Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj oglądałem Superman Returns, film może być, ale niektóre sceny są kiczowate - jest tak jak wcześniej, coś spada a nasz bohater zatrzymuje to 3 cm przed ziemią... Ogólnie 6/10, max.6,5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast niezgodzę się z przedmówcami, uważam że The hills have eyes jest udaną produkcją. Moje stwierdzenie motywuję tym, że reżyserowi raczej nie zależało na pokazaniu jakiejś głębi filmu, bo cóż tam można wykrzesać z tak debilnej fabuły. Film jest dobrym przykładem filmu GORE i tyle. Wg mnie film otrzymuje 7/10

Edytowane przez MeHow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do superman: returns- filmu nie oglądałem, ale tak samo jak pozostałe filmy (oprócz tajemnic smallviel) są jakieś dziwne, i bohater ogólnie jest sam w sobie nadimponujący... no nic jak nic, ale ma najlepsze przebranie świata xD a mianowicie okularki... oglądam trailera z filmu S. returns i taka scena: typiarka gada z Klarkiem i mu mówi że kocha SM itepe itede. a potem latają sobie razem w chmurkach (oczywiście superman z typiarką)... czy ona jest ślepa? Superman ma chyba naprawde najlepsze przebranie świata xD dlatego ten film jak i inne o supermanie (oprócz TS) są aż nad to dziwne, tak samo kreskówki o nim i komiksy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2001: Odyseja Kosmiczna - ciezko jednoznacznie stwierdzic co to z a film. Gdy go ogladalem to mi sie nieslychanie dluzyl i myslalem, ze zasne.

Teraz jednak czuje sie dobrze po dniu przemyslen. W tamtym roku taki film to wogole szczyt mozliwosci kina. Bardzo realistyczna wizja kosmosu. Jestem w szoku jak Kubrick osiagnal taka przestrzen kosmosu. Nawet z o wiele lepszymi efektami filmy nie robia takiego wrazenia. Moze to przez udzwiekowienie, ktore nie posiada zadnych efektow niepotrzebnych. Wystarczy oddech kosmonauty plus ta pustka i juz czujemy sie blizej tej przestrzeni niz w Star treku z efektami specjalnymi.

Hmm, film do przemyslen dopiero po przespaniu sie.

 

PS. Temat z HAL9000 jest da best.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piraci z karaibów: Skrzynia umarlaka - 9/10 świetny film, świetna kontynuacja. POLECAM !

Dziś albo jutro w końcu obejrze bo tak przez wszystkich polecany :). Tylko mam pytanie do Was, nie oglądałem części pierwszej, więc lepiej ją obejrzeć przed "Skrzynią umarlaka" czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piraci z Karaibów: ...

po takich recenzjach spodziewałem sie czegos naprawde dobrego, no i w taki sposob sie zawiodłem ...

 

nie zszokowoal mnie, ale i nie zanudzil

7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No juz za pare dni premiera Maiami Vice,film zapowiada sie naprawde super. Jak tylko obejrze zdam recenzje :)

 

Co do Piratow z Karaibow 2, spodziewalem sie znacznie wiecej, widac tworcy chca wyciagnac jak najwiecej kasy nie dbajac o jakos filmu. Co by nie bylo na trzecia czesc i tak pojde.

 

Supermen Powrot...jak dla mnie za dlugi i z tego wzgledu nudny. Efekty specjalne godne podziwu, ale nie tym film zyje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro swiatowa Premiera remake'u Miami Vice. Niestety jestem sceptyczny - serial nalezal do moich ulubionych, a ten film z tego co widzialem z Miami Vice ma tylko nazwe, imiona glownych bohaterow i na tym raczej koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze cos powiedziec na temat tych filmow?

 

- Imagine Me and You

- Epoka lodowcowa 2: odwilz

Epoke polecam, dla mnie lepsza niz 1.

Image Me and You nie wiem, ale zamierzam obejrzec. Poczytaj sobie cos o tym filmie to bedziesz wiedzial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj epoczke obejrzałem ;]

Troche przynudzala, jak to bajki, ale ogolnie film chyba rzeczywiscie lepszy od 1nki, z tym, że ta wiewióra co lata we wstawkach za orzechem mniej smieszna niz wtedy [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro swiatowa Premiera remake'u Miami Vice. Niestety jestem sceptyczny - serial nalezal do moich ulubionych, a ten film z tego co widzialem z Miami Vice ma tylko nazwe, imiona glownych bohaterow i na tym raczej koniec.

Rezyseruje go Mann wiec to MUSI byc dobre kino akcji. Po prostu musi :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epoke polecam, dla mnie lepsza niz 1.

Image Me and You nie wiem, ale zamierzam obejrzec. Poczytaj sobie cos o tym filmie to bedziesz wiedzial.

A ja dzisiaj ogladalem. Komedia romantyczna jak komedia romantyczna. Fajny poczatek, pierwsze 10 minut, i? I nic, nic sie nie rozkreca, dopiero po 30 minutach cos sie dzieje. Ale co i jak to trzeba samemu obejrzec i byc zaskoczonym z wyniku sytuacji :>. Polecam na mily romantyczny nastroj ze swa Kobieta + piwo i pizze :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj ogladalem. Komedia romantyczna jak komedia romantyczna. Fajny poczatek, pierwsze 10 minut, i? I nic, nic sie nie rozkreca, dopiero po 30 minutach cos sie dzieje. Ale co i jak to trzeba samemu obejrzec i byc zaskoczonym z wyniku sytuacji :>. Polecam na mily romantyczny nastroj ze swa Kobieta + piwo i pizze :P.

Chyba ze swoim chłopakiem...jezeli mowisz o Imagine Me and You-dla mnie ten film to porazka o czym pisalem wczesniej ale o gustach....pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Boondock Saints

9,5/10 --->klimat, akcja, muzyka.

 

Godny polecenia !!!

przychylam się do tej oceny...:)...

 

spodobał mi się sposób ukazania akcji...przyjeżdża Defoe, mówi jak zapewne było...a potem leci akcja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam obejrzec:

 

- The Lake House

- The Break Up

- 16 Blocks

- Thank You For Smoking

 

Czy ktos z Was ktorys widzial? Mile widziane jakies komentarze na temat w/w filmow :P :>.

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

 

- 16 Blocks

 

[...]

Z filmów, które wymieniłeś oglądałem tylko ten. Niby wszystko było, ale jednak przyjemnie się oglądało. W trakcie emisji nie patrzałem nerwowo na zegarek z myślami : "Niech się już skończy" ;) Mogę powiedzieć nawet, że bardziej przypadł mi do gustu niż ostatni film jaki oglądałem z Willisem czyli Hostage

 

BTW. Dzisiaj po raz kolejny oglądam K-Pax ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...