Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie gdyby ktoś chciał kupić 1500 golda za 10zł polecam tego gościa

http://allegro.pl/world-of-tanks-paysafecard-35-zl-i2004973236.html

sprawdzony sprzedający mam od niego kilka kodów dla kilku kumpli i wszystkie działają

UWAGA 1

1 kod działa tylko do jednego konta

UWAGA 2

kod działa mimo że ktoś już wcześniej tak jak ja doładowywał konto kartą z playa

UWAGA 3

KODY SĄ WAŻNE DO KOŃCA ROKU

 

Polecam bo wg mnie to fajna okazja:) a złota nigdy za wiele szczególnie a taką kwotę:)

Edytowane przez LuckyLuke82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdyby ktoś chciał kupić 1500 golda za 10zł polecam tego gościa

http://allegro.pl/wo...2004973236.html

sprawdzony sprzedający mam od niego kilka kodów dla kilku kumpli i wszystkie działają

UWAGA 1

1 kod działa tylko do jednego konta

UWAGA 2

kod działa mimo że ktoś już wcześniej tak jak ja doładowywał konto kartą z playa

UWAGA 3

KODY SĄ WAŻNE DO KOŃCA ROKU

 

Polecam bo wg mnie to fajna okazja:) a złota nigdy za wiele szczególnie a taką kwotę:)

 

kupiłem i niestety u mnie nie działają te kody, wcześniej wykorzystałem 4szt z Playa, ale pieniążki oddane więc koleś uczciwy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie ja doładowałem z playa raz za 35zł a potem dwie karty 35 zł i 7 kart po 3 zł razem zyskalem 7500 golda

i wbiłem ten kod i działa mało tego 10 osób ode mnie z klanu wbiło i też działa więc coś źle robisz i tyle

nowy link bo tamte kody wykupili

WORLD OF TANKS paysafecard 35 zł. (2004973241) - Aukcje internetowe Allegro

kody działają jak ktoś źle wpisał lub tego nie ogarnia to nie wina sprzedającego...

jeden kod na jedno konto panowie przecież wyraźnie piszę...

Edytowane przez LuckyLuke82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś kupił kod to niech czeka bo gostek pracuje od 14-22 wiec w tych godzinach nie ma wysyłki...

mogłeś go poprosić o drugi kod to bardzo uczciwy człowiek wystarczy że powiem że wysłał mi kod zanim przelałem mu kasę bo bałem się że nie zadziała

będą kolejne aukcje jutro

Edytowane przez LuckyLuke82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowa aukcja bo tamte kody rozeszły się jak ciepłe bułeczki

WORLD OF TANKS paysafecard 35 zł. (2006792385) - Aukcje internetowe Allegro

GDYBY KTOŚ NIE WIEDZIAŁ TO NIE JEST KOD PROMOCYJNY TYLKO KOD PIN NA KWOTĘ 35ZŁ

wbijamy w kup złoto >>150golda>> z lewej strony klikamy INNE.>>>forma płatności paysafe card>>>płacę kwotę ...>>>otwiera sie okno wpisuje 16 cyfrowy PIN>>akceptuje regulamin>>>naciskam płatność

TO WSZYSTKO

Edytowane przez LuckyLuke82
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kodzik kupiony - działa.

 

Wiadomo coś o dacie wprowadzenia uaktualnienia związanego ze zmianami w drzewkach ussr i usa, chodzi mi o termin przeniesienia w tier X IS-4 i T-34 w premium? Pytam, bo nie wiem czy dam radę wydusić te 2 tanki... troszkę mi brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T-34 nie będzie premium, tylko T34. Ostatnie info po już kolejnym nie dotrzymaniu terminu było całkiem sprzeczne.

 

Najpierw Overlord napisał, że do końca roku wejdzie M103 czyli T34 zostanie zamieniony w tier 8 premium. Nie dotrzymają terminu, to już wiadomo.

Potem mówili o patchu 7.1 na początku stycznia.

