Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę się wkurzyłem bo na koniec w tego Vk3601 władowałem 3 strzały od tyłu, 2 wannę w okolice silnika i 1 w tył wieży i wszystkie zrykoszetowały. Może dlatego, że jechał pod górkę. :(

 

Nie lubię tego czołgu niby ma 88mm, ale pociski ciągle rykoszetują. Nie wspomnę już o długim czasie przeładowania i kosztownej amunicji. Wole grać PZIV, mimo ze zazwyczaj i tak trafiam na TigeryII, Love, IS, KV5 i T29.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem JagdPanthere, wreszcie fajny TD, 4 mecze i 4 czołgi zdjęte nieulepszonym TD. Przy okazji chciałbym podziękować moim drużynom:

za te cztery porażki, specjalne życzenia dla lemingów, gratuluję też 2 graczom type59 co to sobie nie mogli mogli poradzić jednym uszkodzonym Type 59 (to dopiero porażka) i innym kolegom co przyklejają mi się do du** tak że nie mogę jechać do tyłu.

 

8walk, 8 przegranych

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz jednego takiego ostrzegłem :lol:

"Nie siedź mi na ogonie, bo jak mnie przyblokujesz, to będziesz do tyłu 300 hp." Pomogło.

 

A ja, dla odmiany, mam dzisiaj dzień strzałów w kosmos.

Tygrys 2 - z 8 strzałów powyżej 300m weszły dwa. Zwykle wchodzi 8.

Hetzer - komedia - z 15 weszły 4, miałem ochotę to strzelić w cholerę.

Ze strzałów na odległość tylko m6 daje dzisiaj radę i wchodzi wszystko, we wszystko.

E8 i KW to mały dystans, więc wszystko fajnie. Pierwszy, bo latam nim jak wariat po mapie (chociaż jak przywalę z daleka, to klękajcie narody), a drugi... bo 152 mm błędów nie wybacza, więc strzelam dopiero jak widzę białka oczu wroga.

 

Dobra, hetzer się zrehabilitował. W drugiej bitwie zdjąłem T29, vk3001, lee i jeszcze coś jednego, czego nazwy nie pamiętam. KW-3 to było za dużo.

 


BUAHAHAHA OHOHOH!

A myślałem, że już czegoś głupszego nie zobaczę:

Dołączona grafika

Prawdę mówiąc, nawet nie ruszyłem się z bazy, tylko grzałem na oślep z HE.

Ci, którzy pojechali zdobywać, zawrócili i strzelali jak do kaczek xDDD

My łoiliśmy tych z przodu, arta tych z tyłu. Każdemu się dostało.

Edytowane przez m4r
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

88mm L56 porażka u niemców teraz takie mam w JagdPantherze, jedno z najgorszych dział, niby wszystko w porządku, parametry OK, przy strzale celownik zielony a pociski ciągle rykoszetują, ostatnia bitwa może z 60% pocisków rykoszetowało

 

 

Hehe, ciekawe w kogo celowali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z płynnością rozgrywki. Niezależnie od ustawień graficzych czy jest to rozdzielczość 1920x1080 i wszystko na high, czy 1024 i wszystko na low, ilość fps co pare sekund spada do kilku, przez co gra staje sie niegrywalna. Mój konfig to

e6600@3,2 ghz

abit quad gt

gts 250

4gb ramu

Sprzęt nie jest najnowszy, ale odpalałem na nim ładniej wyglądające gry i do wyjścia battlefielda 3 musi jeszcze pociągnąć. ;)

Edytowane przez qbec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam dylemat, montować 105mm do T29 czy jechać na 90m? Część bitew rzuca na słabsze tiery, część na wyższe. Nie wiem czy mi się opłaci nawet na exp bo na kasę na pewno nie.

 

pewnie ze tak, i tak potrzebujesz tego dziala do T32 - standardowe to porazka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z płynnością rozgrywki. Niezależnie od ustawień graficzych czy jest to rozdzielczość 1920x1080 i wszystko na high, czy 1024 i wszystko na low, ilość fps co pare sekund spada do kilku, przez co gra staje sie niegrywalna. Mój konfig to

e6600@3,2 ghz

abit quad gt

gts 250

4gb ramu

Sprzęt nie jest najnowszy, ale odpalałem na nim ładniej wyglądające gry i do wyjścia battlefielda 3 musi jeszcze pociągnąć. ;)

 

Pomaga minimalizacja gry. Zobacz też nowsze stery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadało się na remis, cztery minuty przed końcem było nas 4 na czterech wszystkie czołgi i działa tej samej klasy. Mieli dwa czołgi i dwa działa tak samo jak my, ale jeden z ich czołgów postanowił zaatakować, kiedy prowokacyjnie napisałem dwaw ;)

No sprzątnęliśmy go ekspresowo, bo trafiłem go w gąsienicę. Kompan ogarniał więc zrobiliśmy szybki manewr oskrzydlający i w efekcie dorwaliśmy ich w bazie, nawet nie byli specjalnie skryci. Wyjechaliśmy razem na łąki gdzie zatrzymało mnie działo SU-8. Miałem ich jednak wszystkich w zasięgu i:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

I jaki z tego morał? Najlepszy silnik w T29 ma sens, nawet jak pół gry siedzisz w krzakach to przychodzi moment, kiedy trzeba się sprawnie poruszać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, pozycja T-46 jako ulubiony czołg do gry jest zagrożona przez KV ale tylko ze 107mm :wink: kasa i exp na KV-3 już uzbierane ale jakoś awansować się niechce... chociaż czołg jest paskudny.

