Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

d900 vs e65?? podoba mi sie ze na samsungu można przeglądać dokumenty w pdf, a nie wiem czym na noki można? (na stronce nic nie pisze o tym)

 

i czy ktoś wie jak jest ze sliderem i jakością mp3 w e65?

Edytowane przez pawelekmal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozbyles sie V500 aby teraz kupic gorszy telefon ?

powiem tyle chciałem zobaczyć jak to jest mieć tak fajnie telefon z bajerami i czy może mi sie to przyda i zobaczyłem ze jest to mi kompletnie zbędne chyba jestem jakiś walnięty ale ja potrzebuje telefonu po to aby dzwonić i telefonować i nie ładować go co 3 dni :\

mam mp3 ke i aparat i jakoś nie potrzebuje gorszych odpowiedników w telefonie

a może SE Z300i? icon_smile3.gif

nie ładny ten wyswietlaczo-zegarek :\ odpada

Motorola L6 też wchodzi w grę bo to całkiem przyjemy telefon ale jak już brać L6 to lepiej dołożyć do L7

hehe mi nie jest potrzebny telefon bajerkami a tak zobaczyłem ze ta motka może być fajna :) Edytowane przez qrczaq3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chcę <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> w plusmixie sagema my501x , i mam kilka pytań , jaką max karte mozna włożyć, jaka jakość wyświetlacza, jakość mp3, itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chcę <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> w plusmixie sagema my501x , i mam kilka pytań , jaką max karte mozna włożyć, jaka jakość wyświetlacza, jakość mp3, itp

Mozna wlozyc karte 2GB. Ja mam wlozona gigowke Kingstona dziala jak nalezy. Wyświetlacz bardzo dobry, rozdzielczosc i kolory robia swoje, mp3 graja bardzo ladnie i glosno na glosniku. Graja tez ladnie na sluchawkach, ale dla mnie zdecydowanie za cicho, naszczescie mozna wlozyc inne sluchawki wystarczy przejsciowka z micro jacka za 2 zl. Aparat robi calkiem ladne zdjecia. Jeszcze jego plusem jest wejscie mini usb.

Teraz troche o wadach:

- brak mozliwosci przewijania mp3!

- brak minimalizacji odtwarzacza

- przy niektorych grach potrafi sie przywiesic

- nagrywanie filmow tylko 15s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna wlozyc karte 2GB. Ja mam wlozona gigowke Kingstona dziala jak nalezy. Wyświetlacz bardzo dobry, rozdzielczosc i kolory robia swoje, mp3 graja bardzo ladnie i glosno na glosniku. Graja tez ladnie na sluchawkach, ale dla mnie zdecydowanie za cicho, naszczescie mozna wlozyc inne sluchawki wystarczy przejsciowka z micro jacka za 2 zl. Aparat robi calkiem ladne zdjecia. Jeszcze jego plusem jest wejscie mini usb.

Teraz troche o wadach:

- brak mozliwosci przewijania mp3!

- brak minimalizacji odtwarzacza

- przy niektorych grach potrafi sie przywiesic

- nagrywanie filmow tylko 15s

 

Dzięki za odpowiedź, a jak jest z gg w telefonie ( jak masz) bo często jestem poza domem i korzystam z GG w telefonie za pomocą Bombusa lub papli. I czy nie ma problemów z midletami javy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GG dziala jak nalezy, probowalem. Nie ma problemow ze zwyklymi aplikacjami chodza nawet te przystosowane do innych telefonow wazne zeby mialy rozdzielczosc taka jak telefon. Sporo ich jest. Problem pojawia sie natomiast przy rozbudowanych grach, telefon sobie nie radzi i wychodzi z aplikacji lub sie wiesza na 10s. Jesli chcesz uzywac GG w Plusie to juz mowie od razu ze wychodzi to troche drogo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość amapi3d

d900 vs e65?? podoba mi sie ze na samsungu można przeglądać dokumenty w pdf, a nie wiem czym na noki można? (na stronce nic nie pisze o tym)

 

i czy ktoś wie jak jest ze sliderem i jakością mp3 w e65?

w E65 oczywiscie tez mozesz przegladac pdfy, doc i wiele innych.

slider podobno bardzo dobry.

mp3 podobno bardzo średnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na slider absolutnie nie narzekam, na jakość mp3 też nie. Niestety narzekam na inne drobiazgi. Np brak dziury do smyczy czy bardzo szybko rysująca się cześć metalowa ( rysy powstają nie wiadomo skąd i momentalnie ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz uzywac GG w Plusie to juz mowie od razu ze wychodzi to troche drogo...

Ech.. to mnie zmartwiłeś , a nie wiesz ile by wyszło za 2 godz dziennie na gg?? od pon do piątku czyli 10 Godziń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze slysze ze GG ciagnie za 1 podlaczenie 1 zl, ja jakos za 10zl doladowalem konto i ponad 10 razy wszedlem na gg bez problemu i po www tez smigalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SE990i daruj sobie od razu. Koszmarny telefon. Wolny, zawiesza się, bardzo delikatny i kiepsko wykonany ( z kiepskich plastików ). Mój szef ma a na mnie się to odbija bo odpowiadam ze elektronikę w firmie.

