Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moze mi ktos pomoc wybrac, najlepszy phon z play'a? Najmniejszym abonamencie, najlepiej z tych za 1zł. Ktory najkorzystneijszy. Mam iRivera wiec te cale mp3 to tylko zbedny bajer, aparatow w phonie tez nigdy nie lubilem, ale coz, na jakiegos canona musze jeszcze poczekac troche wiec...No i glownie mam mlodziencza "skleroze" :D wiec cos z kalendarzem i terminarzem rozbudowanym sie przyda ;)

Pomozcie, bo dla mnie to juz wszystkie sa takie same, nic specjalnego a masa bajerow zbednych :/

Prosze dobry, duzy wyswietlacz i mocna baterie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos pomoc wybrac, najlepszy phon z play'a? Najmniejszym abonamencie, najlepiej z tych za 1zł. Ktory najkorzystneijszy. (...)

Prosze dobry, duzy wyswietlacz i mocna baterie ;)

i co jeszcze? :) już nie kupisz nowego mercedesa w cenie przechodzonego malucha

"Czekoladki" juz praktycznie nie kupisz to zostaje Ci dołożyć do Samsunga L760

 

 

 

 

baj de łej. Miał ktoś styczność z Moto Z3? Co o nim myslicie?

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Tak więc szukam dobrego telefonu do ok 650 zł. Przede wszystkim chodzi o to, aby miał jak najlepszą jakość muzyki, ponieważ będę używał go zamiast mojej mp3-ójki. Często także robię zdjęcia, więc aparat też musi mieć dobry. I najlepiej jakby był w zestawie z kartą pamięci. Myślałem o SE W810i, np. takim:

 

http://www.allegro.pl/item247574487_sony_e..._szok_wawa.html

 

albo takim:

 

http://www.allegro.pl/item247869459_nowy_k..._gw_24m_ce.html

 

Co o nich myślicie ? Nadadzą się ? Który z nich jest lepszy ? Lub co innego (lepszego) w tej cenie polecacie ? Proszę o pomoc.

Edytowane przez J10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki telefon w cenie 600zł porównywalny (lepszy) od K600i jest wart uwagi? Wymagam aparatu (min 1.3mpx), radio, slot na karty. Nokia 6288 sie nada?

Może trochę taniej ale ostatnio używałem K610i, będzie pasował do Twoich wymagań lecz niestety brak mu tylko radia..

 

Cena znacznie poniżej 600zł, sam nie wiem za ile swojego sprzedać.

Edytowane przez Soker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Może trochę taniej ale ostatnio używałem K610i, będzie pasował do Twoich wymagań lecz niestety brak mu tylko radia..

 

Cena znacznie poniżej 600zł, sam nie wiem za ile swojego sprzedać.

Za swojego chce ~400zł-jest praktycznie w stanie idealnym. Różnica między K600 a K610 jest znikoma, pierwszy ma lampe błyskową, drugi nie, pierwszy ma irde drugi nie... A brak radia to dla mnie znacząca wada. Chyba skuszę sie na 6288-widziałem 6280 w akcji i mi sie spodobała. Ale to jeszcze nie jest ostateczna decyzja, jestem otwarty na propozycje.

 

BTW: SE prawie niczym sie nie różnią między sobą, prawie wszystko to to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam telefonu za 350-400zł, najlepiej nowego. Nie zalezy mi na radiu, irdzie, mega-wypasionym aparacie (moze miec aparat, ale jak nie bedzie miał to nic się nie stanie). Może być z klapką, slidery raczej odpadają. Wszystkie modele SE odpadają - po prostu te telefony mi się nie podobają :P Fajnie, jakby było wejście na karty pamięci, odtwarzanie mp3/3gp, szybko działający soft, w miare małe wymiary, dobry wygląd. Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego mocnego i wytrzymałego telefonu no i jak najlepsza bateria. Będę brał jakiś abonament ok 50zł nie wiem jeszcze gdzie, plus lub era na telefon dam max 150zł ale lepiej 1zł bo jakoś nie widzi mi się za to płacić :) generalnie zastanawiam się nad se k550i lub k750i tylko te joye mnie przerażają bo podobno się psują ( jak to jet? ) Jeśli chodzi o funkcje to wystarczy mi że będę mógł sobie ustawić mp3 na dzwonek, i radio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

generalnie zastanawiam się nad se k550i lub k750i tylko te joye mnie przerażają bo podobno się psują ( jak to jet? )

Ja mam K600i i od ponad roku nie wymieniałem joy'a, w K750i też nie trzeba tego robić więc siłą rzeczy w K550i też nie. Bierz K550i-jest lepszy od K750i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie co do abonamentu w erze bo czuję podstęp marketingowy :)

 

* Abonament miesięczny 40zł

* Umowa na 24 miesiące

* Pakiet 80 minut do wszystkich sieci wymienialnych na 320 SMS-ów

* Dodatkowy pakiet 80 minut do sieci Era i na telefony stacjonarne wymienialnych na 320 SMS-ów przyznawany przez 24 cykle rozliczeniowe

 

Jak to rozumieć czy do wszystkich sieci dostaję co miesiąc te 80 minut czy tylko jednorazowo ?? bo do sieci era pisze że przyznawany przez 24 cykle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za swojego chce ~400zł-jest praktycznie w stanie idealnym. Różnica między K600 a K610 jest znikoma, pierwszy ma lampe błyskową, drugi nie, pierwszy ma irde drugi nie...

k610 ma jeszcze slot na karty pamieci ;)

 

Jak to rozumieć czy do wszystkich sieci dostaję co miesiąc te 80 minut czy tylko jednorazowo ?? bo do sieci era pisze że przyznawany przez 24 cykle

80 minut do wszystkich + 80 do ery - co miesiąc przez 2 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam K600i i od ponad roku nie wymieniałem joy'a, w K750i też nie trzeba tego robić więc siłą rzeczy w K550i też nie. Bierz K550i-jest lepszy od K750i.

