Skocz do zawartości
poca

Jednoślady - porady, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie dzisiaj paĹ?arnia zgarneĹ?a jak przejezdzaĹ?em na przejsciu przy czerwonym swietle kurna normalnie szok i 50 zeta sie poszĹ?o walic. Ale gdybym miaĹ? sprawna prawÄ? noge (ostatnio miaĹ?em maĹ?y wypadek i zÄ?batka mi sie wbiĹ?a w noge :( ) to mĂłwie wam ze bym im spiepszyĹ? :D

Łamiesz po chamsku przepisy i jeszcze maĹĽ ĹĽal ĹĽe CiÄ? zwinÄ?li i skasowali 50 zĹ? ?

Ja bym ci dpier...dzieliĹ? 500 za taki manewr :evil:

Trzeba naprawdÄ? byÄ? niespeĹ?na rozumu ĹĽeby rowerem na czerwonym przez przejĹ?cie przelatywaÄ?, gratulujÄ? yntelygencji :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to byĹ?o przeĹ?cie dla pieszych bez przesady. Ja osoboĹ?cie staram sie tego nie robiÄ? ale nie mĂłwie ĹĽe czasem mi sie nie zdaĹĽy przegibaÄ? jak nic nie jedzie. Zazwyczaj nie Ĺ?amie przepisĂłw bo mnie wkur.... jak inni to robiÄ?. Nie liczÄ?c ograniczeĹ? prÄ?dkoĹ?ci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reed spoko nie szalej widocznie ktos zapomniaĹ? przycisnÄ?c guzika bo samochody po prawej stronie staĹ?y. A mi sie nie chciaĹ?o czekac na nastÄ?pnÄ? kolejke i w ten sposĂłb mnie zĹ?apali. Nigdy w zyciu bym nie przejechaĹ? przez rondo na czerwonym :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chcialem sobie kupic jakis rowerek do 800zl :P . Wiem ze to nieduzo ale jestem poczatkujacym rowerzysta. Po przejrzeniu kilku ofert wybralem takie rowerki:

Author Impulse SX

albo

Giant GSR F/S 21

Ktory z nich jest lepszy :> . A moze macie inne propozycje.

Z gory dzieki za odpowiedz.[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chcialem sobie kupic jakis rowerek do 800zl  :P . Wiem ze to nieduzo ale jestem poczatkujacym rowerzysta. Po przejrzeniu kilku ofert wybralem takie rowerki:

Author Impulse SX

albo

Giant GSR F/S 21

Ktory z nich jest lepszy :> . A moze macie inne propozycje.

Z gory dzieki za odpowiedz.[/url]

 

Oba sÄ? sĹ?abe, lepiej poszukaj czegos bez amorka, ale z lepszym osprzÄ?tem, chyba ĹĽe tak bardzo chcesz go mieÄ?, z tym ze wiedz ĹĽe tamte sÄ? doĹ?Ä? sĹ?abe, i raczej nie do katowania, a jeĹ?li nie chcesz go katowaÄ? to amortyzator nie jest taki niezbÄ?dny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie wlasnie 30min temu przejechalem kota na rowerze :D

Jade sobie okolo 30km/h widze, ze kto chce przebiec no to przyspieszylem z lekka, kot tez przyspieszyl :D Dostaw z przedniego kola :o Ja lekka gleba :| A kot pobiegl dalej :P

 

Tylko sobe rower porysowalem ;) i rekawiczki sie starly blee :P

 

Cociekawe byl to czarny kto z czerwona wstarzeczka :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grinch<--hehehe

siebek<-- ja ci tylko doradzam, jeĹĽeli chcesz aby rower byĹ? solidny, a nie dysponujesz duĹĽÄ? kasÄ? to lepiej zaoszczÄ?dziÄ? na amorku, nie kupujÄ?c go. JeĹ?li koniecznie chcesz rower z amorem to bierz ktĂłryĹ? z tych, bo raczej nic lepszego w tej cenie z amorkiem nie kupisz, napewno jest to duĹĽo lepszy pomysĹ? niĹĽ kupowanie marketowego roweru z peĹ?nÄ? amortyzacjÄ? :wink:

 

EDIT

 

Proximo<--- myĹ?laĹ?em rĂłwnieĹĽ niedawno o kupnie tego roweru, ale kumpel ktĂłry miaĹ? podobny w swoich rÄ?kach powiedziaĹ?, cytuje: "rower do jazdy po bĂłĹ?ki" . W sumie miaĹ? racje, bo mi jest potrzebny rower na bardzo dĹ?ugie dystanse, ale tobie moĹĽe i wystarczy. Jedyne co mi nie pasuje to amor(dla mnie jest bezsensowne dawanie amorku do tanich rowerĂłw do jazdy rekreacyjnej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa ja wĹ?asnie glebe zaliczyĹ?em pierwszÄ? w sezonie :/

