółami aktualizacji 7.0 na początku przyszłego tygodnia, będziemy również na bieżąco publikować aktualizacje jak tylko będą dostępne.

W przyszlym tygodniu wrzucimy jakies ochlapy na strone zeby bylo ze niby sie troszczymy. Aktualizacje beda kiedy beda i ch...j wam do tego a wy nam za to zaplacicie. Jak zwykle.

 

Oczekujemy na wasze opinie i komentarze, i zapraszamy do dyskusji na naszym forum w wątku o wersji 7.0

Piszcie co chcecie wasze komentarze na forum sa czytane tylko by dac komus minusa albo go zbanowac.

 

Z poważaniem.

Mozecie nas pocalowac.

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi weszły wszystkie 10 :rolleyes:

 

3 konta założyłem, mam 3 nowe kody. Nie działają dla mojego konta WOT. Dostaję info, że nieprawidłowy kod.

Może się komuś przyda:

CBSDE8BWD-5N33-874K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie dwie sytuacje z piątku, pierwsze to geniusz w arti, nie muszę mówić chyba że parę sekund po zrobieniu shota pan już wąchał kwiatki od spodu ;)

 

Dołączona grafika

 

Drugie to takie fajne losowanie jak widać, co ciekawe pod koniec wszystkie Typy 59 rdzewiały, ale przegraliśmy bo nasza obrona nie umiała trafić w capujące czołgi :/

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę, co tam pojechało do przodu, ale jeśli Sturmpanzer, to zapewne to problem zasięgu. Jak jeździłem Bisonem czy SU-26, to takie rajdy były normą, żeby w ogóle mieć coś do powiedzenia w bitwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ale dlaczego staje po środku pola a nie kitra się za jakimś krzakiem czy kamieniem? :) Na tej mapie jest o wiele lepszych miejsc gdzie można podjechać bliżej i nie być widocznym.

 

Btw. pancerz w T30 rzeczywiście jest papierowy, ja swoim stockowym T34 ze 105mm praktycznie zjechałem do zera pana w tym czołgu zdejmując po 20-30% HP przy strzałach w bok/przód..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zespół World of Tanks informuje czołgistów iż prace na serwerze gry rozpoczną się od godziny 6:00 czasu polskiego, 19 Grudnia do ok. godziny 18:00, 19 Grudnia, w związku z wprowadzaniem aktualizacji 7.0. Serwer gry World of Tanks jak i wszystkie powiązane serwisy będą niedostępne w czasie podanym powyżej. Prosimy o wstrzymanie się w tym czasie z jakimikolwiek płatnościami!

 

Zaczynając od godziny 10:10 czasu polskiego, 18 Grudnia, na serwerze Wojen Klanowych będą miały miejsce prace związane z wprowadzeniem aktualizacji 7.0. Bazując na opiniach graczy, zdecydowaliśmy się przedłużyć downtime by zapewnić przerwę od Wojen Klanowych w czasie przerwy świątecznej. Tak więc, downtime Wojen Klanowych potrwa co najmniej tydzień a data ich powrotu zostanie ogłoszona po 27 Grudnia.

 

Wszystkim użytkownikom posiadającym konto premium w czasie prac na serwerze zostanie ono wydłużone o jeden dzień zaczynając od godziny 6:00, 19 Grudnia.

 

Ważne zmiany Aktualizacji 7.0:

Opis zmian:

• Zaimplementowano technologię multiklastrową.

• Dodano kamuflaże. Zakup kamuflaży oraz ich montaż dostepne są w sekcji gry “Wygląd”.

• Dodano poziomy kompanii czołgów zróżnicowany od tieru: do tieru 4, do tieru 6, do tieru 8 oraz do tieru 10. Dla 4, 6, 8 dodano odraniczenie dział samobieżnych, czołgów lekkich i niszczyciele czołgów.

• Dodano system skarg. Możecie wybrać typ skargi podczas bitwy klikając prawym przyciskiem na nick’u gracza co otworzy odpowiednie menu.

• Dodano testowy system nagrywania oraz odtwarzania bitew. Ustawienie „nagraj bitwę do powtórki” zapisuje filmiki z bitew w folderze “replays”

 

Zawartość:

• Dodano nowe mapy – Bagna i Fjordy.

• Naprawiono błędy w modelach czołgów.

• Naprawiono błedy, blokowanie się oraz zawieszanie się na większości map.

• Dodano animowane ptaki na kilku mapach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

• Dodano system skarg. Możecie wybrać typ skargi podczas bitwy klikając prawym przyciskiem na nick’u gracza co otworzy odpowiednie menu.

W koncu, bede mogl raportowac AFK, bo ostatnio to sie staje nagminne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, mam wreszcie jedynie słuszne działo na T34 :D

 

Aczkolwiek powiem szczerze, że i tą 105 zacząłem ogarniać i nie szło mi tak źle. Choć oczywiście jej niedomagania na ten tier są bezdyskusyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...