Skocz do zawartości
welyk

Intel Core 2 Duo E4300, 1.8ghz, 800fsb

Rekomendowane odpowiedzi

BSEL mod na bazie srebra nie dziala, wiem bo sam sprawdzalem. Dlaczego lakier na bazie miedzi Cie nie interesuje? Czyzby z nim bylo cos nie tak ? Jutro zamierzam go kupic i mam nadzieje, ze BSEL mod u mnie zagosci na stale ;)

To widzę że kaplica . Daj linka którego moda masz na myśli może nie ten mod co trzeba bo pomysłów było wiele .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam następujący problem w E4300 na MSI P6N. Według najnowszego CPU-Z (1.4 May 2007) oraz EVEREST Ultimate 4.0 co chwile tak samo z siebie zmienia się mnożnik: raz jest 6, a raz 9, przez co także zmienia się taktowanie procesora. Dzieje się tak na podkręconym procesorze jak i na standardowych ustawieniach. Spotkał się kiedyś ktoś czymś takim? Jest szansa by to ręcznie naprawić (zmienić coś w biosie) czy oddać procka\płytę na gwarancje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się kręcą te ostatnie rewizje, kupował ktoś? ostatnio E4300?

I tak jeśli dzisiaj kupisz, większe prawdopodobieństwo masz otrzymania z 06 roku. Tak można wywnioskować po ostatnich relacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się kręcą te ostatnie rewizje, kupował ktoś? ostatnio E4300?

Hmm... Na oko wgląda stabilnie. Stabilność sprawdzam w realu i narazie mam 3330MHZ na 1.5. Procek już założony i nie sprawdzę serii ale pisze na opakowaniu "date of package 19.03.07"

Edytowane przez Keniger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zły mod :)

 

sprubój TEN

 

zaraz zabieram sie do sprawdzenia ;)

 

EDIT:

 

Niestety żaden z modów nie daje rady :(

 

Suanis gdzie w Krk widziałeś miedziany lakier elektroprzewodzący?

Edytowane przez deonet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Na oko wgląda stabilnie. Stabilność sprawdzam w realu i narazie mam 3330MHZ na 1.5. Procek już założony i nie sprawdzę serii ale pisze na opakowaniu "date of package 19.03.07"

Serie masz na pudełku tam gdzie kody kreskowe.

 

FPO# ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz zabieram sie do sprawdzenia ;)

 

EDIT:

 

Niestety żaden z modów nie daje rady :(

 

Suanis gdzie w Krk widziałeś miedziany lakier elektroprzewodzący?

No to mnie dobiłeś . Miedziany elektorprzewodzący jest na

 

- stacjach jak jedziesz do tesco ( 2 stacje )

 

- elektroniczny na wrosławskiej 8 ( ale tam już niema ) i obok samochodowy na wrocławskiej

 

Nie jestem pewien czy na stacjach jest bo kupowałem tam niespełna rok temu :unsure: ale na wrocławskiej winno być .

 

a tak na marginesie ustawiałeś strapa na auto :?:

 

kurde bo jak tak to mamy biedne fsb 420 max :unsure:

 

aha dla tych co pytają bsel mod pomaga przebić się przez fsb wall i osiągnąć konkretne rezultaty ( fsb 450 a niekiedy nawet 500 :) )

Edytowane przez Suanis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@e4300

3000mhz 1,3250v

3210mhz 1,3750v

3400mhz 1,48xxv

 

 

Czy to dobre wyniki bo moge procek jeszcze 2 razy wymienić w sklepie....ale nie wiem co sądzisz o sztuce która mam....doradźcie!?

 

PS. Jeszcze nie sprawdzałem czy 3000mhz nie zrobi moze na mniejszym od deflautowego 1,3250v napiecia....

Edytowane przez mikan10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@e4300

3000mhz 1,3250v

3210mhz 1,3750v

3400mhz 1,48xxv

Czy to dobre wyniki bo moge procek jeszcze 2 razy wymienić w sklepie....ale nie wiem co sądzisz o sztuce która mam....doradźcie!?

 

PS. Jeszcze nie sprawdzałem czy 3000mhz nie zrobi moze na mniejszym od deflautowego 1,3250v napiecia....

Jeśli robi to stabilnie, tj leci bez problemu Orthos (kilka h) i inne bechmarki, to raczej go sobie zostaw, bo jak na E4300 sztuka bardzo przyzwoita i trafienie w ciemno na lepszą nie jest zbyt prawdopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się bawiłem kumpla e43, postawiony również na p5ne, 44 tydzień 06, 3ghz na 1,43v, chłodzony ninją, kupiony w proline, tak więc cały czas jeszcze niezłe procki się trafiają :wink:

Edytowane przez banti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się bawiłem kumpla e43, postawiony również na p5ne, 44 tydzień 06, 3ghz na 1,43v, chłodzony ninją, kupiony w proline, tak więc cały czas jeszcze niezłe procki się trafiają :wink:

L650C580

3,0 @ default vcore

3,2 @ 1,425

 

3,5 wyglada ok na 1,6 (sprawdzane na szybko wiec nieoficjalne)

3,6 nawet na 1,675 nie robi (boot do Win ale Orthos lezy po 5min)

Edytowane przez boss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie czy dobre mam temp proc na 2,9ghz coretemp 095 w idle pokazuje 48 w stresie 68,gdy włacze orthosa to 77 ale hula ,ale gdy gram w gry to jest 65 rzadko 68. Z kolei abit uguru IDLE 41 stres 63 ,i komu tu wierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat eista mam wyłączonego ,co to jest ten speedstap ? chłodzednie to box intel.

 

CORE TEMP 094 W STRESIE W ORTHOSIE POKAZUJE 63,UGURU I EVEREST 69,IDLE 33

W 095 STRES TO 77 A IDLE 48

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat eista mam wyłączonego ,co to jest ten speedstap ? chłodzednie to box intel.

Chodziło pewnie o C1E.

CORE TEMP 094 W STRESIE W ORTHOSIE POKAZUJE 63,UGURU I EVEREST 69,IDLE 33

W 095 STRES TO 77 A IDLE 48

Norma. Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...