Skocz do zawartości
BassMan-SND

Nitto Racing

Rekomendowane odpowiedzi

Co jest lepsze Turbo czy Supercharger? Sam mam wypakowana turbo + nos i nie umie zejsc honda ponizej 8,6s a niektorzy pykaja kolo 8-8,3. Moze to wina przelozen w skrzyni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ze stajni Horsepower proszeni sa o udzial w wyscigach teamowych bo troche sie ich nazbieralo. Zwlaszcza prosze o to RSa. Osoby nie jezdzace beda wykluczane.

 

 

dziekuje za uwage. jednoczesnie chcialem dodac, ze team to nie bank i osoby z textem "bede dla was jezdzil, ale potrzebuje 10k" lub "ile dostane za wstapienie do teamu" sa automatycznie spuszczane. To wy jestescie dla teamu a nie team dla was. Kozysci materialne zwiazane z czlonkowstwem w teamie beda rozdzielane wg. zaslug.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzałkami góra dół masz biegi a strzałką w prawo masz podtlenek.

 

A ja mam pytanie dotyczące samej gry tzn. myślałem że wygrana w wyścigy "brecket" zależy od tego kto się bardziej zbliży do czasu określonego przed wyścigiem tymczasem mi brakuje do mojego czasu 0,004 a przeciwnikowi 0,4... i on wygrywa, czyli jak to wreszcie z tym jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkala mnie dziwna sytuacja. Wyslalem pare wyscigow teamowych. Po okolo 20 godzinach zakladka Outgoing jest pusta a kasy niema !!! Wyparowała...

Jakim cudem pieniadze nie wracaja na konto ? I co zrobic zeby wracały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pytan...

dobrze ze sie wyleczylem z tego g@wna ^^

qrcze chyba mnie to tez czeka......pozostaje tylko pogratulowac odwagi.....a najlepsze co mnie wkurza to samochody chyba tworcow tej gry......choice f1 i jakies tam drag cary.......co to jest w ogole za faworyzowanie......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...