Skocz do zawartości
Caleb

AMD Radeon HD 7800 Series - 28 nm Pitcairn

Rekomendowane odpowiedzi

Mam R7850 Szafirka 2gb i dziś uraczył mnie takim pięknym obrazem przy włączonej gierce we flashu: http://img37.imageshack.us/img37/9953/dsc00001.JPG

 

Ogólnie mam problemy z wieszaniem się bardzo częstym komputera ale ten problem już wałkowaliśmy tutaj na forum. No ale takiego cuda jeszcze nie miałem. Wcześniej jeszcze jak nie było problemów z wieszaniem sie PC to zauważyłem że podczas grania w D3 bo w sumie tylko w tą grę grałem :) strasznie potrafił się przycinać choć na początku tego nie robił... Karta jest na gwarancji i zastanawiam się czy jej nie oddać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddaj bo to wina karty według mnie, kiedys miałem wadliwego GeForce'a MX2 powodował podobne problemy. Potem oddałem na gwarancje i otrzymałem nowke bezproblemu mi smigało.

 

Swoja drogą bawił się ktoś "KONTROLĄ SZYBKOŚCI KLATEK" na nowych sterownikach 13.1 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz za co dziekowac, to byl jeden z moich problemow ktory wyzdrowial po zrobienio konkretnych akcji, nie musi byc powiedziane ze Tobie pomoze. Jednak na wszelki wypadek moglbys podac konfiguracje komputera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko w ramach uzupełnienia, zdecydowałem się na 7850 w wersji 1GB od gigabyte, ma niby nawet jakieś lekkie oc w cenie 650zł. Wyczytałem na kilku forach, że w sumie różnica nie jest wielka, nawet wg jednego testu karta z 1GB po OC miała ciut wiecej FPS niż karta z 2GB, trochę to wbrew logice, nie wiem też na ile to było wiarygodne bo specem nie jestem. Różnice w cenie dołożyłem do dodatkowych 4gb ram, czyli w sumie 8. Pozdrawiam. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko w ramach uzupełnienia, zdecydowałem się na 7850 w wersji 1GB od gigabyte, ma niby nawet jakieś lekkie oc w cenie 650zł. Wyczytałem na kilku forach, że w sumie różnica nie jest wielka, nawet wg jednego testu karta z 1GB po OC miała ciut wiecej FPS niż karta z 2GB, trochę to wbrew logice,

Czemu wbrew logice. Skoro tekstury mieszczą się w jednym gigabajcie, to dwa nic nie zmienią.

A, że producenci często przy kartach z powiększoną ilością pamięci stosują gorsze moduły(dłuższe czasy dostępu) to karty te wypadają gorzej.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem, zakupiłem w zeszłym tyg nowy zestaw z kartą gigabyte 7850 1gb oc, tą z polecanych w zestawach. Niestety jedno łożysko w 2d terkocze, ktoś wie czy to podlega gwarancji? Dołączona grafika

Edytowane przez gronio89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się wam kręcą radki 7850 panowie? Mój zrobił max 1160mhz na 1,210v - rewelacji ani tragedii nie ma, choć po cichu liczyłem na 1200 core ;] Szukam też informacji czy na Sapphire 7850 oc ( 920 zegar) - który podobno ma konstrukcję niereferencyjną - wejdzie Accelero S1 PLUS.

 

Hej kobitki i mężczyźni! Dołączona grafika

 

Jakie układy 7870 polecacie? Gadać, jakem miły Dołączona grafika

 

7870 xt ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem Gigabyte ale kręcił się strasznie słabo(gpu około 1140, mem 1250), ale ten typ podobna tak ma Dołączona grafika dlatego jedzie już sapphire 1gb, może będzie lepiej i problem z łożyskami zniknie:)

 

przyszedł sapphire, jeśli chodzi o głośność to jest o niebo lepiej w 2d (20% wentyla), jeszcze sprawdze OC Dołączona grafika

na szybko 1200gpu 1340mem.

Edytowane przez gronio89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mam trochę kaszankę widzę Dołączona grafika Macie te zegary w grach czy do benchy? Syntetyki mi też zrobi na 1200 ale wali bsodami w Crysisie np. Dobrze chociaż, że ramy poszły w miarę. 1160/1450 jest w pełni stabilne ale szkoda męczyć kartę na 1.21v - 24/7 będzie 1100/1450 i 1,14v

 

 

Jeśli wam się chce to podajcie też ASIC z gpuz - ja mam 82,2% ( trzeba kliknąć na znaczku karty w lewym górnym rogu jak co ) .

Edytowane przez sledziq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to miałem nie farta, bo memki niestety przy 1270 juz sypią artami ;/ Rdzeń tez u mnie średnio działa. Max stabilnie to 1140 co najlepsze karta robi to na 1,15v. Podniesienie do 1,225 nic nie daje, bo crysis czy dirt2 wysypuje się po paru minutach gry. Temp w okolicach 60*.

 

Posted via Tapatalk @ Evo 3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szafirek 1GB double fan - wersja non oc (nie widziało mi się dopłacać 30 zł za takty jakie karta o tak zrobi). Kupiona parę dni temu w Agito za 635 zł.

 

860/4800 stock takty.

 

Posted via Tapatalk @ Evo 3D

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżizas... OC 30% = gniot? U mnie na 1Ghz nie jest stabilnie we wszystkich grach i nie narzekam.

 

no racja trochę przesadzamy ale jak się fora o 7850 przegląda to 90% userów deklaruje >=1200 core i się człowiek jakoś tak nastawił. Anyway karta wypas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was miał problemy przy wysłaniu formularza na gry od AMD? Wypełniłem formularz, ale po kliknięciu w "get your game key" dostaję błąd: We're Sorry. There was an error processing your submission, please check all values and post again.". Czy ktoś miał podobny problem? Pisałem do supportu AMD, ale oczywiście nikt nie raczy odpisać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...