Jump to content
Sign in to follow this  
Dziobak

World of Tanks

Recommended Posts

a propos...

KURZA STOPA w końcu! w 777 bitwie wbiłem asa na t34, 1st class miałem już z 50, ale nigdy asa...

http://wotreplays.com/site/1578970#siegfried_line-grzesiek_k-t34

no i widzę, że na hellcacie mniej ludzi gra bo przeciętna bitwa i kolejny as...

http://wotreplays.com/site/1563884#winterberg-grzesiek_k-m18_hellcat

Edited by grzechuk

No ku... mać! Odpaliłem właśnie wota. Pierwsza bitwa Piaszczysta rzeka. Wszyscy pojechali na F0, ja sam na F8. Dojechały mnie WZ111 oraz IS3.

Masakra z lemingami. Nie wspomnę o team kill.

Chyba odpuszczę granie T34 bo po prostu nie mam szczęścia lub nie potrafię nim grać.

Dokladnie. Tymbardziej na premium tanku - uzywasz lemmingow jak tarczy i a sam lejesz przeciwnikow. Lepiej zginac majac 4k+ dmg niz samemu broniac flanki z 400dmg. Przynajmniej porzadnie zarobisz..

• Upvote 1

Zimowe misje zakończone.
Podsumowanie:

2.170.000 +

3 załogi wyszkolone dwie na 1 perk jedna na 2 perki niecałe
125 bitew średnio po 3 minuty

Maksymalnie można było

3.000.000 samodzielnie 

5.500.000 w plutonach 5 osób.

Jak dla nie najcenniejsze są załogi.

misja na TD skończona z wyróżnieniem :)
yYtqyLa.jpg
poza kartkami na stuga IV dostałem czołgistkę:
FijDTU2.jpg
Można było jej przydzielić dowolną nację czołg specjalność i miała od razu BiA i punktów na drugiego perka w całości :)

Edited by maxymili

Pamietaj ze jej BIA dziala tylko z innymi kobietami. Nie bedzie dzialalo jak bedziesz mial "koedukacyjna" zaloge w czolgu ;)

EDIT:

Zgodznie z http://worldoftanks.eu/pl/news/pc-browser/46/personal-missions-announcement/ :

"Jeśli ukończycie cały Zestaw misji, będziecie mogli zrekrutować wysoce przeszkoloną członkinię załogi. Czołgistka będzie posiadać 100% kwalifikacji podstawowej, specjalny atut Stalowe siostry, oraz wystarczająco dużo doświadczenia, aby móc się nauczyć kolejnej umiejętności. Atut Stalowe siostry działa podobnie do Braterstwa broni, lecz z tą różnicą, że do jego działania potrzebne jest, by wszyscy członkowie załogi pojazdu byli kobietami. Oznacza to, że jeśli wymieszacie załogę w danym pojeździe, atut nie będzie działać."

Edited by Trawienny

ooo :( a tego nie wiedziałem, to wtopa, muszę przeszkolić w takim razie.

No więc tego cholerstwa nie da się usunąć. Jest to perk przypisany na stałe. Spróbowałem i straciłem tylko trochę srebra i wyszkolonej umiejętności. Szczerze to do kitu, BiA powinno się mnożyć *2 kiedy tak zdolna czołgistka siada za radiem ;)

Edited by maxymili

Musze Wam powiedziec ze diabelnie przypadl mi do gustu indianiec.

Tak jak na poczatku jest strasznie mulasty i bez sily uderzenia tak juz zrobiony na maksa jest naprawde milym czolgiem. 

Mam niecale 100 bitew na nim a juz powoli staje sie ulubiencem tak jak T-29

niestety dużą wadą, jest mięciutka wieża i skupianie... poza tym czołg bardzo przyjemny, tylko leoś lepszy :P

w koncu za urgent order wpadły fajne nagrody

kilka dni temu +7 dni premium

a dziś kombo 7 dni premium i 1000 golda ^^

Na T37 seriami potrafię być w topce i to przy 8 tierach. Akurat doszedlem do tej misji, więc zgaduję, że nagle będę miał z tym problem.

Wysłane z mojego GT-N7000

Edited by radiergummi

nie mam niestety T37 ale tak mnie ten czołg wkurza w rękach innych graczy, że na pewno go kupię :) natomiast bardzo przypadł mi do gustu leopard 16.02 :) po zmaksowaniu rewelacyjnie objeżdża i seriami niszczy tygrysy itp.