Skocz do zawartości
YogiCK

Kolejny zlot PurePC

  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy przybył byś na kolejny zlot PurePC?

    • Tak
      30
    • Nie
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Parę razy w offtopikowej dyskusji w Testowym padł już pomysł kolejnego spotkania forumowego. Od ostatniego zlotu (na którym niestety nie miałem okazji być) minęło już ponad 5 lat. Może czas zorganizować kolejny? Sam z chęcią w końcu bym poznał wszystkich tyle lat związanych z PurePC/Tweak, dotychczas miałem okazję poznać tylko costi'ego, Qroń'a i AragornPL. A podejrzewam że reszta osób z forum kolejny raz by się spotkała by skonsumować nieco %.

 

Narazie utworzyłem ankietę by sprawdzić ile osób było by zainteresowanych, gdyby zebrała się większa grupka mogę się podjąć próby zorganizowania wszystkiego w miejscu i czasie który by wszystkim pasował.

 

EDIT: sideband jeszcze sie upomniał że go znam, przepraszam że zapomniałem :D

Edytowane przez YogiCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę się podjąć próby zorganizowania wszystkiego w miejscu i czasie który by wszystkim pasował.

 

Na to nie licz. Jeszcze się taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził. wiem z doświadczenia, że jak się nagina czas i miejsce aby "wszystkim pasowało", ci pod których się najbardziej dopasowuje spotkanie i tak się się nie zjawiają, bo coś im wypadło w ostatniej chwili.

Trzeba ustalić termin i przybliżoną lokalizację (aby być elastycznym jeśli chodzi o ilość uczestników, np. możliwość wynajęcia w danej wsi miejscówki na 15 osób jak i na 100) i zbierać zaliczki :)

 

Ja przyjadę jak będą miał czas/będę miał blisko/żona mi pozwoli/żona mnie zawiezie ;p :pantoflarz:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że wszystkim razem i z osobna nie podpasujesz, ale jakiś kompromis zawsze da się wypracować.

 

Miejsce - jak kiedyś przy piwie z costim i Aragiem gadaliśmy, dobrą opcją był by środek Polski (okolice Łodzi, nad Zalewem Sulejowskim jest sporo fajnych miejscówek), albo coś w Warszawie, tak żeby każdy miał w miarę łatwo dojechać.

 

Narazie poczekam do niedzieli, jak się w ankiecie z 25-30 osób zadeklaruje że tak to zacznę dalej kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm do Warszawy to dość daleko. Po za tym podróżowania to ja na razie mam dość na najbliższe 2 lata. Ale popieram pomysł i mam nadzieję że wypali. Chętnie bym się zjawił, bo ostatnio jak się pokazałem to tylko na jakiś targach we Wrocku i to dosłownie na chwilę. Nawet nie pamiętam z kim ja tam już gadałem. W każdym razie pamiętam że były fajne obudowy i paru zapaleńców z ciekłym azotem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh ja tam na jakimś jednym zlocie byłem ale to już tyle lat temu że ho ho ... Pamiętam tylko że we Wrocławiu był i z rybą i Chosem żeśmy masę piwa wypili :P Natomiast co do kolejnego zlotu to nie wiem jak reszta ale ja już nie mam tyle czasu jak kiedyś zwłaszcza na rekreacyjne wycieczki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość graham.purepc.user

Wiele sie zmienilo. Uzytkownicy nie maja juz tyle czasu co kiedys. Maja juz prace, dzieciaki itp. Jednakze ja jestem na TAK. Bylem raz i chce jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...