Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Zodiac (Zodiak) - Baaardzo długiiiiiiii..... i czasem nudny, aczkolwiek niesamowicie dobre napięcie stworzone w akcjach z Zodiakiem. Dobre role, klimat i odwzorowanie ówczesnych czasów; muzyka również czasami zaskakuje swą dynamiką (jak na taki film). Zdecydowanie lepszy od wersji nakręconej jakieś 2 lata temu.Dam -4/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zodiac (Zodiak) - Baaardzo długiiiiiiii..... i czasem nudny, aczkolwiek niesamowicie dobre napięcie stworzone w akcjach z Zodiakiem. Dobre role, klimat i odwzorowanie ówczesnych czasów; muzyka również czasami zaskakuje swą dynamiką (jak na taki film). Zdecydowanie lepszy od wersji nakręconej jakieś 2 lata temu.Dam -4/5

zgadzam się co do słowa ;)

 

Spiderman 3 - efekciarski, zabawny, wiadomo o co chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Outlaw - chory film, odrażający brutalnością, nie wiadomo do kogo skierowany i po co? Po 30 minutach chciałem wyłączyć, ale wytrwałem do końca i ostatecznie nie było tak źle. Jedno jest pewne, za dobrzy aktorzy grali w tym filmie! :D A ktoś pisał o zdjęciach, z początku miałem wrażenie że oglądam jakąś polską, niskobudżetową produkcję, ale tak na prawdę tego typu zdjęcia nadają realizmu, co jeszcze bardziej wyeksponowało agresję. Ostatecznie 6/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się przy Zodiaku trochę męczyłem - ale końcówka uratowała film imho - 6.5/10

FF4 - standart, na drugi dzień się nie pamięta o co właściwie biegało , komiks ciekawszy - 6.0

Fahrenheit 451 - zdecydowanie najciekawszy z tej trójki. Dobre kino ze smaczkiem S-F skrzyżowane z Orwellem. Polecam. Naciągane 8.5/10

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybiegne troche w przyszlosc, zobaczcie ten trailer http://www.apple.com/trailers/paramount/11808/hd/

Chodzi o film pt. 1-18-08. Zapowiedz robi mocne wrazenie. Szkoda ze trzeba czekac tak dlugo. Wlasciwie o filmie jeszcze nic nie wiadomo, same szczatkowe informacje. Taka ciekawostka, na stronie filmu http://www.1-18-08.com/ widoczne sa 3 zdjecia (wczesniej byly 2, czyli mamy film ukladanke od pana J.J. Abramsa - LOST), na jednym z nich, tam gdzie widac twarz 2 kobiet... ahh nie bede pisal, sami zobaczcie to zdjecie ponizej http://forums.unfiction.com/forums/viewtopic.php?t=19964

Edytowane przez deserted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plane Dead - 3.5/10 Zero sensu- na pokładzie cywilnego samolotu transportuje się skrzynki z żywymi trupami. Wiadomo, co się stanie ;)

Daje się obejżeć, ale jest to kino bardzo "młodzieżowe". Tanie chwyty, dużo głupoty, postaci-samobójcy, zewsząd "bu!" itp. Charakteryzacja dobra, wykonanie też niczego sobie....no i za to te 3.5 ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No muszę przyznać że po Number 23 oczekiwałem czegoś wielkiego...i nie zawiodłem się! :) Film świetny. Chodź to trochę stronnicza opinia, bo zwyczajnie uwielbiam wszystkie filmy tego typu ;P Ale serio, dobry jest, końcówka zaskakuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 kompania LOL

nie rozumiem dlaczego niektórzy podniecają sie tak bardzo tym filmem :blink:

Obejrzałem kilka razy i w całym filmie było tylko kilka lepszych scen walki ( a właściwie to tylko 2 )

Na rosyjskich filmach się totalnie zawiodłem - najpierw polecali mi "Zvezde" (Kryptonim: Gwiazda bodajże) a potem 9 ROTE i oba filmy nie prezentowały zadowalającego poziomu :/

Reszta to komedia, dużo śmiechu miałem przy tym filmie, a chyba nie o to chodziło reżyserowi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale jak jesteś laikiem w tej dziedzinie to nie możesz wiedzieć co mnie śmieszyło :lol: tak jak w większości filmów wojennych zresztą. Przesłanie haha, weź przestań rzeczywiście film bardzo trudny w odbiorze...