 

Jade sobie z kumplem tak z 35km/h i mieliĹ?my skrÄ?ciÄ? a asfalt byĹ? mokry. PomyĹ?Ĺ?aĹ?em sobie ze wejde na wiraĹĽu i sie fajnie poĹ?lizgne na mokrym ale oczywiĹ?cie sie przeliczyĹ?em z poĹ?lizgiem :D. No i z kumpla relacji wiem ĹĽe leciaĹ?em wĹ?aĹ?ciwie tak jak na motocyklu :D CaĹ?kiem bokiem szorowaĹ?em pedaĹ?em, Ĺ?okciem i kolanem.

 

WyjÄ?tkowo nakolannikĂłw nie wziÄ?Ĺ?em i mam nieĹşle startÄ? rÄ?kÄ? i kolano :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem w wyborze amora :( przegladam katalogi, testy i nadal nie moge sie zdecydowac mam ograniczona kase ;) do okolo 600 zl a obecnie mam TOP GUN'a wiec sami wiecie co to znaczy ;) co myslicie o ROCK SHOX JUDY TT czy moze lepiej juz dolozyc do XC ? kumpel ma tego TT i jak na zwykle tumienie to chodzi bardzo ladnie...a moze cos innego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 700 kupisz to co ja mam pewnie juĹĽ. OgĂłlnie jest git ale nie do hardcorowej jazdy dlatego go niedlugo sprzedaje.

Na chopki i xc to git, ale na lepsze dh czy robienie jakiĹ? dropĂłw to tak Ĺ?rednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa ja wĹ?asnie glebe zaliczyĹ?em pierwszÄ? w sezonie :/

 

Jade sobie z kumplem tak z 35km/h i mieliĹ?my skrÄ?ciÄ? a asfalt byĹ? mokry. PomyĹ?Ĺ?aĹ?em sobie ze wejde na wiraĹĽu i sie fajnie poĹ?lizgne na mokrym ale oczywiĹ?cie sie przeliczyĹ?em z poĹ?lizgiem :D. No i z kumpla relacji wiem ĹĽe leciaĹ?em wĹ?aĹ?ciwie tak jak na motocyklu :D CaĹ?kiem bokiem szorowaĹ?em pedaĹ?em, Ĺ?okciem i kolanem.

 

WyjÄ?tkowo nakolannikĂłw nie wziÄ?Ĺ?em i mam nieĹşle startÄ? rÄ?kÄ? i kolano :/

mialem to samo kilka dni temu (dla wtajemniczonych sopocka i zakret 180 stopni 8) ) na szczescie szorowalem lewa strona roweru :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w Gdyni zaliczyĹ?em "dzwona" na Ĺ?wiÄ?tojaĹ?skiej :-)

to byĹ?o późnym popoĹ?udniem, zaraz po zaĹ?oĹĽeniu nowiutkich SPD-Ăłw. zabrakĹ?o odruchu bo wczeĹ?niej jeĹşdziĹ?em w noskach....

ja wlasnie za kilka dni kupuje SPD, obawiam sie tego ze bedzie problem z odruchowym wypieciem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w Gdyni zaliczyĹ?em "dzwona" na Ĺ?wiÄ?tojaĹ?skiej :-)

to byĹ?o późnym popoĹ?udniem, zaraz po zaĹ?oĹĽeniu nowiutkich SPD-Ăłw. zabrakĹ?o odruchu bo wczeĹ?niej jeĹşdziĹ?em w noskach....

ja wlasnie za kilka dni kupuje SPD, obawiam sie tego ze bedzie problem z odruchowym wypieciem :P

Trzeba sie z tym oswoic, i wypada przynajmniej jedna glebe zaliczyc ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak wrazenia z jazdy ?

dla mnie spd jest tak wazne w rowerze jak dobre hamulce, czy amorek, teraz bez tego nie wobrazam sobie jazdy :).

Jak sie nauczylem efektywnie pedalowac, to miodzio sie jezdzi :), bez spd nie darady podjechac pod takie stromizny , nie ma takiego przyspieszenia :).

 

Moja pierwsza gleba w spd byla dosc nierpzyjemna i od tego momentu nauczylem sie zawsze wypinac.

Jechalem dzialkowa sciezka szerokosci 30 cm za kobieta z dzieckiem, nie ma jak wyrpzedzic bo po obu stronach sciana z pokrzyw, wiec jade tak z 4, 3 km/h za nimi....., nagle dzieciak sie scylil po cos ja sie zatrzymalemw miejscum brak odruchu i bach na bok calutki w porkrzywy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...