Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

A ja gram na Samsungu R560 (9600M GT, 2x2,26 ,4GB) i mam textury na max, bez flory, tylko krzaki i drzewa (lepiej widac wrogow) i bez AA i innych dupereli i upiekszaczy niepotrzebnych i mam miedzy 30 a 50fps :) czasem tylko jak sie fest dymu/kurzu uniesie to spada do 15 i to wkurza fest :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji wynika że wymagana jest do tej gry grafa na poziomie 8800gt by było koło 45 fps na średnich detalach z prockiem 3.2ghz c2d.

Na 6850 i 3,8ghz śmiga juz w high

Więc cza patrzeć coś w tym zakresie w lapach

 

Swoją drogą wczoraj se odpaliłem pierwszy raz od chyba 2 miesięcy i się zdziwiłem jak zobaczyłem poprawione mapy i nowe niszczyciele US...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym dymem to jakaś masakra jest - potrafi mi z 80-120 fps spaść do 5-10 i nie pomaga zmiana detali nawet na najniższe. Podskakuje max fps, ale ni grama poprawy z tym jednym konkretnym badziewiem.

 

Co do przegrywania 20/20... nie wiem co jest grane. Albo macie pecha i Wam dobierają jakichś noobów, albo macie pecha i Wam dobierają jakichś noobów. Wczoraj nie grałem, ale przedwczoraj na 10 walk miałem 8 x win, w sześciu różne nagrody (sniper, steel wall, invader, etc), a nawet w przegranych udało się ugryźć paru gości... i wszystko w czołgach z tieru 4/6.

 

Jeden tekst od kierownika któregoś z Tygrysów, z teamowego czatu na starcie którejś (wygranej przez nas) gry: "Löwe ginie jako pierwszy". Trudno się nie zgodzić :D

Były w teamie trzy Tygrysy, dwa Tygrysy II, 2 Lwy... Lwy zginęły jako pierwsze po idiotycznym ataku bez supportu i wystawieniu się arcie przeciwnika. Wyszło ich podejście "jestem zaj...sty, dam sobie radę sam". Ofc trafi się czasem jakiś normalny kierownik, ale to raczej rzadkość w tych maszynach. Nie wiem... widać ludzi którzy kupili premium, ale nie kupili myślenia.

 

Jeszcze do premium- niech mi ktoś wytłumaczy, jak to jest z dodatkowym expem. Konto premium dostaje dodatkowy exp do każdego czołgu, czy tylko stricte do czołgu premium? Kumpel na takim samym czołgu ma średnio 1200 expa/walka, ja ledwie 700 i nie wiem, czy dostaje gratis więcej expa, czy po prostu tak gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gregu, to by wiele wyjaśniało :D

 

Maciem, stockowe 3.0, bo nie sądziłem że proc ma aż taki wpływ na fps w tej grze i zwaliłem winę na niemłodą grafikę. Tak czy inaczej, daje się grać, więc poczekam z OC do wymiany grafiki. A ta czeka na pojawienie się Deus Ex i wypłatę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przewaliłem jedną grę w Shermanie. Lemmingi pojechały wszystkim co się ruszało jedną stroną mapy, ja z dwoma gościami (lol) drugą, środek nie obstawiony... na nasze delikatne (ffs, gdzie jedziecie, barany; obstawcie środek, niech ktoś broni bazy, bla bla) sugestie nie zareagowali, więc zanim zawróciliśmy do bazy, było po frytkach. I przy stanie 9 żywych do 3 przegraliśmy. Przy okazji złapałem jeszcze 999 i nie wiedziałem gdzie jadę (wiecie, że przy takim lagu można przewarpować przez kamień? :blink:). Cudny początek dnia. Teraz czekam aż admin mi pingi poprawi. A taki by był ładny 5x bonus ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja za 800 tys. kredytów będę miał tygrysa. Udało się wczoraj dozbierać expa i wciągnąć VK do poziomu Elite. Teraz ciągnę kasę latając M4A3E8, przy okazji odblokuję też TD z amerykańskiego drzewa i następny czołg w kolejce po M4.

 

Ech, pograłem wczoraj trochę w Quake z botami, potem się nie mogłem przestawić na grę w czołgu... przerąbałem 4 bitwy z rzędu, zanim w ogóle coś zniszczyłem. Nie grajcie w jakieś dynamiczne fpp, tudzież ścigałki, bo potem ciężko wrócić do stania za kamieniem :lol:

Jak już się przestawiłem psychicznie na czołgi, to całkiem fajnie się grało.

 

Btw, zauważyłem coś, a nie śledzę zmian w grze na bieżąco, więc prosiłbym o potwierdzenie.

Czy mi się wydaje, czy przemodelowali kilka map? Karelia wydawała mi się wczoraj bardziej poprzeciana pagórkami, tak samo jak Erlenberg deko bardziej ośnieżony. Wygląd mini mapek też chyba zmienili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO ja juz za 5k expa zakupie VK 3002DB i jakos srednio mi sie to usmiecha bo chyba przez kolejne 15k expa bede latal z gorszym dzialkiem niz teraz ;/

Bez sensu

 

Hehe ja wczoraj w koncu wymordowalem wieże do VK3001P co pozwolilo zamontowac L70. Z L48 to byl koszmar.

 

To teraz tylko 48k i mam DB ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy przemodelowali kilka map? Karelia wydawała mi się wczoraj bardziej poprzeciana pagórkami, tak samo jak Erlenberg deko bardziej ośnieżony. Wygląd mini mapek też chyba zmienili.

