Skocz do zawartości
ath

Star Wars: Battlefront (2015)

Rekomendowane odpowiedzi

Z twojej sygnatury wyczytałem, że masz 2x2GB. Jeśli masz 8GB to spoko. Optymalnie gdybyś poszedł w stronę GTX 950.

 

Taptaptap Mlais M52

Nieaktualna była, sorry. Tylko 950 to już 700-800 PLN, używek brak. A cos do 500zł. max? Coś takiego ASUS GeForce GTX750Ti 2GB 128bit ?

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:


-Jaka jest różnica między Star Wars: Battlefront a Star Wars Battlefront+Bitwa o Jakku, obie gry mają takie same ceny w mediaexpert.


Czy druga gra to dodatek, czy gra + dodatek na płycie bo to mnie zastanawia a nie chcę kupić samego dodatku bez gry.


-Jeśli kupie grę z dodatkiem to ile muszę pobrać jakiegoś patcha, bo na pewno jakiś tam będzie?


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KaszaWspraju - nie wprowadzaj w błąd. :D

Otóż SW: Battlefront w jakiejkolwiek wersji teraz posiada bitwę o jakku. Nie ważne czy weźmiemy tą z szarym paskiem czy nie. Nie kupi się "przypadkiem" samego dodatku, gdyż taki nie istnieje - obie wersje są identyczne, ta druga po prostu miała wcześniejszy dostęp do dodatku który jest teraz darmowy dla wszystkich ;)

Co do patcha - jest patch "startowy" oraz trzeba pobrać Bitwę o Jakku - całość waży nie więcej jak 5gb.

Edytowane przez Drunk_ZoZol
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...