Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Czas na bajki..

Over the hedge (Skok przez płot) - 8/10 - Bardzo przyjemny film, może nie tak śmieszny jak shrek ale i tak mi się podobał :)

Ice Age 2: The Meltdown (Epoka lodowcowa 2: Odwilż) - 7/10 - Również niezly film, chociaż pierwsza część bardziej przypadła mi do gustu

 

Teraz coś innego..

Final Destination 3 (Oszukać przeznaczenie 3) - 6/10 - Słaba fabuła w porównaniu do poprzednich części, przypadki śmierci są jakby 'naciągane', autorzy nie umieli niczego lepszego wymyśleć najwidoczniej. Średniak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj mam zamiar, mimo niebardzo pochlebynych recenzji, obejrzec The Hills Have Eyes.

też ostatnio oglądałem...i słabiutko imho...bardzo słabiutko...

 

 

Jestem "na świeżo" po obejrzeniu Piratów z Karaibów - Skrzynia Umarlaka...

 

i co ?...

 

i mi się strasznie ten film spodobał...imho jeszcze lepszy niż pierwsza część...Johny Deep wymiata (numer z krukiem na początku mnie rozwalił :) )...film szybki, zabawny...widać że aktorzy świetnie się bawili kręcąc go - a to ostatnimi czasy rzadkość...

 

9+/10 ...

 

mam nadzieję że 3 część utrzyma poziom...

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komedia romantyczna - typowa amerykanska komedia. W filmie zobaczymy parodie wielkich i malych komedii romantycznych. Ogolnie troche swirnieta, a czasami az ochydna, ale ogladnac sie da, tym bardziej smiejac sie z glupoty. Dobra muzyka :>. 8/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też ostatnio oglądałem...i słabiutko imho...bardzo słabiutko...

Jestem "na świeżo" po obejrzeniu Piratów z Karaibów - Skrzynia Umarlaka...

 

i co ?...

 

i mi się strasznie ten film spodobał...imho jeszcze lepszy niż pierwsza część...Johny Deep wymiata (numer z krukiem na początku mnie rozwalił :) )...film szybki, zabawny...widać że aktorzy świetnie się bawili kręcąc go - a to ostatnimi czasy rzadkość...

 

9+/10 ...

 

mam nadzieję że 3 część utrzyma poziom...

Też swiezo po seansie (wlasciwie co przyszedlem) i moja ocena to 8/10.

Ogolem film niezly, ciekawa historia ale gdzies tak w polowie jego zaczelo troche zalatywac nuda. No ale na szczescie, to byl tylko krotki episod.

Koncowka bardzo ciekawa :wink:

No to tylko czekac na 3 czesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2fat2stupid 3 :tokio hotel drift

 

Moja subiektywna ocena:

BUHAHAHAHAHAHAHAHHAAHHA

 

Takiego badziewia to ja dawno nie widzialem.Tak jak jedynka była jeszcze znosna, dwojka bezdennie glupia tak 3cia czesc bije rekord guinessa;]]] Jezeli dobrze kumam to glownym przeslaniem tego filmu bylo pokazanie jakis panienek lekkich obyczajow, beznadziejnego wiestjuningu i elotelefonikow komorkowych [do tej pory nie widze sensu pokazywania scen w ktorych ludzie nagrywaja filmiki komorkami^^]. Oczywiscie było pare interesujacych scen, jak np napisy koncowe, niestety byly za krotkie by podniesc moja ocene tego filmu.

 

W skali od 1 do 10 daje -9550.

 

I pamietajcie, bokiem szybciej.

 

Sry za bełkot ale jestem po % bo inaczej nie obejrzalbym tego szrotu do konca....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2fat2stupid 3 :tokio hotel drift

 

Moja subiektywna ocena:

BUHAHAHAHAHAHAHAHHAAHHA

 

Takiego badziewia to ja dawno nie widzialem.Tak jak jedynka była jeszcze znosna, dwojka bezdennie glupia tak 3cia czesc bije rekord guinessa;]]] Jezeli dobrze kumam to glownym przeslaniem tego filmu bylo pokazanie jakis panienek lekkich obyczajow, beznadziejnego wiestjuningu i elotelefonikow komorkowych [do tej pory nie widze sensu pokazywania scen w ktorych ludzie nagrywaja filmiki komorkami^^]. Oczywiscie było pare interesujacych scen, jak np napisy koncowe, niestety byly za krotkie by podniesc moja ocene tego filmu.

