Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do doświadczonych artylerzystów. Kwestia celowania- jak się kółko w okół celownika schodzi do kształtu koła to można w miarę w środek celu przy celować i strzelać , ale problem się robi jak to kółko przestaje być kołem, a rozciąga się to w jedną to w drugą. Wtedy celując idealnie w środek można tylko patrzeć jak strzał pada wszędzie, ale nie tam gdzie chciałem. Czy jest jakiś patent gdzie wtedy mieć celownik? Za przeciwnikiem, przed? A może to już tylko czysta loteria przynajmniej w tych artach tieru II,III.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mówił, że T34 z 120mm działem to zupełnie inny czołg. Mogę tylko powiedzieć, tak. To jest zupełnie inny czołg. Nagle zacząłem ubijać Mausy, IS-4, inne T34 jak muchy. To jest po prostu wymiatacz.

 

Przecież mówiłem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:P jeszcze ekonomia na tym czołgu się bardzo poprawiła, nawet jak przegrywamy.

Porażka

Bitwa: Prochorowka 18 listopada 2011 16:37:13

Czołg: T34

Doświadczenia: 398

Kredytów: 25 507

Osiągnięcia w walce: Obrońca

(3 kile)

---------

Naprawa:

Naprawiono czołg T34. Wydano kredytów: 2 910

---------

Zakupiono:

Amunicja w czołgu T34 uzupełniona. Wydano kredytów: 14 840

Zwycięstwo!

Bitwa: Kopalnie 18 listopada 2011 16:18:53

Czołg: T34

Doświadczenia: 612

Kredytów: 19 203

(2 kile)

--------

Naprawa:

Naprawiono czołg T34. Wydano kredytów: 3 277

--------

Zakupiono:

Amunicja w czołgu T34 uzupełniona. Wydano kredytów: 8 480

Porażka

Bitwa: Piaszczysta rzeka 18 listopada 2011 15:37:49

Czołg: T34

Doświadczenia: 527

Kredytów: 24 279

(3 kile)

--------

Naprawa:

Naprawiono czołg T34. Wydano kredytów: 5 573

--------

Zakupiono:

Amunicja w czołgu T34 uzupełniona. Wydano kredytów: 13 780

Jak widać i zarobić można i grać jest przyjemniej. Ogólnie czołg zapewne traci jeżeli ginie bo naprawy 18k i amunicji 14k nie zrekompensuje dobry zysk 25k. Ale to już nie jest dopłacanie co bitwa po 10 jak na 105mm.

 

Na plus po trzech bitwach 20129. Tak jeszcze na tym czołgu nie miałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - jak wygląda zarabianie czołgami premium bez konta premium teraz?

Bo mam dylemat- kupić t-59 i premkę na tydzień plus slot czy lepiej wziąć 2 lub 3 miesiące premki i ciułać normalnie np do niemieckich hvy tier 10...z tego co pamiętam to nawet na premce ciężko szło zbieranie kasy i expa na niemieckich, znacznie lepiej szło mi amerykańcami.

I pytam tak ot, sam mało w to gram, zastanawiam się pod kątem grania syna, łupie w to więcej niż ja...

 

a i jeszcze jedno - te kody, mam 6 kart - ile to wychodzi golda bo patrząc tylko na instrukcję obsługi na stronie to wychodziło mi 6*1500=9k a ktoś pisał że 6,5 kodu to 14,5k - to jak to jest?

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DefeatBattle: Himmelsdorf 18 listopada 2011 20:29:46Vehicle: VK 3002 (DB)Experience received: 110Credits received: 3 656
DefeatBattle: Prokhorovka 18 listopada 2011 20:34:56Vehicle: VK 3002 (DB)Experience received: 367Credits received: 14 338
DefeatBattle: Mountain Pass 18 listopada 2011 20:41:14Vehicle: HummelExperience received: 82Credits received: 3 780
DefeatBattle: Ensk 18 listopada 2011 20:46:54Vehicle: VK 3002 (DB)Experience received: 234Credits received: 10 042
DefeatBattle: Siegfried Line 18 listopada 2011 20:52:39Vehicle: HummelExperience received: 690Credits received: 36 754
DefeatBattle: Abbey 18 listopada 2011 21:06:07Vehicle: HummelExperience received: 354Credits received: 20 390
DefeatBattle: Mines 18 listopada 2011 21:15:55Vehicle: HummelExperience received: 421Credits received: 27 347
DrawBattle: Steppes 18 listopada 2011 21:25:05Vehicle: HummelExperience received: 189Credits received: 13 550
:mur:

I rób tu, człecze, dzienne double (triple) exp.

