Skocz do zawartości
KOMUNA

Kto da więcej na GeForce?

Rekomendowane odpowiedzi

Ej, Ragnor, nie denerwuj sie tak :lol:  

Tego posta nie kierowalem bezposredio do ciebie ale do tych co na MX cisna po 8K.

 

Jezeli nie zrobisz testu, jest sprawa jasna, nie dostaniesz za niego punktow, CZY_SIE_MYLE??? :evil:

hmmm co masz do MX ja wlasnie na tej karcie mam 7681pkt tu masz link jak nie wierzysz http://service.futuremark.com/compare?2k1=6601607 :) :)

 

pozdr :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Yyyy, Atlon XP? A Ty masz balerona....

Jakbyw wsadzil P4 to 15000 bym chyba nie dostal :mrgreen: ...

Nie, ale już na AXP@2400-2600 owe 7-8K o które pytałeś byłoby już baaardzo realne...sam poprzednio miałem celerona i wiem, jak mierną wydajność mają te procesory w aplikacjach 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys mialem GF2Ti prolinka(bez o/c), K7VZA i Athlon 2100+,w2k, na detkach 42.42 osiagnolem 5000.

Widzialem tu u kogos z GF2ti ostro podkreconym z 8RDA i A2600+ 7500 pkt, wiec GF2Ti vel GF4MX to nie sa takie zle grafy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale już na AXP@2400-2600 owe 7-8K o które pytałeś byłoby już baaardzo realne...sam poprzednio miałem celerona i wiem, jak mierną wydajność mają te procesory w aplikacjach 3D.

O tak, celerony to jest szajs. Na celeronku z tą kartą co w opisie miałem 3080 a teraz no proszę 10 000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, Ragnor, nie denerwuj sie tak :lol:  

Tego posta nie kierowalem bezposredio do ciebie ale do tych co na MX cisna po 8K.

 

Jezeli nie zrobisz testu, jest sprawa jasna, nie dostaniesz za niego punktow, CZY_SIE_MYLE??? :evil:

No jak to nie było do mnie to w porządku, niech będzie pokuj.

Sorry, ale myślałem że to jest skierowane do mnie, a po za tym byłem po egzaminie we wrocku i taki tekst bardzo mnie wpienił :twisted: :evil: .

Zgadzam się z twoim twierdzeniem przede wszystkim testy, to pozwala dokładnie ocenić kompa i wpływ różnych zmian na wydajnośc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie, ale już na AXP@2400-2600 owe 7-8K o które pytałeś byłoby już baaardzo realne...sam poprzednio miałem celerona i wiem, jak mierną wydajność mają te procesory w aplikacjach 3D.

O tak, celerony to jest szajs. Na celeronku z tą kartą co w opisie miałem 3080 a teraz no proszę 10 000.

A jakiego miałeś celerona?? Nie uważam celerona za szczytowe osiągnięcie intela, ale takie złe nie są, szczególnie ostatnie coppermine z fsb 100 i tulipany, które zwykle bez większych kłopotów chodzą na magistrali 133. Testowałe mojego celka w sandrze 2002 standard i wiesz co ten piękny program pokazała :?: :?: Okazało się że ten szajski celeron jest szybszy od P4 1.6 w benchmarku Arithmetic i Multi-Media :D :D . W tym drugim zbliża się nawet do Athlona XP 1600 więc tak żle z jego wydajnością nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka opcja w programie Riva Tuner: Side Banding Adresing, czy jej włączenie przyspiesza prace GF2? Za co ona dokladnie odpowiada? Na mojej starej karcie Matrox G200 włączenie tego dawało kilka procent jak jest tu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

3dMark2001 - 13502

.

tyle miał ziomek z gf3

No chyba jak sobie ja do zamrazarki wlozyl ! Wiadomo ze taki score na GF3 to jest oszukiwansko jak nic...

 

13500 na GF3Ti jest możliwe trzeba tylko mocno proca i grafe wykręcić :wink:

Z ciekawosci zajzalem na stone Futuremark. Najwyzszy wynik z GF3Ti500 jest 13384. To jest z procesorem P4 3.2Ghz! No wiec nie mozna osiagnac 13,500 bo brakuje 116 punktow :twisted:

 

Co do GF4ti4600 to jakis kolek mial wynik 19800 niby to na Duronie przy 220FSB ! Bzdura totalna!

ale te 13500 na gf3 to możliwe ja mam 11000 i mysle ze do 12500 dobieje tylko jak na mojej płycie magistrala bujnie sie na 230 jak mi sie uda to pokaze kiedys scriny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale już na AXP@2400-2600 owe 7-8K o które pytałeś byłoby już baaardzo realne...sam poprzednio miałem celerona i wiem, jak mierną wydajność mają te procesory w aplikacjach 3D.

 

O tak, celerony to jest szajs. Na celeronku z tą kartą co w opisie miałem 3080 a teraz no proszę 10 000.