 

W skali od 1 do 10 daje -9550.

 

I pamietajcie, bokiem szybciej.

 

Sry za bełkot ale jestem po % bo inaczej nie obejrzalbym tego szrotu do konca....

Nie przesadzaj, nie jest aż taki zły <_<. Jest gorszy od poprzednich części, ale nie aż tak...

Z tego co widze to chyba i tak nie lubisz filmów takiego typu skoro "jedynka była jeszcze znosna, dwojka bezdennie glupia". :wink:.

 

Ja dziś obejrzałem Tristan and Isolde, myślałem, że będzie gorszy - jakoś temat filmu pokazywany w reklamach mi nie pasował, ale okazał się bardzo dobry :) 8,5/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, nie jest aż taki zły <_<. Jest gorszy od poprzednich części, ale nie aż tak...

Z tego co widze to chyba i tak nie lubisz filmów takiego typu skoro "jedynka była jeszcze znosna, dwojka bezdennie glupia". :wink:.

Yhm, z pewnoscia zaraz przeczytam o wyzszosci tego syfu nad znikającym punktem.Co prawda troche inna tematyka ale oba to kino samochodowe, niestety ten drugi nie jest dla nastolatkow z wbudowanym podniecaczem sie tescotjuningu. 60sekund to arcydzielo w porownaniu z powyzszym filmem.

Sry , ja dziekuje i zostawie takie ambitne kino hammerykanom i innym koneserom.

 

Oczywiscie rozumiem ze sa rozne gusta, przedstawiam tylko i wylacznie swoje zdanie

pzdr

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co dziś w nocy obejrzeć :unsure: Do wyboru mam Descent (Zejście) i The Hills Have Eyes[2006] (Wzgórza mają oczy). Czytając wypowiedzi widzę że recenzje są różne i oba filmy nie należą do górnej półki, jednak który z nich polecacie bardziej :?:

A tak już z całkiem innej beczki czeka jeszcze Superman Returns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem tematu odpoczątku ale sie zapytam;]: ogladał ktos piratów z karaibów nowych?

Kilka postów wyżej ktoś opisywał wrażenia z filmu... a sam film całkiem fajny, podobnie jak i pierwsza część...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie no...6 i 8 post wyżej...:|

 

Cortezon - też poleciłbym Descent...

 

Supermena też muszę obejrzeć...przed "Piratami..." leciał trailer...nawet mi się spodobał.../jakoś tych zamieszczonych w necie zapowiedzi nie oglądałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeżo po seansie Descent

Miałem idealne warunki do obejrzenia tego typu filmu. Pusty dom, środek nocy, jak zwykle w grę wchodziły tylko słuchawki.. i co?

Nie mogłem się doczekać kiedy film się skończy, porażka jak dla mnie! Jedyne czego nie żałuję po obejrzeniu tego filmu to Johnnie Walkera z lodem sączonego podczas seansu :wink: :-P Inaczej uznałbym że straciłem tylko czas...

Edytowane przez Cortezon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy jestesmy Chrystusami - tylko i wylacznie gra niektorych aktorow ratuje film. Czasami smieszne scenki w tym dramacie rozwalaja.

Film smutny w swej istocie "...nie ma ch** we wsi" - 6/10

Dla mnie przynajmniej 8/10

Smutna prawda o problemie alkoholowym - niestety tak częstym w naszym szarym kraju ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inside Man (Plan Doskonały) - 9/10 Świetny film, w jednym tylko momencie mnie przynudził, reszta była wspaniała ;) Bardzo dobra rola Denzela Washingtona. Edytowane przez andrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inside Man - ja moze bede niestandardowy i powiem, ze film mi sie srednio podobal. Moze z tego wzgledu, ze doslownie go przewidzialem w pewnych momentach i zapewne to co czyni ten film wyjatkowy w Waszych oczach mnie umknelo poniewaz z jakis wzgledow po prostu czulem mniej wiecej jakie bedzie zakonczenie.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Np. sam tytul oczywiscie w oryginalnej wersji juz mi wiele zdradzil gdy pierwszy raz Russel oznajmil Frazerowi, ze wyjdzie po prostu przednim wyjsciem. I jezeli mnie pamiec nie myli juz w jakims filmie byl motyw wyjscia sprawcy napadu z banku jako klient po calej sprawie. Ponadto gdy sie Russel szykowal do wyjscia, a Frazier przyjechal do Case`a do banku to czulem, ze "o teraz bedzie motyw z walnieciem w bark i - ups, przepraszam ". Po prostu nie wiem dlaczego ale wiedzialem, ze tak bedzie, jak w IMPOSTOR.

