Skocz do zawartości
fumfel20

Z androida na Windows Phone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuje przesiadke z sgs2 na WM 7.5 i chce miec pewnosc, ze aplikacje z ktorych kozystam na codzien na andku maja swoje odpowiedniki na WM. Oto one:

-pocket

-tapatalk

-g+

-youtube

-instagram.

I pytania. Czy copy paste dziala tak samo jak w androidzie?

Czy multitasking jest podobny do iosa czy androida?

Czy moge sciagac z internetu rozne pliki i zapisywac je na urzadzeniu w wyznaczonym miejscu?

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez fumfel20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pouzywalem dwa dni Lumii 800 i powiem jedno... kupa....

Kuzwa zebym nie mogl poprzerzucac plikow poprzez BT to dla mnie w tych czasach jakas dziwna opcja.

Ogolnie sam system ladny i tyle... bo juz samo uzytkowanie jakies takie dziwne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na telefon z WM8 niestety ale mnie nie stac. Zastanawiam sie nad Lumią 900 aktualnie ale nie wiem kiedy dostanie aktualizacje do WM 7.8 i zastanawiam sie czy WM 7.8 bedzie mogl sie synchronizowac z Windowsem 8 Home premium bez użycia programu Zune. Co do sgsa to zawsze najnowszy android jest u mnie zainstalowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to soft na Androida kończy się na romie?

 

Ogólnie to może warto by się przyjrzeć, czy problemy z niestabilnością nie wynikają z używanych aplikacji, bo sam Andek generalnie nie sypie się bez powodu.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz największą głupotę, jeśli zamienisz S2 na Nokie i system windows. Czy w ogóle miałeś w ręku taki telefon, bawiłeś się systemem? To, że twoje S2 jest niestabilne, to można sobie z tym łatwo poradzić. Ja z S2 jestem bardzo zadowolony. Telefon jest bardzo stabilny, bardzo szybki, a sam system android bardzo intuicyjny. Ponadto android ma nieporównywalnie więcej aplikacji, dużo łatwiej uzyskuje się dostęp do plików systemowych i dużo prościej można dokonywać sobie modyfikacji. Jak już byś miał na coś zmienić, to jedynie na iOS.

Edytowane przez wysio
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz największą głupotę, jeśli zamienisz S2 na Nokie i system windows. Czy w ogóle miałeś w ręku taki telefon, bawiłeś się systemem? To, że twoje S2 jest niestabilne, to można sobie z tym łatwo poradzić. Ja z S2 jestem bardzo zadowolony. Telefon jest bardzo stabilny, bardzo szybki, a sam system android bardzo intuicyjny. Ponadto android ma nieporównywalnie więcej aplikacji, dużo łatwiej uzyskuje się dostęp do plików systemowych i dużo prościej można dokonywać sobie modyfikacji. Jak już byś miał na coś zmienić, to jedynie na iOS.

 

Ma dużo aplikacji i w większości to szajs. Nie obchodzi mnie dostęp do plików systemowych jak i modyfikacje (może dlatego ze miałem z wadliwym chipem?) Android w moim przekonaniu jest gorszy od ioesa. Na przykład jak miałem iPhone to kiedy słuchałem jakiegoś podcastu na kompie i musiałem wyjść to po zrobieniu synchronizacji mogłem kontynuować słuchanie od tego samego miejsca. Na sgsa samo ściągnięcie podcastu to było wyzwanie. Aplikacje zawsze miałem tylko z Google play i ich jakość tez pozostawia dużo do życzenia. Na ip5 mnie nie stać, androida już nie chce (nawet muzyki nie mogę kupić w Google play lol) i raczej nie zechce wiec pozostaje wm Edytowane przez fumfel20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie androif swiom brakiem stabilnosci i w wiejszosci badziewnymi aplikacjami. Potrzebuje zmiany i nie wiem na co Dołączona grafika

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

 

To zmień na telefon z wyższej półki na Andku... choćby 4.1.1

Ja na SGS3 nie narzekam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4,3 cała to dla mnie już max a co dopiero 4,7? I cena za wysoki. Jak już miałbym brać androida to albo htc one s albo xperia s. Tyle ze ja chce coś nowego i zastanawiam się cały czas nad Windows mobile

 

Zrobisz największą głupotę, jeśli zamienisz S2 na Nokie i system windows. Czy w ogóle miałeś w ręku taki telefon, bawiłeś się tym systemem?

 

Niestety nie było mi dane pobawić się nim pare godzin, tyle co w sklepie i bardzo mi się podoba ten system. Szczególnie szybkość nawet na takiej lumii 800.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z S2 jestem bardzo zadowolony. Telefon jest bardzo stabilny, bardzo szybki, a sam system android bardzo intuicyjny. Ponadto android ma nieporównywalnie więcej aplikacji, dużo łatwiej uzyskuje się dostęp do plików systemowych i dużo prościej można dokonywać sobie modyfikacji.

To chyba jakąś wyjątkową wersję tego S2 dostałeś że taki bezproblemowy.

Ja już jestem po drugiej wymianie płyty głównej, a i tak nie rozwiązało to wszystkich problemów ze słuchawką. Główny zarzut to lipna jakość rozmów - za każdym razem moi rozmówcy skarżą się że na 1-1.5sek. urywa połączenie. Często też mam problem z zalogowaniem do sieci po restarcie telefonu. Z plusów to tyle że był za 1zł. A nie mam śmieci na telefonie - oryginalny ICS4.0.4, plus soft głównie do pracy (MobileIron i TouchDown do synchronizacji z pocztą firmową) oraz TomTom.

Niestety dowiedziałem się już że firma "uszczęśliwi" mnie SGS-em 3... A miałem cichą nadzieję na Lumię 920 :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, takich problemów na szczęście nie miałem. Jedynie z tego, co wymieniłeś, to problem z logowaniem się do sieci lub utrata sieci. Zdarzało się to dość często, ale tylko na ICS. Odkąd mam JB, nie mam już tego kłopotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...