 

Mam pytanie do doświadczonych artylerzystów. Kwestia celowania- jak się kółko w okół celownika schodzi do kształtu koła to można w miarę w środek celu przy celować i strzelać , ale problem się robi jak to kółko przestaje być kołem, a rozciąga się to w jedną to w drugą. Wtedy celując idealnie w środek można tylko patrzeć jak strzał pada wszędzie, ale nie tam gdzie chciałem. Czy jest jakiś patent gdzie wtedy mieć celownik? Za przeciwnikiem, przed? A może to już tylko czysta loteria przynajmniej w tych artach tieru II,III.

Zależy od sytuacji. Ja celuję raczej za cel - dużo zależy od tego jak jest ustawiony, jaki jest teren, no i w którą stronę może ruszyć. Nie jestem doświadczony :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - jak wygląda zarabianie czołgami premium bez konta premium teraz?

Bo mam dylemat- kupić t-59 i premkę na tydzień plus slot czy lepiej wziąć 2 lub 3 miesiące premki i ciułać normalnie np do niemieckich hvy tier 10...z tego co pamiętam to nawet na premce ciężko szło zbieranie kasy i expa na niemieckich, znacznie lepiej szło mi amerykańcami.

I pytam tak ot, sam mało w to gram, zastanawiam się pod kątem grania syna, łupie w to więcej niż ja...

 

a i jeszcze jedno - te kody, mam 6 kart - ile to wychodzi golda bo patrząc tylko na instrukcję obsługi na stronie to wychodziło mi 6*1500=9k a ktoś pisał że 6,5 kodu to 14,5k - to jak to jest?

 

Ja kupiłem type 59, szczerze mówiąc myślałem że będzie lepiej.Co prawda jestem miłośnikiem heavy i mediumami słabo umiem grać ale robię 30-50k na bitwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznę już zarabiać na T34, jak nie ginę, to zarabiam nawet przy przegranej, a mam najwięcej ubitych czołgów na bitwę od kiedy założyłem to działko. Rewelka :D

Zwycięstwo!

Bitwa: Ensk 18 listopada 2011 21:51:23

Czołg: T34

Doświadczenia: 936

Kredytów: 29 321

Osiągnięcia w walce: Rozpruwacz, Snajper

(3 kile)

-------

Naprawa:

Naprawiono czołg T34. Wydano kredytów: 7 680

-------

Zakupiono:

Amunicja w czołgu T34 uzupełniona. Wydano kredytów: 13 780

Porażka

Bitwa: Piaszczysta rzeka 18 listopada 2011 21:32:56

Czołg: T34

Doświadczenia: 633

Kredytów: 28 923

(5 kili)

-------

Naprawa:

Naprawiono czołg T34. Wydano kredytów: 9 933

-------

Zakupiono:

Amunicja w czołgu T34 uzupełniona. Wydano kredytów: 15 900

Zwycięstwo!

Bitwa: Kopalnie 18 listopada 2011 22:10:49

Czołg: T34

Doświadczenia: 959

Kredytów: 35 786

Osiągnięcia w walce: Snajper

kilka kili nie pamiętam ;)

-------

Naprawa:

Naprawiono czołg T34. Wydano kredytów: 17 017

-------

Zakupiono:

Amunicja w czołgu T34 uzupełniona. Wydano kredytów: 15 900

7.0 testowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle, bo teraz jeszcze więcej ludzi pójdzie w E-100, zamiast Mausa :lol:

I jeszcze trudniej będzie mi go spotkać w drodze do eksperta (do tej pory miałem go kilka razy w grze... zawsze w swoim teamie :lol:... A E-100 już nawet nie liczę, więcej jest chyba tylko is-7).