 

Z ciekawości zapytam - jakie jest wg. Ciebie przesłanie 9 Kompanii ? hę ?

Przekłamany film o radzieckich bohaterach, którzy walczyli ze złymi "duchami" ? W rzeczywistości zginęło ich tylko 6 a nie prawie wszyscy i nie zapominajmy, że to ZSRR najechało Afganistan. Nic nie jest czarno-białe jak większości się wydaje, nikt nie jest bez winy, ale to radziecka Rosja jest promotorem tych zdarzeń. Nie neguje tego, że to co tam przeżyli to piekło, to nie była ich wina tylko obecnego ustroju, nie mieli wyboru, musieli tam iść, nie podoba mi się po prostu sposób w jaki zostało to pokazane (bardzo nieudolnie wg. mnie). Ściągnięte z amerykańskich produkcji

Jest efekciarstwo, dużo patosu i do tego film przypomina konstrukcją Full Metal jacket. Tyle, że w amerykańskich produkcjach tak bardzo krytykowanych (w większości przypadków słusznie) technicznie filmy są dużo lepsze, widać, że to co robią aktorzy na ekranie trzyma się kupy i sceny batalistyczne są dobrze realizowane z uwzględnieniem taktyki i możliwości broni, a nie tak jak w 9 Kompanii dzikie szarże duchów i Rosjanie którzy nie mogli się przed nimi obronić... dość intrygujące.

Nie chce mi sie już na ten temat więcej pisać bo nie ma po co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale jak jesteś laikiem w tej dziedzinie to nie możesz wiedzieć co mnie śmieszyło :lol: tak jak w większości filmów wojennych zresztą. Przesłanie haha, weź przestań rzeczywiście film bardzo trudny w odbiorze...

 

Z ciekawości zapytam - jakie jest wg. Ciebie przesłanie 9 Kompanii ? hę ?

Przekłamany film o radzieckich bohaterach, którzy walczyli ze złymi "duchami" ? W rzeczywistości zginęło ich tylko 6 a nie prawie wszyscy i nie zapominajmy, że to ZSRR najechało Afganistan. Nic nie jest czarno-białe jak większości się wydaje, nikt nie jest bez winy, ale to radziecka Rosja jest promotorem tych zdarzeń. Nie neguje tego, że to co tam przeżyli to piekło, to nie była ich wina tylko obecnego ustroju, nie mieli wyboru, musieli tam iść, nie podoba mi się po prostu sposób w jaki zostało to pokazane (bardzo nieudolnie wg. mnie). Ściągnięte z amerykańskich produkcji

Jest efekciarstwo, dużo patosu i do tego film przypomina konstrukcją Full Metal jacket. Tyle, że w amerykańskich produkcjach tak bardzo krytykowanych (w większości przypadków słusznie) technicznie filmy są dużo lepsze, widać, że to co robią aktorzy na ekranie trzyma się kupy i sceny batalistyczne są dobrze realizowane z uwzględnieniem taktyki i możliwości broni, a nie tak jak w 9 Kompanii dzikie szarże duchów i Rosjanie którzy nie mogli się przed nimi obronić... dość intrygujące.