Przemodelowali, w 6.4 i 6.5. Bodajże Karelię, Erlenberg, zamiast Pagorki (tej ze wzgórzem na środku i wyspą przy jednej krawędzi, mogłem pokręcić nazwę) jest Mines i chyba coś jeszcze. A mapka jest teraz we flashu i pokazuje klasę pojazdu zamiast samych kropek. Trzeba changelogi czytać ;)

 

Ja na evencie 5x exp zrobiłem sobie SU-85 (teraz jeszcze 200k kasy tylko) i prawie już mam 107mm na KW. Pobawiłem się też amerykańskimi TD i ogólnie jest śmiesznie, mam tylko jedną wątpliwość - czy tylko ja mam wrażenie, że T40 jest koszmarnie drogi w naprawie? Tier 4, a przy słabej bitwie jestem do tyłu z kasą :huh: Na żadnym innym pojeździe z T4 mi się to nie zdarzyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemodelowali, w 6.4 i 6.5. Bodajże Karelię, Erlenberg, zamiast Pagorki (tej ze wzgórzem na środku i wyspą przy jednej krawędzi, mogłem pokręcić nazwę) jest Mines i chyba coś jeszcze. A mapka jest teraz we flashu i pokazuje klasę pojazdu zamiast samych kropek.

 

Zacząłem grać dużo później. Piszę tylko i wyłącznie o ostatnim update. Zjeżdżając z Karelii "jak zwykle" podskakiwałem na górkach, których dzień wcześniej nie było, a na mini mapce pojawiły się bagna, które wcześniej na samej mapie były, ale nigdzie nie zaznaczone. Tyle tylko, że trafiam na te dwie mapy (Karelia i Erlenberg) dość rzadko i przez to chciałbym, żeby mi to ktoś potwierdził.

Changelogi? Odpalam grę i gram, gdybym miał czytać changelogi, blogi, wydarzenia i wszystko inne, to ciągle bym loltraktorem jeździł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W patchu 6.5 doszły 2 nowe mapy oraz 2 stare zostały poprawione. Moim zdaniem poprawki na duży plus ;) W Karelii (?) skończyło się campienie w północnej części mapy za sprawą większej ilości kamieni i ukształtowania terenu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karelii szkoda, fajnie tam się ich zdejmowało jednego za drugim nawet nie trzeba było jeździć po mapie bo połowa teamu przeciwnika sama pod celownik wchodziła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety zmiany w mapach zabraly fajne miejscowki. mapka z zamkiem w zime. zabrali wielki kamien za ktorym siedizalem w td i mialem widok na most :D na dodatek zastawili widok na most kolejnym domkiem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie męczę T29 i amerykańskie TD. Na T29 jeszcze 55k expa i jest T32 gorzej z kasą bo kosztuje ponad 2kk, a TD ogólnie słabe są bynajmniej narazie jeżdżę Wolverine i 4k do Sluggera. Gra się tym jak czołgiem bo można obracać więżę, ale pancerz słaby i armata też szału nie robi. Nie mogę się doczekać już T25 AT to chyba będzie pierwsze normalne TD w tym drzewku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu się przekonałem do gry od czasu bety i wciągnęła na maxa.

Jak dobrze że dostaliśmy ten premiowany czołg bo bez tego była by tragedia z pieniędzmi (na początku).

Swoją drogą to pododawali jakiś kamyszków,krzaczków i innych pierdół a teraz się muszę męczyć na e2160 i 8600 ;/

 

@Borys-Tech

Warto się ładować w heavy bez premium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grając bez premium potrafię wychodzić na plus z KW-13 więc myślę, że mniej więcej do tego tieru(7) jest to mozliwe.

Btw też gram na e2180@3GHz i 8600GT ;) Zmniejsz sobie efekty bo to MMO i nie ma czasu na podziwianie grafiki a FPS się liczy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na lapku z T9300 i 8400M GS i po zapodaniu "łatki" likwidującej dropy fps przy strzale jest całkiem znośnie. Oczywiście wszystko na minimum, ale i tak nie wygląda tragicznie (szczególnie, że ekran 13.3").

 

Swoją droga, od 12. lipca Loewe drożeje do 12500 golda. Jak ktoś planował zakup, to teraz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grając bez premium potrafię wychodzić na plus z KW-13 więc myślę, że mniej więcej do tego tieru(7) jest to mozliwe.

Btw też gram na e2180@3GHz i 8600GT ;) Zmniejsz sobie efekty bo to MMO i nie ma czasu na podziwianie grafiki a FPS się liczy :P

 

Zawsze gram na minimalnych tylko że musiałem odkręcić proca z powodu resetów a stockowy proc to za mało na tą gre :D

 

@tribute

To mnie pocieszyłeś, IS7 jest mój %)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja wczoraj w koncu wymordowalem wieże do VK3001P co pozwolilo zamontowac L70. Z L48 to byl koszmar.

 

To teraz tylko 48k i mam DB ;)

 

 

montuj 88 dopiero zobaczysz co ten czolg potrafi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka 'acht koma acht' to akurat taka sobie zabawka. Penetracja niższa niż KwK42, szybkostrzelność niższa, celność też niższa. Fakt, że ma sporego kopa, ale częściej dinguje niż KwK42.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie można bez premki grać HT, przynajmniej do 7 tieru. Trzeba tylko przeprowadzić sobie rachunek ekonomiczny czy starczy kasy. Ja spokojnie doszedłem do IS (T7), fakt że bez premki grałem nim armatą 100mm. Bez premium nie wyrabiałem na pociski do 122.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...