Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj masz ciekawe porównanie 8600GT vs HD 2600 > http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=3169

No wlasnie stad biora sie moje pytania - na ile taka 8600gt bedzie wydajniejsza chociazby w counter strike source w ktorego gram najczesciej od mojego starego x800gto? bo nie sadze zeby byly to jakies kolosalne roznice. I stad moje gdybanie, ze moze nie ma sensu nic zmieniac na razie, bo jakis sensowny wzrost wydajnosci to 8800gts za 1k...

Abstraciach!ac od tego ze w 1280x1024 te super hiper 8600gt, gts i 2600 pro i xt sa po prostu miazdzone przez stare jak swiat x1950 i 7900gs...

i co tu robic? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jaką kartę wybrać, żeby podołała filmom w x.264? Interesuje mnie takie zastosowanie, oprócz tego dość dobry obraz przez dvi, w niedalekiej przyszłości chce kupić jakiś monitor lcd. Myslałem nad czymś pokroju gf7300, nie wiem czy dobrze. Potrzebuje więc porady. Karta bedzie działała póki co z sempronem 754 2800, 512 mb ramu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy zdanie na temat GF 8800GTS 320mb/320bit a 640mb/320 bit jest prawdziwe ? :D

 

Na benchamarkach karty 8800 GTS 320MB mają takie same rezultaty jak droższe o 300 zeta 640 megowe (różnica jest dopiero przy bardzo dużych rozdzielczościach tj. 1600x1200 wzwyż). Tak więc jeśli nie macie monitorów obsługujących takie rozdzielczość to kompletnie nie opłaca się kupywać 640 megowych GTS-ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy zdanie na temat GF 8800GTS 320mb/320bit a 640mb/320 bit jest prawdziwe ? :D

 

Na benchamarkach karty 8800 GTS 320MB mają takie same rezultaty jak droższe o 300 zeta 640 megowe (różnica jest dopiero przy bardzo dużych rozdzielczościach tj. 1600x1200 wzwyż). Tak więc jeśli nie macie monitorów obsługujących takie rozdzielczość to kompletnie nie opłaca się kupywać 640 megowych GTS-ów.

A ja sie nie zgodze... Ja np swojego 8800 GTS 640MB kupiłem ze względu na cene, bo kosztował mnie w lutym 1050 złotych :) Wtedy nawet GTS 320MB był droższy :) Wszystko zalezy od ceny. Jak ktoś może dopłacić 50 blaszek i mieć lepszego to dlaczego nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jaką kartę polecacie do 1300 zeta? Myślałem o Radeonie 2900xt, bo bdb radzi sobie w Bioshock i w Stalkerze i wydaje mi się, że potencjał tych kart ciągle nie jest wykorzystywany w 100%.

Ale słucham Waszych propozycji :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm. Ja bym wolał 8800 640mb.

Jednak szczerze mówiąc obecnie zakup grafiki to nie najlepsza pora. Zwłaszcza za 1300, szczególnie jeśli myślisz ją potrzymać długi czas. Chociaż to już tylko moje osobiste odczucia.

Edytowane przez cosmo111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie stad biora sie moje pytania - na ile taka 8600gt bedzie wydajniejsza chociazby w counter strike source w ktorego gram najczesciej od mojego starego x800gto? bo nie sadze zeby byly to jakies kolosalne roznice. I stad moje gdybanie, ze moze nie ma sensu nic zmieniac na razie, bo jakis sensowny wzrost wydajnosci to 8800gts za 1k...

Abstraciach!ac od tego ze w 1280x1024 te super hiper 8600gt, gts i 2600 pro i xt sa po prostu miazdzone przez stare jak swiat x1950 i 7900gs...

i co tu robic?

Ponawiam pytanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kolega chce zakupic nowa karte ( PCI ) , w wiekszosci gra w CSS i liczy na dosc duza ilosc fpsow.Chcialby tez pograc w nowe gry chociaz na srednich detalach.

Sprzet ktory posiada to : Proc pentium 4, 2 .8 Ghz 1 G ram. Moze wydac 500-600 zl . Znalazl cos takiego : http://www.allegro.pl/item224690191_galaxy...dx10_sklep.html

Czy ktos moze polecic jakas inna/lepsza karte w tej cenie?Najlepiej z allegro :) Dziekuje w jego imieniu.

Edytowane przez Seriel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PCI czy PCI-E :lol2: ?

 

proponuję za 420 zł Palit 8600GT Sonic+, dokręca 50/100 i ma GTS'a

 

ale w CSS , chyba , więcej FPS da mu http://www.allegro.pl/item227296756_galaxy...1600_1_2ns.html

 

7900GS

 

Jaki ma zasilacz ?

 

Koles slabo sie na tym zna :) Podal mi ze ma Intel I865G/GE/PE(MSI MS-6728 v2) (tak to podal wiec sie nie smiac :D ) czyli bedzie to zwykle PCI.

Zasilacz to jakis noname 350.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie wyszukalem dwie ale nie wiem ktora wybrac

 

http://allegro.pl/item227091515_palit_gefo...ox_8500_gt.html

 

http://allegro.pl/item227347263_pci_e_pali...s_dx10_box.html

 

Nie wiem czy zdecydowac sie na 256mb i DDR3 czy 512mb i DDR2, prosze o doradzenie co do taktowania.Ogolnie szukam karty w okolicach 300zl na PCI-E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...