Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

A co powiecie na Galaxy 8600GE ? Każdy woli GT a różnica to niecałe 50zł....jednak czas dostepu, taktowanie i OC sa lepsze...ja osobiscie wlasnie taka zamowilem i mysle, ze to dobry krok :) czekam na kontry posiadaczy/zwolennikow GT, no i oczywiscie inne zdania na temat tych kart:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na Galaxy 8600GE ? Każdy woli GT a różnica to niecałe 50zł....jednak czas dostepu, taktowanie i OC sa lepsze...ja osobiscie wlasnie taka zamowilem i mysle, ze to dobry krok :) czekam na kontry posiadaczy/zwolennikow GT, no i oczywiscie inne zdania na temat tych kart:D

jak możesz to zmień na Palita, Galaxy już tak nie błyszczy i nie rządzi jak w series 7 ... To, o czym napisane wyżej jak dla mnie przekreśla tą kartę. Poza tym Palit tańszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8800 GTX to wszystko to samo, wiec kup najtanszy. Roznica jest w nalepce na chlodzeniu :D

 

A co do 8600 to jak masz zeby dolozyc do GE to czemu nie, ale raczej nie galaxy ;/

Mi osobiscie coolery palita sie nie podobaja, no ale co zrobic ;]

 

Ja bym pewnie bral GT Sonic (niby maja wyzszy cooler) albo GE. Ale obecnie 8600 to najlepszy wybor. Mamy obydwa DX i karte klasy 7900 za jakies 400zl. Czego chciec wiecej :D (no moze jeszcze lepszych sterow :D lol)

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX - najtańszy

 

co do GE i 8600 - Galaxy już tak nie błyszczy jak w series 7, czasami karty nie umią działać na stocku i trzeba schodzić z zegarami :|

 

a jak czesto pojawia sie ten problem z galaxy? moze trafilem na dobrego:P

 

najlepiej proslilbym mniej-wiecej ile modeli na 10, 100 itd trafia sie popsutych :) oczywiscie jesli ktos ma takie info :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy też, co rozumiesz przez "dość nowe gierki"

no takie tam z lat 2005-2006 hehe ;)

 

mam nowe i chyba juz ostateczne pytanie:

7600GS Galaxy 256MB DDR3 Zalman

7600GT Palit 256MB 128b

co bedzie lepsze, sprawdzone i dobrze wypadające w testach 7600GS z zalmanem, czy 7600GT od Palita choćby przez samo to ze jest GT :?: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się która karta będzie się lepiej o/c

http://www.mccomp.info/product_info.php?products_id=27446

http://www.mccomp.info/product_info.php?products_id=26614

http://www.mccomp.info/product_info.php?products_id=26615

(patrząc na same memki niby opłaca się brać galaxy, ale nie sam mem jest ważny przecie)

także proszę o doradzenie najlepszego wyboru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palit zwykły - o ile nie chcesz zmieniać chłodzenia (plomby wewnętrzne :|) kręci się tak samo jak droższe, a Galaxy czasami na stocku nie chce działać

dobra to galaxy odpada. Zostaje tera wybór palita...

plomba wewnętrzna jest na palitcie zwykłym czy na sonicu też?

oraz czy ten system chłodzenia starczy do o/c?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, że jak dali w zwykłym to i w Sonicu . Oba chłodzenia dają sobie radę przy rozsądnym kręceniu - skontaktuj się z jakimiś userami tej karty i spytaj o temperatury :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje szybko kupic karte za ok 700 zl

 

piszecie ze 8600 nie bedzie dobry do gier DX10

wiec nie ma co sie pchac na sile w karte ktora obsluguje DX10 bo bedzie go TYLKO OBSLUGIWAC a w grach i tak nie bedzie wydajna

 

wiec co byscie kupili w tej cenie

 

moze byc do OC ale nie koniecznie

i jak sie maja jednostki PS i VS jak bardzo zwracac na nie uwage

i glowne potoki

 

 

dzieki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek raczej nie do oc bo na ATI to zawsze była kicha. Najlepszym wyborem by był 8800gts, ale jak nie masz kasy i chcesz się pobawić w oc to 7900gto. Ale też mi sie wydaje że z oc ciężko będzie na 7900gto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek raczej nie do oc bo na ATI to zawsze była kicha. Najlepszym wyborem by był 8800gts, ale jak nie masz kasy i chcesz się pobawić w oc to 7900gto. Ale też mi sie wydaje że z oc ciężko będzie na 7900gto

o/c na ATI było , dawno temu , ale było - 9500/9550 na przykład :) 7900GTO moduje się chyba na 7900GTX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy warto kupic karte z 512 mb pamieci DDR3

chodzi mi np o radeona x1950

ale i o inne karty tez

 

czy nie warto dokladac bo procesor graficzny i tak nie obsluzy takiej ilosci pamieci i jest to tylko chwyt marketingowy zeby skusic klienta ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kartach pokroju X1950XT te 512MB może się przydać, jak będziesz grał w dużych rozdziałkach. Ale już w 7600GS na przykład - nie ma co, bo te 512MB to zwykle chwyt marketingowy - karta tego nie wykorzysta, a może to skutecznie uniemożliwić podkręcanie, gdyż ta pamięc jest zwykle wooolna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc szukam karty graficznej na pci-e do takiego kompa:

sempron 3000+

512 + 256 mb ram ddr

zasilacz powertec 350W

 

Wiem, że raczej nie opłaca sie do tego dokładać, ale jaką kartę można by tu dołożyc, żeby mozna było cos z tego jeszcze wykrzesać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...