 

A jakiego miałeś celerona?? Nie uważam celerona za szczytowe osiągnięcie intela, ale takie złe nie są, szczególnie ostatnie coppermine z fsb 100 i tulipany, które zwykle bez większych kłopotów chodzą na magistrali 133. Testowałe mojego celka w sandrze 2002 standard i wiesz co ten piękny program pokazała :?: :?: Okazało się że ten szajski

 

Nie chciałem nikogo urazić, szajs w porównaniu z Athlonami... nie przepadam za Intelem, ale wyniki nowych celków są niezłe... słyszałem że niby mają im zaintemplować HT... pożyjemy, zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja normalnie mam okolo 13100- 13300

dzisaj usatwilem mojego prolinka na core 313 mem 645mhz!!!!!!!! i mialem 13800 ale z artefaktami , i tak cosik malo jak niektorzy maja po 14k na ti4200 niewiem jak to robią , moze jakbym mial 512mb ramu to troche lepiej by bylo

a wynik ten mialem na procku 2234mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale już na AXP@2400-2600 owe 7-8K o które pytałeś byłoby już baaardzo realne...sam poprzednio miałem celerona i wiem, jak mierną wydajność mają te procesory w aplikacjach 3D.

 

O tak, celerony to jest szajs. Na celeronku z tą kartą co w opisie miałem 3080 a teraz no proszę 10 000.

 

A jakiego miałeś celerona?? Nie uważam celerona za szczytowe osiągnięcie intela, ale takie złe nie są, szczególnie ostatnie coppermine z fsb 100 i tulipany, które zwykle bez większych kłopotów chodzą na magistrali 133. Testowałe mojego celka w sandrze 2002 standard i wiesz co ten piękny program pokazała :?: :?: Okazało się że ten szajski

 

Nie chciałem nikogo urazić, szajs w porównaniu z Athlonami... nie przepadam za Intelem, ale wyniki nowych celków są niezłe... słyszałem że niby mają im zaintemplować HT... pożyjemy, zobaczymy

 

Ja wcale nie jestem jakimś zapalonym obrońcą Intela i celeronów (choć uważam że nie są wcale tak złe), poprostu sądze żę każdy procek ma określoną grupe odbiorców i zastosowanie. Athlony uważam dziś za optymalny wybór, ale znam wielu ludzi (nie znających się na kompach) którzy po pierwsze rzyczą sobie aby w kompie mieć Pentium (lub nawet celeron, czyli coś z pod znaku Intela), choć tłumaczy im się że kupno Athlona jest opłacalniejsze. To dopiero jest potęga reklamy, marki :)

A co do Celeronów to też czekam, co intel dalej z nimi wykombinuje, może jeszcze coś z nich będzie :) Może będzie to odpowiedź intela na świetnie podkręcającego się Athlon 1700+ :) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sprzecie

 

Pentium III 733Mhz

128MB RAM

Creative Labs geFORCE 2 GTS 32MB RAM DDR (taktowanie pamięci 333Mhz, Procesora 200Mhz, RAMDAC 300Mhz)

WIN XP

 

Miałem w 3DMarku 2001SE wynik 2808pkt.

 

Acha nic nie bylo kręcone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tym co w podpisie w 3Dm2k1 wyciągam 4343pkt.

Jak na Gf2Ti to całkiem dobry wynik, ciekaw jestem jaki jest szczyt możliwości Gf2Ti - podobno 5200 - jeśli ktoś się orientuje to proszę o INFO.

mialem gf2ti od leadteka w sumie milo ja wspominam wtedy na a 1600xp ~ 4900 pkt w 3d mark 2k1

 

na tym z podpisu 12500 bez o/c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14498 w 3DMark 2001

 

Grafa Gainward GF Ti4800 (315/580)

AMD 12,5x200

Nie chce Cię dołowac ale widziałem na ti 4200 wyniki powyżej 17 k więc twój prezentuje się nadzwyczaj słabo :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem wczesniej Mint GeForce4 MX i w 3DMarku2001SE mialem 4525 punktow.

Zastanawia mnie tylko jedno: jest kilka osob na forum ktore napisaly ze maja na MX-ach wyniki pod 8000: chyba na 640x480 bo raczej nie wyzej. Jak masz MX-a to nie zrobisz 3 czy 4 testow a co idzie za tym nie dostaniesz pkt. Skad te wyniki????

ja mam na MX 7700 nie rozumiem ludzi takich jak ty , to bieze sie chyba z zazdrosci że za 200 zł można sobie w miare pograć przy rozdzielczości 1024/768

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie chce mi sie za holere odpalić 01se , juz próbowąłem z 5 razy i pokazuje że nie znalazł 8.1 i zeby instalnąc i jeszcze raz odpalić

musisz zainstalować patha do 01se jak podasz mi email to ci go wyśle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11,5 X 166 =1,98

Gf3 ti 200 Gainward 200@240/450@537

 

mialem 10300.

 

Jak dostane monitor to kopne procka na 9,5 X 215.

 

ps. Intra trade to najgorsza firma komputerowa jaka spotkalem.

Sprzedali mi monitor z jebnieta maska pochlanaiajca swiatlo, widac to dopiero jak sie lampka zaswieci po szkle albo jak jest bardzo jasno oczywiscie o 18 w sklepie bylo ciemno i k nie bylo widac tego shitu, wiec next dnia poszedlem wymienic lub zwrot kasy, a ci leca w CH.. i juz 4 dni sie z nimi kluce.

Pozatym mowili 2 dnia ze jak bym gwarancji nie podpisal to by mi od miejsca wymienili na inny a ten by sprzedali (wqa zajefajna firma shit wciskaja ludziom).

 

Tak wiec intra-trade to firma sprzedajaca wadliwy towar i w dodatku nie przestrzega praw konsumenta. Jak sie wpienie to niebawem pojawi sie w jakiejs gazetce komputerowej moja krotka notka na temat tych CH....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...