Nie chce mi sie już na ten temat więcej pisać bo nie ma po co...

nie ogladalem tych filmow ale powiem jedno: obejzyj listy z iwo jimy film w calosci japonski reż. clint eastwood

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może niedługo obejrzę, ale coś mi sie wydaje, że to będzie kiepski film, podobnie jak Flags of our Fathers z tą różnicą, że będziemy widzieli akcję oczami "żółtków"

nie ogladalem Flags of our Fathers, ale listy z iwo jimy dostaja lepsze oceny od niego. powinienes sie pokusic, poniewaz strona japonska byla bardziej interesujaca, inne podejscie do wojny ( kamikaze itp. ) oraz ten świetny muzyczny motyw przewodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alpha Dog - wykonaniem może nie poraża ale komentarze o beznadziejnej fabule i beznadziejnym Timberlake'u mnie osobiscie smiesza :]

Film na faktach, dobre role Foster'a, Willis'a, Stone, jak sie przymknie oko na "lekkie" splycenie histori i beznadziejna muzyke, to da sie obejrzec :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybiegne troche w przyszlosc, zobaczcie ten trailer http://www.apple.com/trailers/paramount/11808/hd/

Chodzi o film pt. 1-18-08. Zapowiedz robi mocne wrazenie. Szkoda ze trzeba czekac tak dlugo. Wlasciwie o filmie jeszcze nic nie wiadomo, same szczatkowe informacje. Taka ciekawostka, na stronie filmu http://www.1-18-08.com/ widoczne sa 3 zdjecia (wczesniej byly 2, czyli mamy film ukladanke od pana J.J. Abramsa - LOST), na jednym z nich, tam gdzie widac twarz 2 kobiet... ahh nie bede pisal, sami zobaczcie to zdjecie ponizej http://forums.unfiction.com/forums/viewtopic.php?t=19964

Powiem tak: :OOOOOOOOOOOOO

 

dosłownie połamałem sobie szczękę jak upadła na podłogę ;ooo Ciekawe, bardzo ciekawe....

Edytowane przez R.i.P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie iwem czym sie zachwycac. Na poczatku obejzalem stronke, na ktorej byly zdjecia i tylko zdjecia z jakiejs imprezy, potem ten post na forum, pomyslalem sobie ze fajny film bedzie, jakas impreza ale cos bedzie nie tak, moze jakis w stylu Lyncha. Ale gdy obejzalem trailer to juz wiem ze tak nie bedzie, bedzie jakas inwazja obcych albo inny film w ktorym grubka ludzi sie przed czyms ukrywa i stara sie przezyc.

Mogli tego traileru nie robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atomowa godzilla atakuje, wow... Ja tam narazie nic ciekawego nie widze. Blair Witch Project tylko, ze z mega efektami i w duzym miescie (no i zamiast wiedzmy mamy godzille :P )

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

z tego co gdzies uslyszalem to nie ma takiej mozliwosci, jedna wytwornia ma wykupione prawa do godzilli ktore sie skoncza za kilka lat, wiec inne maja zakaz robienia filmow z godzilla ;)

:lol: Ludzie nie bierzcie wszystkiego tak dosłownie.

 

 

 

Na mnie wrażenia jakiegoś super mega nie zrobiło, fajnie to wygląda i w ogóle ale jakoś nie wgniotło mnie w ziemie.

 

pain.exe - mam ten film który mi poleciłeś ale jeszcze nie oglądałem. Przejrzałem jedynie i zapowiada się nieźle, chociaż wole trochę inne klimaty.

 

 

Narcyz - dla mnie zakonczenie nie jest takie zle, jednym moze sie podobac innym nie. Ale w sumie rzeczywiscie, cos temu filmowi brakuje. Polecam sobie soundtracka przesluchac ;]

 

http://youtube.com/watch?v=HmuLX2Lvknk&amp...ted&search= <--- moja ulubiona ;]

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zodiac- imho nie warto spędzać przy tym filmie tyle czasu, a zakończenie już zupełenie wszystko psuje. Po którymś z trailerów w kinie spodziewałem się o wiele lepszego filmu, niestety zawiodłem się dość mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epic Movie

Chory film.

1/10

 

Miami Vice

Z letkim poslizgiem, ale lepiej pozno niz wcale. Niestety bez zadnej rewelki. Film bardzo przecietny, momentami bardzo nudny. Fabula jak tysiac innych. Gdyby to bylo chociaz zrealizowane w jakis ciekawy sposob, daloby sie przezyc, ale autorzy nawet tutaj sie nie wysilili.

5/10

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...