Teraz znów napisali, że M103 wejdzie w patchu 7.2 (nie wiadomo kiedy, ale można się domyślać, że koniec stycznia, początek lutego). Nie ma natomiast nowych informacji o harmonogramie dla IS-4, T30, KW i KW-3. Ostatnie info było z września, że mają wejść w Q1 2012 czyli do końca marca. Możliwe nawet, że wejdą razem z M103.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może uda mi się dojść do tego T34, jeszcze jakieś 150k ale już się rozkręca, pierwszych 30 rund to była jakaś kpina i kiepski żart matchmakera, nie dość, że gra bez drugiej wieży tym czołgiem to niemiłosierna udręka to jeszcze non stop trafiałem na teamu z idiotami. Skutek? 38% winrate. Dołączona grafika Ale wczoraj wieczorem już się odbiłem od dna i jest coś ponad 50% dla T32.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sie raczej nie pisze na T34, na razie mam T29 190% elite + 1 milion kredytow. Nawet nie mam za co kupic T32, a do T34 brakuje ~180k doswiadczenia + sporo kredytow.

 

A grac moge max 2h dziennie.

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z premium kontem byś zdążył. Koszt premium na miesiąc 2500 golda. Koszt ciężkiego czołgu premium 8 tieru 11000 golda. Więc można powiedzieć, że się opłaca.

 

Ale z drugiej strony powiem, że przez ten wyścig do T34 uzależniłem się trochę od tej gry. Za to z piwa zrezygnowałem, więc w nałogach 1:1 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się za to wczoraj po piwie lepiej celowało. ;) Ale takiego smaka to ja mam może raz w miesiącu.

Myślę, że skuszę się jeszcze na premium żeby zrobić tego T34, w końcu premium HT się może przydać do farmienia kasy.

A jak wystarczy czasu to może i na T34 trochę pogram, może ten m103 będzie lepszy od niego.

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego WG nie udostepni instalki przed koncem maintenance window?

 

Dokladnie, IMHO glupota, instalka powinna juz byc od rana.

 

Pozniej zapodaja to bedzie przeciazenie i nie bedzie mozna sciagnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gorszy już nie może być... ;)

 

Każdy ma swój stajl ;) mi się dość dobrze gra T34 ze 120mm. Fakt, przód to ma miękki, ale na wielu mapach da się go bardzo ładnie ukryć w czym się wyspecjalizowałem. I gra się bardzo dobrze. Kąt opuszczenia lufy bardzo pomaga. Duża zaleta tego czołgu na nierównym terenie.

 

Mam teraz IS-4 i jest lepszy niż T34 to fakt. Ma możliwość ataku frontalnego na wroga co jest strategicznie bardzo ważne przy pojedynkach 1v1.

 

Porównanie armat:

120 mm Gun T53

Characteristics

120 Caliber (mm)

6,55 Rate of fire (rounds/min)

248/297/60 Average penetration (mm)

400/400/515 Average damage

0,35 Accuracy at 100m (m)

2,3 Aiming time (sec)

2790 Weight (kg)

130 mm S-70

Characteristics

130 Caliber (mm)

4,44-5 Rate of fire (rounds/min)

260/303/68 Average penetration (mm)

490/490/640 Average damage

0,35 Accuracy at 100m (m)

3 Aiming time (sec)

2980 Weight (kg)

Jak bym miał wybierać, to jasne, że IS-4 ;) ale premium tier 8 za free na pewno się przyda.

 

Ale najlepsza armata na czołgu to jest:

155 mm Gun T7

Characteristics

155 Caliber (mm)

3,64 Rate of fire (rounds/min)

276/320/90 Average penetration (mm)

750/750/950 Average damage

0,35 Accuracy at 100m (m)

2,7 Aiming time (sec)

3371 Weight (kg)

Tak tak, Jankes, T30. Ten z miękkim podwoziem. Penetracja 276 a Zniszczenia jak widać, zazwyczaj urywa pół IS-3 na raz.

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...