 

Dlaczego hummel jest fajny, dowód kolejny:

 

Dołączona grafika

 

Przebieg bitwy, mniej- więcej:

-7-8 minuta:

7:3 dla nich

- 10 minuta

zostają ich trzy czołgi + wszystkie arty vs 2 nasze czołgi i 3 arty

11 minuta

- zostają ich trzy arty vs nasze dwie (w tym 212 z 30hp)

12 minuta

- zostaję sam vs ich gw pantera + m41

13 minuta - gw pantera dostaje strzał z półobrotu :lol:

13m ileś tam sekund - m41 pokazuje gdzie jest, przejmując naszą bazę. Cały czas jeździ w kółko, dzięki czemu go widzę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - jak wygląda zarabianie czołgami premium bez konta premium teraz?

Bo mam dylemat- kupić t-59 i premkę na tydzień plus slot czy lepiej wziąć 2 lub 3 miesiące premki i ciułać normalnie np do niemieckich hvy tier 10...z tego co pamiętam to nawet na premce ciężko szło zbieranie kasy i expa na niemieckich, znacznie lepiej szło mi amerykańcami.

I pytam tak ot, sam mało w to gram, zastanawiam się pod kątem grania syna, łupie w to więcej niż ja...

 

a i jeszcze jedno - te kody, mam 6 kart - ile to wychodzi golda bo patrząc tylko na instrukcję obsługi na stronie to wychodziło mi 6*1500=9k a ktoś pisał że 6,5 kodu to 14,5k - to jak to jest?

 

Ja jestem bardzo zadowolony z kupna Type 59, zarabia bardzo ładnie - średnio 35000 na bitwę - i jest idealnym rozwiązaniem dla osób grających na kontach nonpremium. Dzięki niemu mogę spokojnie ciułać kasę na utrzymanie dużych zabawek - naprawy, ammo.

Pewnie, że nie wrzuca do banku tyle kasy co Lowe, ale za granie nim daje znacznie więcej funu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak znajdziesz to daj znac.bo jest masakra. wszedzie bukfy :lol2:

szkoda, bo nie wiem ocb z camo. niby kupilem za 240kkredek, ale zezarlo mi golda :/

 

Public Test V7.0 -> English - World of Tanks official forum

 

proste i dziala, mam PL :)

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste, ale nie działa - nie ma bardzo dużej ilości tekstów, w opcjach, w grze, nie wyświetlają się statystyki pomeczowe, znika pasek postępu przy przejmowaniu bazy, nie da się sprzedać czołgu ani szkolić załogi.

Wróciłem do ruskich, trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie nowego patcha:

 

Wydaje mi się, że wersja testowa jest potwornie zbugowana (brak paska krestowania, wieszanie przy wejściu w menu załogi itd) ale:

 

Pomysł z podświetleniem na mapie miejsca komendy typu pomocy lub atakuję jak najbardziej użyteczne

Kamuflaż jest dostępny (kilka rodzajów)

Nowe mapki ciekawe będzie się działo

 

Minusy:

Pz IV hydro nie pływa :(

Klakson jak w Titanicu :/

 

Więcej jak mi się przypomni :P

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie nowego patcha:

 

Wydaje mi się, że wersja testowa jest potwornie zbugowana (brak paska krestowania, wieszanie przy wejściu w menu załogi itd) ale:

 

To wszystko, o czym piszesz, to wina zmiany języka.

 

Kamuflaż jest dostępny (kilka rodzajów)

Tylko co z tego, skoro jest brzydki, potwornie drogi, nie wiadomo co daje i nie ma adaptive camo (czyli kamuflażu dostosowującego się do mapy)... żeby było śmieszniej, to założenie nowego kamuflażu powoduje bezpowrotne zniszczenie starego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooo, camo jest do pupy. po prostu taki trick zeby wydoic kase. przy skorkach robionych przez graczy wymieka na calej linii! do tego ograniczenie czasowe. fee.

 

teraz serwer zmarl. nie moge sie polaczyc :/

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...