Powie mi ktoś na którym czołgu w czerwonym drzewku przestaje się wychodzić na swoje?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie T20 - pancerz z papieru a expa i kase daje jak na tier VII przystalo ;)

 

Za to fajnie sie gra Wolverinem z 10,5cm haubica - relatywnie celny jest, wygar wystarczajacy by maluchy znikaly i zdrowo kasac wszystkie wyzsze tiery, tylko silnik musze zupgradowac bo rusza sie jak Hetzer z stockowym silnikiem na razie ;)

 

Dzisiaj na szczescie koniec premium z tej IGNowej promocji wiec bedzie mozna w Battlefielda spokojnie pograc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

88mm L56 porażka u niemców teraz takie mam w JagdPantherze, jedno z najgorszych dział, niby wszystko w porządku, parametry OK, przy strzale celownik zielony a pociski ciągle rykoszetują, ostatnia bitwa może z 60% pocisków rykoszetowało

 

Też mam mieszane uczucia co do tego działa, choć w porównaniu do 75mm L48 w PzIII/IV to nie wypada tak źle. Niemniej celność na dalekie dystanse i penetracja pozostawia wiele do życzenia.

A przecież historycznie to było super celne działo z Tigera I :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby devsi chcieli iść w zgodzie z historią, to Tygrys 2 zaczynałby z 8,8 cm L/56 i mógłby pomarzyć o 10,5.

Ale to jest gra, gdzie trzeba myśleć o balansie i dlatego co patch, to pojawiają się w changelogu komunikaty w stylu "osłabiono armatę xx z czołgu yy", "zwiększono dmg dla zz".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

German tanks:Pz 35(t): 12900 to 4300 credits.

Pz II: 12300 to 4100 credits.

Bison: 18250 to 6083 credits.

PanzerJager I: 11450 to 3816 credits.

 

Pz 38(t): 54100 to 36066 credits.

Pz II Luchs: 82800 to 55200 credits.

Sturmpanzer II: 67600 to 45066 credits.

Pz III A: 79700 to 53133 credits.

Wespe: 80300 to 53533 credits.

Marder II: 78200 to 52133 credits.

 

American tanks:

 

M2 lt: 12500 to 4166 credits.

T57: 16200 to 5400 credits.

T2 med: 15300 to 5100 credits.

T18: 12300 to 4100 credits.

 

M3 Stuart: 80100 to 53400 credits.

M37: 83700 to 55800 credits.

M2 med: 68500 to 45666 credits.

T82: 85400 to 56933 credits.

 

Soviet tanks:

 

BT-2: 22400 to 7466 credits.

SU-18: 15900 to 5316 credits.

T-26: 13500 to 4500 credits.

AT-1: 13450 to 4483 credits.

 

BT-7: 90300 to 60200 credits.

T-46: 71200 to 47466 credits.

SU-76: 97500 to 65000 credits.

SU-26: 81500 to 54333 credits.

 

 

Nowe ceny maluchow tier 2-3.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby devsi chcieli iść w zgodzie z historią, to Tygrys 2 zaczynałby z 8,8 cm L/56 i mógłby pomarzyć o 10,5.

 

Zaczynałby z 88mm Kwk 43 L/71, jeśli chodzi o ścisłość - tak jak w grze.

 

Ale to jest gra, gdzie trzeba myśleć o balansie i dlatego co patch, to pojawiają się w changelogu komunikaty w stylu "osłabiono armatę xx z czołgu yy", "zwiększono dmg dla zz".

 

Wiem że to nie symulator, ale ta gra strasznie faworyzuje radzieckie maszyny, szczególnie na niższych i średnich tierach, np. czołgi tier 4 najlepsze działa:

- Rosjanie tier 6,

- Amerykanie tier 4,

- Niemcy tier 3 :lol:

Edytowane przez WestCoach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie opowiesci o koszmarnie faworyzowanych radzieckich czolgach to taki lokalny folklor.

 

Do poziomu tier-8 niemieckimi czolgami nigdy nie czulem bym mial nizsze szanse na wygrana niz moj radziecki odpowienik, o tier 9 sie nie wypowiem bo to koniec bety byl i wszyscy jezdzili na gold ammo wiec IS-4/IS-7 tak nie straszyl jak teraz ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynałby z 88mm Kwk 43 L/71, jeśli chodzi o ścisłość - tak jak w grze.

 

Niezupełnie o to mi chodziło.

L/71 byś nie miał skąd wziąć, bo nie było go w Tygrysie 1. Dopiero byś mógł odblokować. A o 10,5 cm można by pomarzyć.

No ale nieważne, to tylko strzelanka z czołgami. Jeździ się puszką, która nam się podoba i nie zadaje niewygodnych pytań.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...