W ktoryms kosciele bije tylko nie wiem w ktorym i albo sie naogladalem filmow z napadami na bank albo oczekiwalem totalnego zaskoczenia, ktore mnie nie spotkalo.

Nie chce oczywiscie przez to powiedziec, ze jestem wyposarzony w ponadprzecietna inteligencje czy szosty zmysl ale jednak filmem sie rozczarowalem po Waszych oh-ahah.

Spodziewalem sie zaskoczenia koncowka na miare "Saw". Po tym filmie jeszcze nie znalazlem drugiego z tak zaskakujaca koncowka.

Na uwage zasluguja teksty. No po prostu genialne oraz ze swietnym poczuciem humoru.

Z całym szacunkeim pani White,móze pani pocałować moją czarną dupę. - pani White-Biała i czarna [gluteus maximus]-black :D

albo nie wciskaj kitu kiciarzowi - w ang. wyszlo genialnie.

czy chocby - Mogę prosić o pana kapelusz?

- Nie, załatw sobie swój. i wiele wiele innych.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do Piratów z Karaibów Szkrzynia umarlaka- polecam [; najlepszy film w tym roku jaki obejrzałem :) Nie mogę sie już 3 doczekać [;

 

a jeśli chodzi o filmy animowane to polecam obejrzeć Skok przez płot xD śmiechowy i fajny film [; ale napewno do shreka sie nie umywa [; a po obejrzeniu skok przez płot możecie obejrzeć Auta jak lubicie animowane [; też fajny film nawet fajna fabuła xD

 

Ps. dobrym filmem jeszcze jest Fast and Furious: Tokyo Drift ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom Piraci z Karaibow 2 swietny film,najlepsza produkcja lata i chyba roku, tylko na koncu czlowiek myslal ze jeszcze poplyna na poszukiwanie J.Sparrowa, a tu nic koniec i na 3 czesc trzeba czekac :angry:

Edytowane przez mMATt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy obejrzałem Superman Returns.

Początkowo przymierzałem się do The Hills Have Eyes ale po wczorajszej papce jaką był Descent zrezygnowałem (podobno ten sam poziom).

 

Co do nowego Supermana mam mieszane uczucia. Film na pewno inny od swoich poprzedników. Jeśli ktoś się spodziewa 90min efektów specjalnych i naparzania po gębach to niech omija go szerokim łukiem. Sam film trwa 2,5godz i reżyser chciał poruszyć głebsze wątki niż cały seans ukazywać samą akcję. Nowy człowiek ze stali nie jest jakimś wielkim filmem - typowe kino z popcornem :wink:

 

Zauważyłem pewną zasadę co do czarnych charakterów w filmach na podstawie komiksów - przeważnie grają ich wielcy aktorzy (szczególnie tyczy się to Batmana). W powrocie Supermana Lexa Luthora zagrał wyśmienity Kevin Spacey.

 

W zeszłym tygodniu widziałem inny "komiksowy" film: V for Vendetta i muszę przyznać, że byłem pozytywnie zaskoczony. Bardzo dobre kino - szczerze polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy jeszcze nie oglądali. Mogłeś sobie darować fragment co jest na końcu albo wstawić go w spoiler. Wyedytuj posta zanim inni przeczytają.

rofl, niedosyc ze zacytowales ten kawalek ktory kazesz mu ospoilerowac to jeszcze go pogrubiles :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Pulp Fiction - ze tez wczesniej tego nie obejrzalem. Nie mialem po prostu tego filmu i o nim zapomnialem, dzis go obejrzalem i powiem jedno: masakra.

Film wymiata na calej linii. Jak ktos go nie widzial, to lepiej niech szybko oglada. Tzyma w napieciu, w ogole sie nie nudzilem na nim i szybko sie go obejrzalo.

 

BTW gdzie jest ta lista top filmow wg. tweakowcow (purepctowiczo ;])?

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Odlboya widzialem ;)

Toplista tweaka byla calkiem ok, chetnie cos dobrego bym zobaczyl.

 

Pisalem juz, ale zrobie to jeszcze raz:

polecam Rear Window - widze ze na tej liscie jest dosc wysoko ;]

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...