Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Widocznie w złym miejscu stoisz, poszedłem w amerykańskie TD i pierwszy raz gram niszczycielami, to zupełnie inna gra, obecnie T40 ale już mogę zakupić Wolve, niestety brak miejsca w garażu.

 

Ja też gram amyrkańskimi TD obecnie mam T25 AT i 10k do 105mm działa :D Wtedy 75k do T28 więc długo mi zejdzie a jeszcze muszę uzbierać 2kk na T32.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom, zdefiniuj pojęcie "ciężki czołg". Przy marderze sam jestem ciężki, jak gram VK3601/M4A3E8. Hetzer często leci za jednym strzałem, a na próbującego mnie zdjąć StuGa patrzę z politowaniem, myśląc sobie w duchu "z czym do ludzi" (dwa - trzy strzały).

Ale pocieszę Cię - sam potrafię zginąć od jednego strzału paru czołgów z 8-9 tiera.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod pojęciem ciężki rozumiem coś co ma romb przekreślony dwoma paskami.

 

Zrobię sobie chyba przerwę, bo coraz bardziej się denerwuje i coraz gorzej mi idzie :P

 

Co do plansz to tez fakt ze słabo je jeszcze znam. 3-4 w miarę dobrze reszta bardzo słabo.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TD to kryj się i trzymaj się z daleka od przeciwników .

 

Sam mam Mardera II - ostatnia walka na Prochorówce - zniszczony StugIII i 2 uszkodzone T-34 , przeciwnik zajmował naszą bazę - pojechałem im przeszkodzić , 1 strzał i po mnie .

 

Dla TD i arty trzeba innej taktyki niż dla normalnego czołgu .

 

W becie to Marderem sam KW rozwaliłem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawurą jeszcze nikt w tej grze nie wygrał. Nie widziałem przypadku, żeby ktoś marderem zdjął coś pokroju kv :mrgreen:

 

Mało widziałeś... ;)

 

A co do Mardera, to ostatnio było tak:

shot_023.jpg

shot_024.jpg

 

A byłoby 6 killi, ale niestety jak puknąłem T1 to zostało mu 2 % i ktoś mnie uprzedził do dobicia go o ułamek sekundy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra tu ktoś artą? Zastanawia mnie różnica między s-51 a objectem 212, tą 1 zarabia mi się bardzo fajnie i nie wiem czy jest sens wydawać 2,5mln skoro to te same działa.

 

Btw ściągnąłem dziś T34 na strzała :D

post-124097-0-54762900-1310479644_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż - obie armaty > 7 cm są dobre ( 76,2 mm lepsza - coś 118 mm pancerza przy zwykłym pocisku AP ) , do tego wyszkolona załoga i duży zasięg widzenia tego TD pozwala na wiele przy odpowiedniej taktyce .

 

A jak ktoś już ma premium Ammo to dopiero zabawa - swoją drogą to zwykła ammo rdzeniowa czy kumulacyjna ?

 

Bo jestem ciekaw jak się zachowuje w grze ta druga - w teorii powinna być przebijalność jednakowa dla każdego dystansu ale nie wiem jak to rozwiązali w grze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Atrus

HE - przebija kazdy pancerze,zadaje malo obrazen,ale jest spora szansa na podpalenie wrogiego czolgu. Generalnie dobre jak nie mozesz przebic pancerza i jestes daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kampiący tam na tej mapie to po prostu koszmar...

Ostatnio jak grałem SU-85 to miałęm fajną wymianę zdań z gościem w Pz III/IV:

- "stop camping and help out there"

- "I'm not a scout"

- "Well, you're no TD either"

 

Dopiero salwa śmiechu reszty drużyny go zmotywowała do "duszenia rupy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w tą grę czasami i widzę plusy gra posiada Realizm który pozwala na lepsze walki.. Prawdopodobnie Grę będą ulepszać itd

Polecam grać Niszczycielami lub działami samobieżnymi.

