Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Da się przełożyć rammera z M6 do T29?

 

Właśnie zarobiłem 780 expa i 32k kasy przy przegranej... 100% Typ59 (był bardzo zajęty kim innym i miałem cały jego bok do dyspozycji, każdy strzał wszedł), ok. 60% KW-3 i ok. 30% Pantery (ta mnie wykończyła).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, ten M3 lee to jest istna mordęga, bez premium przez niego przejść to jest coś strasznego. Do tego jeszcze każda jedna runda w plecy. :/

Byle jakoś dojść do tego T1.

W sumie to już myślałem żeby przez M4 i jumbo shermana iść ale szkoda mi opuszczać T1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się przełożyć rammera z M6 do T29?

 

Właśnie zarobiłem 780 expa i 32k kasy przy przegranej... 100% Typ59 (był bardzo zajęty kim innym i miałem cały jego bok do dyspozycji, każdy strzał wszedł), ok. 60% KW-3 i ok. 30% Pantery (ta mnie wykończyła).

 

Z tego co widzę, nie - M6 potrzebuje rammera dla średniego kalibru, T29 - dla dużego.

 

Miałbyś z 1000-1200 przy wygranej.

A typki w ogóle są śmieszne: Wyjeżdża jak na pewny kill, a potem zaczyna krążyć i myśli że mu nie dam rady. A chwilę później z każdym moim hitem coraz większe zdziwienie i jak już zaczyna uciekać, to mam go na jeden strzał, zwykle w silnik.

 

Btw, od wczoraj mam premkę. W takim tempie będzie T32 w niedzielę/poniedziałek. Wczoraj na luzie 300k kredek i 25k expa.

Aha... i chciałem obalić mit o losowaniu premium graczy do lepszych teamów. Dalej się zdarzają noobteamy, gdzie jedynymi killami mogą się pochwalić ci, którzy zdejmą skauty przeciwników. I dalej są arty party.

Ale dalej, tak samo jak przed premium, robię przeciętnie 4+ killi na bitwę.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zdjąć założone 105mm działo w T32. Nie umiem. Byłem w magazynie i tam próbowałem, nic, byłem w drzewku technologii i tam też nie znalazłem takiej opcji. Jak zdjąć założone działo? Wiem, ze nie mogę gąsienic zdjąć dopóki nie zdejmę działa, ale nawet nie czaję gdzie jest ta opcja? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A konkretnie? Szukałem tam i nic :] jakiś screen?

 

Dobra, muszę to sprawdzić jak wrócę z roboty ;)

 

Dołączona grafika

Klikasz i zmieniasz na liście na któreś z dostępnych. Nie da się zdjąć działa tak, żeby czołg został bez; Nie wszystkie działa pasują do konkretnej wieży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko ja o tym, ze altem wyswietla sie nazwy czolgow dowiedzialem sie po roku grania ;)

 

Acha i rammer nie pasuje do T-29.

T-29 uzywa rammerow do heavy tankow po 500k sztuka, M6 jezdzi z rammerem do srednich tankow za 200k.

 

Zreszta i tak do odkrycia gasienic nie da sie go zalozyc bo ladownosci brakuje z 90tka ;)

 

PS. Wrazenie jak czlowiek odbija pocisk z IS-7 siedzac w tier 7 bezcenne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się bez problemu. Od T1 cały czas zakładałem i ściągałem rammera teraz mam go na T29.

 

A [gluteus maximus], nie pasuje. W M6 jest "medium calibre", a w T29 już "large calibre". No nic, będzie rammer leżał w magazynie, kiedyś się go użyje.

 

Spoko ja o tym, ze altem wyswietla sie nazwy czolgow dowiedzialem sie po roku grania

Po zmianie znaczników nie mam takich problemów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha i rammer nie pasuje do T-29.

T-29 uzywa rammerow do heavy tankow po 500k sztuka, M6 jezdzi z rammerem do srednich tankow za 200k.

 

 

Tu się nie zgodzę , M6 to ciezki czołg , miałem rammera na T1 , przełożyłem na M6 i teraz mam na T29.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T1 - Medium-Caliber Tank Gun Rammer

M6 - Medium-Caliber Tank Gun Rammer

T29 - Large-Caliber Tank Gun Rammer

T32 - Large-Caliber Tank Gun Rammer

Za 10 golda mozna przeniesc Rammer z T1 do M6 ALBO z T29 do T32. Nie ma mozliwosci przeniesc z T1/M6 na T29/T32 :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ugrałem 18tyś exp T29 , ale dziś to jakaś maskara , ugrałem z 4 i mam dość. Wkurzają mnie młotki w HT stojący przez pierwsze 3 minuty w bazie i czekający nie wiadomo na co. I przy stanie 1-6 płaczą że przegramy. No urwał nać, co za jełopy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę myślisz, że pytający był aż tak perfidny? ;)

 

Jak dla mnie sens pytania jest jasny, choć oczywiście według logiki matematycznej masz rację - wszystko zależy od tego, jak x przyjął pytający ;) Moim zdaniem przyjął x = <1,9> (nie chce mi się szukać znaku zawierania), ale to się okaże za dni parę(naście). W najgorszym wypadku będę miał w pełni wypasione T29 w garażu, zawsze mi się ten czołg podobał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ugrałem 18tyś exp T29 , ale dziś to jakaś maskara , ugrałem z 4 i mam dość. Wkurzają mnie młotki w HT stojący przez pierwsze 3 minuty w bazie i czekający nie wiadomo na co. I przy stanie 1-6 płaczą że przegramy. No urwał nać, co za jełopy.

 

Bo robili pewnie tak jak ja czasem - patrzysz, gdzie pojedzie reszta :lol: (żeby mniej-więcej zbalansować i obstawić wszystkie trasy).

Tylko że ja czekam 2-5 sekund, a potem ogień w sobie tylko znanym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo robili pewnie tak jak ja czasem - patrzysz, gdzie pojedzie reszta :lol: (żeby mniej-więcej zbalansować i obstawić wszystkie trasy).

Tylko że ja czekam 2-5 sekund, a potem ogień w sobie tylko znanym kierunku.

 

"Tylko że ja czekam 2-5 sekund" to normalne, ale nie 2-3 minuty, zdejmują jakiegoś scouta jak jest i stoją jak .....owce na rzeź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...