:lol2: A od kiedy K550i ma joy'a?

 

Sadze, ze jak sie kupuje nowy telefon to nie ma sie czego bac. Ja mam swoj od roku i joy chodzi tak samo jak byl nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co jeszcze? :) już nie kupisz nowego mercedesa w cenie przechodzonego malucha

"Czekoladki" juz praktycznie nie kupisz to zostaje Ci dołożyć do Samsunga L760

Hehe :)

No wiec samsung l760? A jak wypada przy nim U700? Taka krotka pilka, ktory z nich lepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie Nokie N70,mam już ją 2 miechy,co polecacie teraz kupić ??? N80 czy N73ME ???? czy też N91 ???

Według mnie to chyba z tych wszystkich to N73ME na plusy idą :

- Aparat 3.2MPX z optyką Carla Zaisaa co w reszcie nie ma

- Kompatybilność z N Gage 2.0

- Wygląd ma fajny

A co do N70 to załważysz sporą róznice choćby w symbianie

Acha i jeszcze napisz czy ci zależy na wifi bo N73 go ni ma :huh: a tamte maja <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tym problem że chciałbym sie ''pobawić'' wi-fi ale jednocześnie nie za bardzo chce mieć telefon z mechanicznym dodatkiem typu klapka.....

ps.co sądzicie o samsungu E-250 ?:) śliczny jest ale co pozatym ?:)

Faktycznie ladny.

Na pierwszy rzut oka robi wrazenie bo jest dosc cienki i elegancko smiga suwak.

Jednak jak zobaczysz ekran 120x160 to Ci swietne wrazenie minie odrazu :P

Za duzy wyswietlacz do tej rozdzielczosci i ze zdjec VGA (i nie tylko) czasami nie da sie twarzy rozpoznac :/

MP3 nawet znosnie graja, bateria przy zadkim uzywaniu 4 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tym problem że chciałbym sie ''pobawić'' wi-fi ale jednocześnie nie za bardzo chce mieć telefon z mechanicznym dodatkiem typu klapka.....

ps.co sądzicie o samsungu E-250 ?:) śliczny jest ale co pozatym ?:)

No jak ci się podoba E250 a chcesz mieć coś lepszego to weż D900 ma 3.2mpx z AF z tego co pamietam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie. ja zawęziłem swoje poszukiwania do trzech modeli Nokia e65, n73, svp e650. będe coś wybierał z tych. telefon dla osiemnastolatka dużo esemesuje, dzwonie. ma być wygodny, w miare praktyczny (licze się że w tych komputerkach bateria szybko pada) który szybko mi się nie znudzi (lubie pogrzebać troche w telefonie, ilość dostępnego softu to biore pod uwage bo chce takim cacuszkiem czasem się pobawic, surofować po internecie robic coś innego niż esy i dzwonienie ;) )

 

spv- klawiatura fajna, wygląd ok, boje się o serwis i szybkość windowsa

 

e65- wygląd i telefon z klasą to może mu sporo wybaczyć, wifi, aparat też mi pasuje (2mp według mnie ok), jak z tą tylną klapką ta niby "skórka" nie schodzi szybko? jaki się pisze na tym telefonie? (mam duże łapy)

 

n73- ten telefon miałem najdłużej w łapkach i w sumie o nim wiem wszystko, tylko chce się spytać czy ma większy wyświetlacz niż e65? (w róznych źródłach jest inaczej podane) troche obawiam się o joy'a bo męcze się teraz na badziewnym joysticku w k750i

 

moim faworytem jest e65 ale obawiam się o dźwięk w słuchawkach (podobna kicha, ciekawe jak z głośnikiem) można do tego kupic porządne słuchawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do noki e65 to tak:

- "skórka" nie schodzi

- co do pisania bardzo wygodnie. w n80 ciężko mi było naciskać 123 a tu jest spoko, do tego klawisze są fajnie profilowane

- symbian s60 więc dużooooo softu

- ogólnie dużo bajerów w środku, ma się co rozkminiać ;]

- aparat imho cyka ładne foty, a mp3 gra jak dla mnie kozacko (na jakiś tam słuchawkach od nokii (nie od e65) nie czuje różnicy względem mojego zena micro)

- jak chcesz serfowac po necie to wi-fi ci sie pewnie przyda;]

- gps może się kiedyś przyda, fajna opcja :D

 

jestem bardzo zadowolony z tego telefonu.

A co do dźwięku w słuchawkach.... w zestawie nie ma słuchawek, jest tylko FBI czyli pojedyncza słuchawka do rozmów, więc nie dziwcie się, że nie nadaje się do słuchania muzy (imho i tak wystarcza). Głośnik ładnie zapodaje, słychać muze z drugiego końca domu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka dni temu dostałem M600i i telefon kozacki :) Jak jeszcze dokupię lepszy zestaw słuchawkowy z pilotem i kartę M2 to będę super zadowolony. Jak do mp3 kup właśnie jakiś SE albo czekaj na W910i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...