Edytowane przez Lublus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zaczynam mieć dość. Trafia się parę fajnych akcji... średnio 2 na 10 bitew, a tak zwykle kończy się albo na siedzeniu jak debil w krzakach/za kamieniem i czekaniu na pierwszego naiwnego, albo na oberwaniu jako przedostatni/ostatni/pierwszy naiwny. Mówisz cepom (mógłbym nazwać inaczej, ale autocenzura wytnie), że droga {tu wpisać odpowiednią w zależności od mapy} nieobstawiona - totalny ignore.. jedziesz sam obstawić (wiadomo jak się to kończy - mój rekord: zatrzymanie 5 ciężkich czołgów na całe 2 minuty, szkoda że nie ma za to nagrody). Mówisz innym cepom, żeby przestali osłaniać tę biedną, samotną artyleryjkę aż we czterech - nic. Prosisz o wsparcie kogokolwiek z tych, którzy lecą jak muchy do g..na jedną trasą - nic... po chwili patrzysz jak się tłoczą w jakimś przejściu i co do jednego są wybici przez przeciwną artę, bo sami siebie blokują.

 

Od niedzieli nawet się nie staram grać - od kiedy odblokowałem tygrysa latałem głównie m4a3e8 i czekałem na dzisiejsze popołudnie (promocja). A ten sherman to taki dziwny czołg, że z ~200 walk nie zarobiłem może na dziesięciu. Zacznę się znowu przykładać w tygrysie.

 

Btw, Jonathan, efekt mojego znudzenia masz na swoim screenie.

Gdybym Cię widział na liście na początku bitwy, to może bym się przyłożył :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami to jest masakra z graczami, jak do słupa. Powinni dobierać też graczy mniej więcej pod względem gry, to samo tyczy się czołgów, co z tego że mamy w drużynie dobre czołgi jak są stockowe, mogę czekać te 1-2min na walkę ale niech to będzie w miarę sprawiedliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że głupota kierowcy jest nie do oddania w mechanice gry ;)

 

Ale mogłoby też dobierać nie tylko wg.tiera ale równiez wg.statystyk gracza w profilu, typu liczba trafień/zabitych/wykrytych wrogów, ile xpa dostawał średnio na bitwe itp choć przyznam że byłoby to bardzo trudne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HE - przebija kazdy pancerze,zadaje malo obrazen,ale jest spora szansa na podpalenie wrogiego czolgu. Generalnie dobre jak nie mozesz przebic pancerza i jestes daleko.

 

 

nieprawda. w niskich tierach przelaczenie sie na HE nic nie daje. ding dongi jak przy AP. a to znaczy ze jestes kompletnie bezsilny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw, Jonathan, efekt mojego znudzenia masz na swoim screenie.

Gdybym Cię widział na liście na początku bitwy, to może bym się przyłożył :P .

 

A to Ty tak smigales tym shermanem...

Zgubil Cie ten rozwalony tygrys na ktorym na chwile sie zablokowales....

Ale to byla wlasnie mapa z taka akcja jak piszesz.

Daje znac zeby ze dwoch ze mna zostalo to nie... leca na uraaaaa a ja tylko patrze jak ich kolejno punktuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieprawda. w niskich tierach przelaczenie sie na HE nic nie daje. ding dongi jak przy AP. a to znaczy ze jestes kompletnie bezsilny.

 

HE zawsze zadaje jakieś obrażenia, nawet jak nie przebije, więc zawsze jakiś exp wpada. Poza tym ma większą szansę na krytyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HE zawsze zadaje jakieś obrażenia, nawet jak nie przebije, więc zawsze jakiś exp wpada. Poza tym ma większą szansę na krytyka.

 

zadaje obrazenia bez zbijania %? wiec skad wiadomo ze w ogole dziala. do tego komunikaty zalogi z serii "gowno im mozemy zrobic"

 

// podmienilem skiny czolgow, ale ciagle wyswietlane sa oryginalne. to koniec skinow home made, na rzecz premium camo?

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od wczoraj bujam się tygrysem... wielkie toto, powolne, ale jak przyceluje, to nie ma mowy żeby z połowy mapy nie trafić. Z defaultu poszła siatka jako najtańsza, na resztę dupereli na razie zbieram.

Szkoda tylko, że w tygrysa II i is-7 (że o mausie nie wspomnę) mogę sobie dzwonić do woli i czasem z HE skrytykować dowolnym (w tym momencie 88mm) działem. Najlepsze jeszcze nie odblokowane {chlip}.

No i jeden minus- na przegranej bitwie nie da się nim zarobić... otworzył mi się nowy etap w tej grze :s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...