 

E65 mogę spokojnie polecić z wyjątkiem samo-pojawiających się rys ( jak w poście wyżej )

 

E61 nie miałem styczności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Ja z żoną mamy karty hayah z których rezygnujemy i ja chcę wziąć abonament i kartę dla żony (ew. dwa na abonament jak niski). Czy play to najlepszy wybór? Zaznaczę że większość rozmów toczymy między sobą i sporo piszemy do innych. Chodzi tylko o rozmowy i sms-y no trochę mms.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nawijacie tylko ze soba (no powiedzmy w 90%) to oplaca sie wziac Orange bo u nich jest najtaniej miedzy soba (chyba z 5gr. min.)

A jezeli chcesz jak najwiecej minut do wszystkich to Play.

|Tylko dobrze sie zastanow ile oznacza u Was "wiekszosc" bo jak sie okaze ze jest to z 50% to zapomnij o Orange bo bedziesz mial rachunki jakbys z karaibami rozmawial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem Nokię E50.

Po pierwszym dniu obcowania jestem zachwycony telefonem.

W internecie było wiele narzekań na wielkość czcionki. Dla mnie nie stanowi ona jednak problemu, ponieważ w Motoroli E398 była jeszcze mniejsza i już się przyzwyczaiłem. Duży plus również należy się wyświetlaczowi. Dawno nie widziałem już takiego dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić telefon do 400zl, na którym będę mogł słuchać muzyki (slot z obslugą min. 1GB), zastanawiałem się nad takimi telefonami:

-Motorola L7,

-Benq-Siemens EF 81 lub EL 71,

-Motorola E398,

-Motorola ROKR E1,

-ewentualnie Samsung E250 - na allegro za troche ponad 400zl mozna kupic,

 

Mi zależy tylko na funkcjach muzycznych i w miarę dobrym wyświetlaczu.

Może jakiś inny telefon byście mogli mi polecić?

//Wiem, że za tyle pieniędzy to lepiej kupić odtwarzacz mp3, ale takowego bym nie wszędzie nosił, a telefon mam zawsze przy sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze 6230i? mam 6230 i na prawde baaardzo dobry telefon...

ale nie do słuchania muzyki ;)

 

@adamski8 z tych co wypisałeś to e1, albo e398@e1, a najlepiej szukaj d750i - sam ostatnio sprzedałem za 390zł w bardzo dobrym stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nawijacie tylko ze soba (no powiedzmy w 90%) to oplaca sie wziac Orange bo u nich jest najtaniej miedzy soba (chyba z 5gr. min.)

A jezeli chcesz jak najwiecej minut do wszystkich to Play.

|Tylko dobrze sie zastanow ile oznacza u Was "wiekszosc" bo jak sie okaze ze jest to z 50% to zapomnij o Orange bo bedziesz mial rachunki jakbys z karaibami rozmawial.

No 90% to nie, ale tak 60-70%. Czyli będzie chyba play. Ja wezmę abonament a kobiałce karta. Tylko muszę się rozejrzeć za telefonem od nich. THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko muszę się rozejrzeć za telefonem od nich. THX

I to mnie wlasnie boli - maja cholernie malo telefonow :/ Gdyby mieli np nokie e61 lub e65 to bym bez wahania przeszedl do nich... A tak sam nie wiem czy zostac w Orange czy isc do Ery a moze jednak Play ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to mnie wlasnie boli - maja cholernie malo telefonow :/ Gdyby mieli np nokie e61 lub e65 to bym bez wahania przeszedl do nich... A tak sam nie wiem czy zostac w Orange czy isc do Ery a moze jednak Play ....

Właśnie przejrzałem ofertę :mur: Nic nie mają z telefonów :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przejrzałem ofertę :mur: Nic nie mają z telefonów :sad:

Nie mam pojecia dlaczego tak olewaja ta kwestie. A wlasnie przez to nie jestem w 100% do nich przekonany. Nowy operator, a do wyboru 10 telefonow = zal.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@macin

Jeszcze przyjzyj sie Mixowi z Plusa.

Za 10pln miesiecznie mozecie rozmawiac miedzy soba 24/7 przez 30dni.

Wtedy cena minuty 0gr.

 

PS. Podejrzewam, ze kazdy ma dzisiaj jakis telefonik. Podpisujac nowa umowe moze stary sobie sprzedac i mierzyc wyzej w nowej ofercie. W Play do 200pln mamy dosc ciekawy sprzet. N6151 (ok, padaka), Z370 i Z400 to juz calkiem przyjemne aparaciki. A jezeli dla kogos 300pln to rowniez nie problem no to juz nie ma co narzekac i brac LG KU800 (wypas).

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...